produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2014 06:42
Nie wiem, jak białe, ale jasnym generalnie trzeba pomóc - jeśli zostają ślady po popręgu po praniu, to czyszczę je jeszcze mydłem i szczotką. Większość schodzi, ale czasem nie wszystko. Tragedii pewnie po jednym użyciu nie będzie, ale zakładam że śnieżnej bieli też nie będzie 😉
Białe mam akurat Eurostary i mi się guzik, nie dopierają. Moja treserka ma jakiś taki makabryczny smar do butów, że nie schodzi za diabła.
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
13 grudnia 2014 13:01
Ja czarnym jak juz to tylko z zewnątrz smaruje ale kurcze na białym to nie problem o brudy 🙁
witam, mam pytanie znacie może jakaś stronkę gdzie można kupić pady anky z owijkami, gdzie jest duży wybór kolorów 🙂
Livia   ...z innego świata
16 grudnia 2014 16:23
To zależy co rozumiesz przez duży wybór. Anky wychodzą kolekcjami, są w nich różne kolory i nie ma przecieków jakie będą w danej kolekcji.
no tak, ale na pewno są jakieś strony na których jest większy wybór niż jeden czy dwa kolory
Livia   ...z innego świata
16 grudnia 2014 19:55
Poszukaj w takim razie w sklepach internetowych, w koniku np. na pewno jest spory wybór.
wielkie dzięki, znalazłam to czego szukałam 😉
Mam problem z padam Anky bywają treningi ze wysuwają mi się od dołu spod siodła. Góra jest nienaruszone ale dół wyjeżdża. Dramat... Popreg mam podciągniety,siodlo dopasowane... A pad czasami żyję swoim życiem. Nie wiem co mam z tym fantem zrobić.ktoś tez tak miał?
emptyline   Big Milk Straciatella
30 grudnia 2014 16:12
Marti^^, doszyc szlufki na popreg
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2014 17:56
Marti, mnie pad wyjeżdżał tylko jak miałam niedopasowane siodło. W momencie jak miałam już dobre, problem się skończył. Ale szlufki możesz doszyć, na pewno nie utrudnią życia 🙂
Nie no siodło jest dopasowane tak jak pisałam wiec nie wiem co jest grane. Tylko gdzie ja znajdę taki sam kolor na szlufki? W innym będzie wyglądało srednio
Dziewczyny, pomóżcie! Jaki kolor anky byście poleciły na jasnego gniadosza(złoty koń 🙂 )? Tylko nic z niebieskiego, fajnie by było gdyby jakiś brzoskwiniowy róż. Z tych w miarę nowszych kolekcji (żeby jeszcze zastać w sklepach). Pomożecie?  :kwiatek: Ja niestety nie mam gustu i nigdy nie wiem czy kolor gryzie się z koniem czy ładnie komponuje, a na anky się nie znam. Ale jak widzę różnorodność odcieni to stwierdzam, że muszę mieć jakiś padzik  😍.
mila   głęboka rekreacja
30 grudnia 2014 18:21
desert rose prezentuje się tak na zwykłym 😉 gniadym (w rzeczywistości kolor padu jest bardziej brzoskwiniowy)


a na trawie tak (na żywo kolor jest cieplejszy)


* edit zdjęcie
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2014 18:25
Marti, z tym może być problem niestety... może podpytaj w Caballu albo Jarpolu, może dziewczyny by ci coś dobrały?

Dramuta, jeśli ma wyglądać bardziej brzoskwiniowo, to może Shocking Peach? Tylko to konkretny odcień 😉

mila, masz może lepsze zdjęcie? Czaiłam się długo na Desert rose, chętnie bym sobie pooglądała ten pad na koniu 🙂
mila   głęboka rekreacja
30 grudnia 2014 18:32
Livia - Niestety nie mam 🙁. Będę miała pod koniec stycznia dopiero. Kolor oddaje to zdjęcie:


Jest to ciepły róż, wpadający w koral/brzoskwinię. Na zdjęciach i w cieniu wydaje się zimniejszy (z dodatkiem niebieskiego).
Dziękować  :kwiatek:! To teraz nie mogę się zdecydować między shocking peach a desert rose  🤔... 
Ja na dość jasnego gniadego mam ten ciemny czary pierwszy po lewej dwa posty wyżej(wyleciała mi nazwa)  i navy,oba pasują idealnie
Dramuta12, sangria! Na żółtym gniadym blady róż wygląda słabo.
Tak to jest jak człowiek jest totalnym bezguściem  🤣. To już się poddaję, jakie inne kolory polecacie na "pomarańczową żółtaczkę"? Byle nie niebieski 😉.

edit. burza, pożyczam zdjęcie 🙂. Mój koń ma mniej-więcej taką maść, może ciut bardziej żółtą.

[img]http://re-volta.pl/galeria/img/126121[/img]
Ja myślałabym o tym po prawej.
A cóż to za cudo?
Cyklamen, strone wcześniej wrzucany. Piorek też żółtogniady- tu podobny odcień zimą
Dziękuję, burza! A z doświadczenia, bo mamy podobne "maściowo" konie, to poradź mi proszę tylko jakich kolorów absolutnie się wystrzegać, bo ja to bezguście. :kwiatek:
Dramuta12, według mnie jasnych i zbyt ciepłych. Jasnej zieleni, jasnego różu, jaskrawej czerwieni.
Ja zieję nudą bo dla mnie topowe kolory od lat to biel, krem, czekolada, karmel, granat i szary we wszystkich wariacjach.
Jeszcze raz wielkie dzięki! No to wstydu nie będzie 😀.
Burza, o mamo, kolor fenomenalny  😍
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2014 07:39
mila, kurcze, skoro tak to pewnie ładnie by na moim wyglądał - niedobrze 😉

Dramuta, Cyklamen będzie fajny jeśli nie przeraża cię oczokonkretny róż 😉

Burza, w Sangrii było wam naprawdę bosko 💘
Dramuta12, za nic 🙂

Milla, Livia, nie dobijajcie mnie, poszedł w świat bo widać dokąd mi sięgał- do połowy tybinki... nawet w dzisiejszym siodle byłby na styk myślę.
Z długością faktycznie nie najlepiej 🙁
Tym bardziej szkoda, bo kolory z tej kolekcji strasznie mi się podobają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się