Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Hexa, ja nie reklamowałam, mam co prawda jedną parę, ale trzyma się od 10 lat w świetnym stanie. Kto, wie, może teraz się spsuli. Leć do salonu!
widzialyście gdzieś sportowe koturny? wiecie takie w stylu Isabel Marant 😉 tylko właśnie zależy mi żeby też miały takie duży język 😉
Hexa, mam kozaki z Kazar'a 2-gi sezon i są w super stanie. Natomiast stoczyłam batalię z Intershoe, gdzie reklamowałam buty Mustang 2-krotnie. Za pierwszym razem reklamację uznali, za drugim razem (ta sama usterka) nie uznali. Nóż mi się wtedy w kieszeni otworzył i wyskrobałam pisma do nich, jak i do rzecznika. Wymienili mi buty na nowe.
jest tu posiadaczka adidas basket profi up, tych na koturnie? Ile ta koturna ma centymetrów? Nigdzie nie mogę znaleźć

Kastorkowa   Szałas na hałas
12 grudnia 2014 18:00
5 centymetrów każdy sklep praktycznie ma w opisie  😉
kik
ooo, to jak ja patrzyłam?  😲 😉 ma któraś z Was te Adidasy, wygodne są, rozmiarówka typowa dla Adidasa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 grudnia 2014 16:09
Ja adidasy noszę 40stki, a wszystkie inne 39 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 grudnia 2014 22:23
ja w UK kupuję buty jak chora...
Moimi ulubionymi są lity od Jeffreya Campbella  😍
reszta za grosze z ebaya albo ciuchlandów 🙂
wow, niezłe wysokości yga 🙂 mi na 3cm już jest niewygodnie i chodzę jak pokraka  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
14 grudnia 2014 08:48
wow, niezłe wysokości yga 🙂 mi na 3cm już jest niewygodnie i chodzę jak pokraka  😉

No bo trzeba na wyższych! 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 grudnia 2014 09:06
Dziewczyny, które mają Sorel Joan of Arctic, możecie proszę doradzić jak wypada rozmiarówka?
Tabela rozmiarów przy tym modelu klik jest jakaś dziwna  🤔 że niby 38 to 24 cm, a 39 to 25 cm
Pls help  :kwiatek:
JARA ja adidasy wprawdzie miałam tylko raz i był to rozmiar 39 2/3 a inne firmy mam najczęściej 37,5 - 38 😉 tylko tamte poprzednie adidasy były płaskie a nie wiem czy te na koturnie wpadną rozmiarowo tak samo a nie mam gdzie ich przymierzyć. Hmm, chyba zaryzykuję i zamowię 38 2/3 😉
yga, ostatnie super! 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 grudnia 2014 23:05
[quote author=Martuha link=topic=8215.msg2243340#msg2243340 date=1418517020]
wow, niezłe wysokości yga 🙂 mi na 3cm już jest niewygodnie i chodzę jak pokraka  😉

No bo trzeba na wyższych! 😀
[/quote]
racja! wyższe (z platorma) są wygodniejsze od niskich kaczuszek, w których ja również nie umiem chodzić 😉
ale mega platformy juz nie są modne  🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 grudnia 2014 13:28
A no widzisz, to męczcie się w niskich niewygodnych 😀
Ja tam noszę to co mi się podoba, nie podążam ślepo za modą.
yga, ostatnie super! 😀


potwierdzam!
-50% na melissy w schaffashoes 😉
ładne!
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2014 19:20
Nieee, okropne  🤣
Mi się jednoznacznie kojarzą. 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 grudnia 2014 20:09
Z czym?

Dodofon- bardzo ładne, klasyczne, jednak nie jestem pewna czy są warte takiej ceny.
kojarzą mi się z Siwiec :P ładne , dość drogoo
Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2014 10:02
http://www.zalando.pl/mai-piu-senza-muszkieterki-szary-m6611m00c-c11.html

👀 👀 👀
wow, ładne czy nie?

Zajebiste. Szukam takich, ale nie ta cena... 🤣 😍 😍
Pursat mam do Ciebie pytanko 😉 na instagramie masz zdjęcie  w takiej ładnej futerkowej kamizelce, gdzie ja dorwałaś?  :kwiatek: Marzy mi się taka od dawna, ale zawsze trafiam na na jakieś przysadziste i wyglądam w nich jak jaskiniowiec  😲 a Twoja wygląda bardzo "zgrabnie" 😉 chcę taką samą 😉
ja bym je kupiła - ale po moich perturbacjach z kręgosłupem = kiszka… mogę "nie uchodzić" w nich,
chociaż powoli wracam delikatnie do obcasów (ale raczej typu "pieniek 5 cm"😉
Ja szukalam dlugo balerinek idealnych i w koncu wczoraj przypadkowo ustrzelilam promocje i zakupilam te TH
Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2014 19:51
Pursat mam do Ciebie pytanko 😉 na instagramie masz zdjęcie  w takiej ładnej futerkowej kamizelce, gdzie ja dorwałaś?  :kwiatek: Marzy mi się taka od dawna, ale zawsze trafiam na na jakieś przysadziste i wyglądam w nich jak jaskiniowiec  😲 a Twoja wygląda bardzo "zgrabnie" 😉 chcę taką samą 😉

Ona jest z Zary, ale to kolekcja z tamtego roku. Może na allegro?
Ja szukalam dlugo balerinek idealnych i w koncu wczoraj przypadkowo ustrzelilam promocje i zakupilam te TH



jeśli mogę zapytać, gdzie je kupiłaś?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się