Facebook -czy ktoś korzysta?

Działa Wam? Bo mi się zbiesił.
Od paru dni u mnie na FB pojawiają się jakieś obrazki jak wchodzę na moje konto.
W pustych albumach są zdjęcia jakiejś alibabskiej dziewczyny a wgórnym prawym rogu kolo z gitarą. Czy tylko u mnie takie rzeczy?
🙄
Sprawdziłam, u mnie nie ma.
Isilya   Free Your Mind
12 grudnia 2014 21:30
Facebook ma ostatnio jakieś problemy i "miesza" profile i zdjęcia. Tu dokładniej wyjaśnione co się im popsuło:
http://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dziura-w-facebooku-mozna-natknac-sie-na-dane-innych-osob/
Nieźle im się pomieszało :P
Dzięki Isilya,
Zachęcam do zaglądania 🙂
[[a]]https://www.facebook.com/pages/I-tyli-razem-d%C5%82ugo-i-szcz%C4%99%C5%9Bliwie/1520236104915182[[a]]
Planuję wrzucać swoje przepisy, ciekawostki, recenzje itp.
Słuchajcie, czy te wszystkie linki "sprawdź kto ogląda twój profil" to działają? Czy to tylko ewentualne wirusy?
Czy to tylko ewentualne wirusy?

Tak, tak samo jak "zmień kolor facebooka" itp. rzeczy.
Pursat   Абсолют чистой крови
13 stycznia 2015 20:44
Mam pytanie o Instagram. Po otwarciu profilu w przeglądarce na kompie, nie pokazują mi się zdjęcia w tle. Mam tylko szary pasek za zdjęciem profilowym... Ktoś wie dlaczego?
To chyba kwestia ilości zdjęć wrzuconych na insta. Ten kolaż w tle pokazuje się dopiero po przekroczeniu jakiejś tam liczby fot na instagramie, jakoś 10?15?
Pursat   Абсолют чистой крови
13 stycznia 2015 21:42
Dałabym sobie rękę uciąć, że kiedyś to było 7? 9? Coś koło tego. 😉 Ale masz rację, właśnie weszłam na profil kumpeli - ma 14 i u niej już widać tło. :kwiatek:
Re-volta ma moc 🙂
Dzięki za odzew na FB, jak ktoś jeszcze zechciałby mi pomoc, to zapraszam do naszej grupy fejsbukowej.  👍 😍
Czy da się ustawić aby nie było wiadomo kiedy było się ostatni raz zalogowanym? Czat mam wyłączony, więc może nie widać, ale jak tylko zaloguję się na telefonie to wiadomo że jestem- a bardzo mi to nie na rękę... Ktoś coś?
jeżeli logujesz się przez messengera w telefonie, to chyba nie ma opcji, żeby nie była wyświetlana godzina ostatniego zalogowania.
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
16 stycznia 2015 14:03
na telefonie w MM musisz ustawić, żeby czat też był cały czas wyłączony, to nie będzie widać 🙂
No właśnie mam czat wyłączony i na kompie i w telefonie a dalej pokazuje ze jestem dostępna...
Wygląda na to że nic się nie da zrobić 🙁
czy jest szansa na wyłączenie dźwięku przychodzącej wiadomości prywatnej?
Kahlan, pasek z rozmówcami -> prawy dolny róg -> koło zębate (opcje) -> dźwięki czatu 😉
a to się będzie miało również do okna prywatnych wiadomości? bo na małym okienku czatu praktycznie nigdy nie rozmawiam. 😁
Górny pasek po prawej -> ustawienia -> po lewej powiadomienia -> sposób otrzymywania powiadomień -> na facebooku -> i tam odznaczasz to, co niepotrzebne 😉
dziękuję! :kwiatek: za dużo ukrytych opcji jak dla mnie i się pogubiłam. 😁
Polecam się 😉
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
05 lutego 2015 21:08
Czy ktoś się orientuje czy jest możliwe sprawdzenie jaka strona dodała moją stronę do obserwowanych? Jeśli tak to w jaki sposób?
Jestem na fejsie w jednej grupie. Chce coś w niej napisac, ale tak, żeby moi znajomi nie widzieli że ja napisałam w grupie tej i tej to i to. Jak to zablokować?
Pursat   Абсолют чистой крови
11 lutego 2015 13:05
Chyba się nie da. Musiałabyś być w grupie tajnej.
Wystarczy, że grupa będzie zamknięta 🙂
(grupa zamknięta- wszyscy mogą wyszukać grupę i sprawdzić, kto do niej należy, tylko członkowie mogą widzieć posty
grupa tajna-tylko członkowie mogą wyszukać grupę i widzieć posty
grupa otwarta-widać wszystko)
[s]chyba można. pisząc posta klikasz na ustawienia widoczności -> ustawienia niestandardowe -> i wpisujesz kto ma posta nie widzieć. tylko te ustawienia zastosują się do wszystkich postów. działa to na osi czasu, nie wiem czy w grupach tez.[/s]

edit: sprawdziłam, w grupie niestety nie działa. 🙁
Czy wam też ostatnimi czasy facebook tak "zamula"? Nie wiem, czy to problem własnie z facebookiem, czy z moim internetem... Inne strony ładują się całkiem szybko, a facebook pół godziny, albo i wcale... O dodawaniu zdjęć często mogę zapomnieć, bo nie chcą się dodać, wyskakuje błąd ładowania...
Napisanie wiadomości to już w ogóle wyczyn, albo nie dochodzi do rozmówcy, wyskakują błędy, albo do mnie...
Harja u mnie też gorzej, ale nie aż tak źle! Czasem trzeba odświeżyć, ale jak już zaskoczy, to idzie. I pisać się da i zdjęcia i w ogóle. Chociaż faktycznie działa zamulająco  🙄
E., u mnie odświeżanie mało co daje... No nic, chyba w takim razie problem z internetem. Dzięki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się