Stajnie w Lublinie

flygirl i ja! ja też!
flygirl a ile to kosztuje?
Póki co nic. 😀
flygirl jesli okolice Lublina też wchodzą w grę to dwa gniade chętne 🙂
flygirl to my też my też z brunetem i blondynem  🙂
Nie mam niestety aż tyle czasu. 😉 No i muszę najpierw mieć obiektyw, co nie jest jeszcze w 100% pewne.
Mój błąd - byłam nawet w tym roku rajdem w Stajni Adrenalina, zapomniałam, że zmienili lokację 😉

koola popodsyłam Ci wszelkie namiary na stajnie na PW, gdy znajdę większą chwilę.
flygirl  - to my się też piszemy - konie do wyboru - wszystkie chętnie będą pozować.
Studenci weterynarii poszukują  do badań koni z COPD w Lublinie. Jeśli jest ktoś taki to poproszę o kontakt na pw 🙂
Dziewczyny nie dam rady już w tym roku z tyloma zdjęciami, bo jeszcze studiuję, pracuję i wolontariuszuję. 🙂 Po Nowym Roku znowu się ogłoszę. 😀
poszukuje jakiegos handlarza siodlami ,kogokolwiek kto dojezdza do lublina?
Był kiedyś taki pan z Zamościa bodajże, który handlował siodłami i bryczesami 👀 może ktoś ma na niego namiary, ja jedynie o nim słyszałam
Halo halo, poszukuje osób które jeżdżą/jeździły w Kaprioli albo Drwalu potrzebuje paru informacji 😉
Dosienieczka pytaj mnie o Drwala
.
Muchozol Podkowa 😉
.
Szczerze to nie mam pojęcia, ja tam przyczepy nigdy nie odstawiałam, tylko moja przyjaciółka, ale jak ją złapię na fb to wypytam o szczegóły  :kwiatek:
.
Hej wszystkim, pisałam tu kiedyś że będę poszukiwała pensjonatu dla konia i właśnie nadszedł ten czas, w którym chcę go zabrać tutaj do Lublina(jestem studentką z Torunia) i teraz tak. Mieszkam w akademikach na Felinie, tak więc najbliżej mam stajnię UP na Felinie. Byłam się tam popytać, niby wszystko wygląda ładnie, ale tam ponoć nie wiadomo jak z jazda bo pierwszeństwo mają studenci UP. Więc, nie wiadomo czy hala będzie dostępna itp. Trochę mnie to zraziło, ale z drugiej strony to miałabym bardzo blisko do konia. No i jeszcze tam ponoć trzeba samemu konia wyprowadzać i karmienie tylko 2 razy dziennie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą stajnią? Albo może ktoś by mi doradził gdzie jeszcze po mojej stronie Lublina znajdę fajny pensjonat? Interesują mnie przede wszystkim duże padoki i fajnie jakby była hala. Cena mniej znacząca, ważne warunki. I dobry dojazd musi być,bo na studiach czasu mało, więc nie mogę jeździć gdzieś po okolicznych wsiach rowerem 😀 I samochodu też nie posiadam. Także Lublinianie proszę  pomoc :kwiatek: Ktoś, coś? 👀
.
Dziękuję za odpowiedź 🙂 Widzę że Świdnik to po mojej stronie Lublina 🙂 i nawet nie tak daleko 🙂 A orientujesz się jakie busy tam chodzą? Nie mam pojęcia skąd ani dokąd jechać xd Muchozol Trzymasz tam konia?
.
O to świetnie 🙂 A nie mogłabyś mnie na pierwszy raz chociaż zabrać samochodem, to bym się wypytała o wszystko i zobaczyła ? 🙂 Bo tak pierwszy raz to trochę samemu ciężko. Oczywiście nie chcę sprawiać problemu :kwiatek:
.
Och to świetnie! 😀 Będzie mi bardzo miło 🙂 Jutro wieczorem pasuje mi jak najbardziej 🙂 Napiszę na priv
Muchozol , Ja dawałam do przeglądu i naprawy swoją przyczepę tutaj: http://dobrymechanik.pl/mechanicy/lublin/po-szyb-pawel-polak.html  Naprawiają, robią przeglądy itp.
.
"Pan z Zamościa" to Pan Marzec - ale nic więcej nie wiem... 🙂

Myślę, że prędzej ktoś z tamtych okolic by się wypowiedział czy dalej prowadzi taką działalność.

Odnośnie Felina to nie jest "tak strasznie" z tą halą... Kiedys tam stalam, po prostu trzeba było się dopasować i np pojeździć o 7 rano, ale jak dla mnie to był plus, bo lepiej się mogłam zorganizować z koniem i nie siedzieć w stajni godzinami nie wiadomo po co.

aronka nie nastawiaj się na dobry dojazd z Felina do Dakaru - bez samochodu to wręcz tragedia  😉 busy jeżdżą z dworca PKP, przez Świdnik i Mełgiew. Busów jest mało, może jeden na godzinę, w weekendy jeszcze rzadziej. Podróż myślę, że dobre 50 min a jak doliczysz dojazd z dworca na Felin to wyjdzie znacznie więcej 😉
  - rozkład busów

Najbliżej Felina masz stajnię UP i Bonanzę 😉 z Felina na piechotę do Bonanzy to jakieś 15-20 minut 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się