"Kuchenne rewolucje", "Master Chef" i inne.

Sylwia jest z Lubina!!?
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2014 17:39
Gdzieś to było, na lubin.pl chyba. Że ona jest z Lubina.
O szok! a właśnie znajoma mi się wydawała :P
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
22 maja 2014 21:05
W topchefie zdecydowanie powinien wygrać Adam  😎
A w hellsach- mam wrażenie, że Amaro to fajny facet, który musi grać ostrego, zaś Arek zrobił największy postęp osobościowy. Paulina- szkoda mi jej, bo powinna dojść do finału, ale też szkoda mi jej, bo wydawała się być strasznie zamkniętą, taką biedną perfekcjonistką. Niech teraz wygra Łukasz 🙂
W topchefie zdecydowanie powinien wygrać Adam  😎


przed chwilą obejrzałam finał i zgadzam się w całej rozciągłości...
a HK obejrzałam dwa odcinki, więcej nie byłam w stanie bo kłuje mnie w oczy to, że na maxa jest to reżyserowane.
Wczoraj zakończyła się kolejna edycja polsatowskiego Top Chef. Bardzo mi się podobało. Trafiła się świetna ekipa młodych kucharzy.
Tak sobie myślałam, że pan Modest A to po każdym odcinku latał i notował sobie co tam uczestnicy gotowali. Bo była masa świetnych pomysłów. Rozgrywka finałowa była zapierająca dech. I fajnie, że wygrał mój faworyt.  😅
Tania, nie oglądałam wcześniej Top Chef wiec nie mam porównania, ale też mam takie wrażenie, że poziom był wysoki. Ja oglądałam tą edycja bo mojego męża kolega startował.  Cała trójka finałowa była tam gdzie powinna 🙂
Prawda? Jak się porówna tvnowski Master Chef, gdzie są amatorzy to jest na co popatrzeć. Te wszystkie techniki gotowania.
Imponujące. Niezwykłe.  :kwiatek:
Obejrzałam raz MasterChefa po tym jak obejrzałam TopChefa i jakoś tak dziwny mi się wydawał  😁
Fakt, techniki wykorzystywane, ciekawe pomysły i nazwy potraw z kosmosu - no genialne. Chyba napiszę do tego kolegi, żeby mnie nauczył gotować  😜
Obejrzałam raz MasterChefa po tym jak obejrzałam TopChefa i jakoś tak dziwny mi się wydawał  😁
Fakt, techniki wykorzystywane, ciekawe pomysły i nazwy potraw z kosmosu - no genialne. Chyba napiszę do tego kolegi, żeby mnie nauczył gotować   😜

A który to z uczestników, jeśli wolno spytać?
Paweł W
Paweł W

Wow! To najwyższa półka. Ucz się i w ogóle uwielbiaj.  :kwiatek:
Uwielbiam uwielbiam  :kwiatek: ale ciii, żeby mąż się nie dowiedział  👀 😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 listopada 2014 12:48
Oglądałam niedawno odcinek Master Chefa z Gordonem Ramsayem. Jakoś nie dziwi mnie, że Gesslerowa przy Ramsay'u siedziała cicho i nie komentowała 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 listopada 2014 16:27
Oglądałam niedawno odcinek Master Chefa z Gordonem Ramsayem. Jakoś nie dziwi mnie, że Gesslerowa przy Ramsay'u siedziała cicho i nie komentowała 😁

🙇 Gesslerowa to w ogóle jest wariatka, nie trawię tej paskudnej baby i flaki mi się przewracają po jej tekstach... A Ramsay tak fajnie i wyraźnie mówi, że powinien wszystkie płyty do nauki angielskiego nagrywać  🤣

TopChef wow, poziom mega, kibicowałam Wałęsie, no ale wszyscy trzej zasłużyli na wygraną (a nawet więcej tam było potencjalnych zwycięzców).
Po finale Hell's Kitchen pomyślałam, że Amaro będzie miał dojną krowę - Monikę, która faktycznie ma pomysły, talent i czucie smaków. I on skorzysta na tym jak cholera. Mam nadzieję, że przynajmniej jej będzie grubo płacił.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 listopada 2014 17:57
Facella, Nooo uwielbiam głos Ramsaya! Ale i tak mnie zadziwiło, że nie odezwała się potem w ogóle w mediach na jego temat. Rok przed emisją krytykowała go, że jest wulgarny i słaby. Jestem ciekawa jak to sprostowała potem.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gordon-ramsay-w-polsce,126022.html 😉
Można gdzieś obejrzeć ostatni odcinek Top Chef'a? Nie mogę znaleźć na ipla, ani nic wygooglać  👀
na ipli też już jest. moim faworytem był co prawda drugi Marcin, ale i tak finał oglądałam z zapartym tchem. lubię top chefa, fajny program, w dodatku w tej edycji jakoś mniej było "lokowania produktu", które denerwowało mnie w poprzednich seriach.
Dziękuję  :kwiatek:
Gratulacje dla Empika, który dziś wyłożył książkę zwyciężczyni Master Chefa - szkoda że dopiero teraz jest emitowany finał  😁

*literówka
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2014 19:47
Czyją?  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2014 19:50
Eee... Liczyłam na tę drugą...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 grudnia 2014 19:52
A ja na tę, wydaje mi się że miała większe umiejętności
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 grudnia 2014 19:56
Która...?
Dominika wygrała- od początku odcinka było wiadomom, mocno ją faworyzowali
Ja kibicowałam Karinie... 🙁 szkoda że nie wygrała
Ja tez sie ciesze ze wygrala Dominika, Karina mnie irytowala tym ciaglym gadaniem o rywalizacji, sporcie , konkurencji, Inni gotowali a ona ciagle rywalizowala, i jakby tylko tym zyla.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 grudnia 2014 21:50
Wygrała moja faworytka- Dominika  😅 Super.
Moim zdaniem w pełni zasłużyła !  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się