Howrse gra :)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 grudnia 2014 07:44
Orange mi odcięło internet - awaria od soboty  🤬

Mógłby ktoś mi rzucać kostką?  :kwiatek:
Safie ja mogę 😉
Wiecie co, tak wszystkim klikam i chyba na moim własnym koncie idzie mi najgorzej  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 grudnia 2014 08:14
TheWunia , dzięki wielkie  :kwiatek:

wściekam się na Orange bo bardzo lubię planszówki  😤
Ja notorycznie zapominam o howrse i od początku promocji kliknęłam dwa razy, prócz tych początkowych instruktażowych. Ale mam już klucz 🤣
Wiecie co, tak wszystkim klikam i chyba na moim własnym koncie idzie mi najgorzej  😁


haha, standard 😉 promocje, zawody, ufo, wszytko idzie lepiej na cudzym koncie 😁

w drugim wyzwaniu można przenieść się pionkiem na wskazane miejsce

wow, moja Chmura na com ma dzisiaj 2000 um w ujeżdżeniu  😜
Hurra mam pierwszy kluczyk!  💃
Dziewczyny, mogłabym kogoś poprosić o klikanie w dzień? Narazie mam co 8h i zapominam  🙄
Dunkaa bo sie zaraz zdenerwuje, bo juz pisałam 😀 w tej promocji ja jestem dyżurną, więc wystawiaj odrazu współ i bede klikać 🙂
Nie czytam regularnie, to mam 🤣
Nick taki jak tu?
Thethe 🙂
TheWunia, mogę też ci wystawić? Bo klikam tylko raz dziennie 😵 Możesz ruszać pionkiem, zostawiam ci dowolność, szalej sobie 😁 Na boskich mi nie zależy, także głównie zbieranie paczek i wyzwań. Z góry dzięki  :kwiatek:
Nick beton.
Oki, oki  🙂 jak sie ruszam u wszytskich to tak ekonomicznie, najpierw kluczyk, a potem do wyjścia i prezenty po drodze 😉 aczkolwiek u prawie wszystkich mam już kluczyk oprócz u siebie  😀iabeł:
Czyli wszyscy są na pierwszej planszy?
Dziś komuś weszłam na drugą 🙂 tylko nie pamiętam komu bo mam bodajże 11 współdzielen  😜
Kupię RO za kupony :kwiatek:
Ja ci sprzedam 😉 2 za 2 ?
Ja na obu kontach jestem w tym samym miejscu,
z tą samą ilością takich samych prezentów.  😜
W 3 wyzwaniu na 1 planszy jest w nagrodę dodatkowy rzut kostką.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2014 11:52
[s] Muszę dać jabłko koniowi dokładnie 10 letniemu- ktoś takowego posiada? 😀 Na razie sama szukam, ale trochę ciężko... 😉[/s] już nic, przecież mogę go w sprzedażach znaleźć 😵 😁
Dziś komuś weszłam na drugą 🙂 tylko nie pamiętam komu bo mam bodajże 11 współdzielen  😜


jak  znajdziesz tego kogoś, to mogłabyś wstawić skrina? :kwiatek: jeśli oczywiście właściciel konta nie ma nic przeciwko 😉
delta   Truth begins in lies.
11 grudnia 2014 12:28
Plansze są identyczne jak w zeszły roku. HWR już nawet nie bawi się w nową grafikę 😀
a rzuty były za ro czy kupon?
przydałyby się, bo mnie nudzi ta plansza i klikanie co 8 godz... pecha mam i nie mam żadnego dużego prezentu i dopiero mam klucz, a nie mogę trafić w teleport id 3 rzutów
Jak jestem na teleporcie, to musze pewnie trafić 2? 😁 jak bedzie wiecej to mi sie nie uda?

TheWunia, jeśli masz to nawet więcej, bo już nazbierałam kupony 😉
Cierp1enie, za kupony, chyba 3 rzuty za 1 kupon. tez już na to czekam, nie chce mi się ciągle o 6 klikać z tel ;p nakupię rzutów to trochę sobie odpuszczę normalnie klikanie.

Libeerte, wydaje mi się, że jak wyrzucisz parzyście, to będzie dobrze. wtedy pójdzie do przodu, cofnie się i znowu pójdzie do drzwi 😉

ja też jestem na drugiej planszy 🙂 od wczoraj, ale coś mi nie idzie, mam dopiero 1 kluczyk
Naprzeciw wyjścia można wyrzucić albo dwa albo cztery to pójdzie na około.. stoję tak u sobie trzy kolejki i za każdym razem jeszcze place i dalej nic  😎
ja też jestem na drugiej planszy 🙂 od wczoraj, ale coś mi nie idzie, mam dopiero 1 kluczyk


nie idzie??
ja na 1 jeszcze nie idę w stronę drzwi i nie mam żadnego prezentu
Ja już sie pogodziłam, że nie mam co liczyć na Graniego, za dużo tu zalezy od szczęścia, niektorzy juz kończą drugą plansze, a ja sie na pierwszej krece i mam tylko prezent pingwina i bałwana :/  czyli w dalszym ciągu nie bede mieć diamentów, super

Chyba, że ktoś chce mi pożyczyć 30 kuponów, bo podobno tyle potrzeba na jego wygranie  😁
wiecie co, to jest nie fair z tymi promocjami teraz. żeby wygrać boskiego potrzebujesz diamentów, żeby mieć diamenty potrzebujesz boskiego 🤔wirek: a jak już jakiegoś wygrasz, to daje beczułkę tłuszczu 😵 kiedyś przynajmniej te konie coś dawały, serio współczuję ludziom, którzy się niedawno zarejestrowali!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się