Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Ja nigdy nie mialam swoich zdjec, w tym roku dorobilam sie kilku, z ktorych bardzo jestem zadowolona, takze postanowilam sie pochwalic  😍
Przy okazji zdjecia pamiatkowe, gdzie jeszcze mialam dlugie wlosy, niedlugo potem obcielam na krotko  😉
I nie żałujesz, że obcięłaś?
Na zdjęciach ich długość Ci pasuje!
asds   Life goes on...
13 grudnia 2014 13:26
Nav

Piękne foty i włosy!


Ja skromnie z jednym zdjęciem mojej wczorajszej stylizacji! 🙂

Wg. mnie wyszło całkiem ok 🙂. Jak sądzicie?

maluda, nie zal mi, cale zycie mialam dluugie wlosy i zastanawialam sie, jakby to bylo miec krotkie, kusilo mnie sciac, ale sie balam 🙂 stwierdzilam, ze teraz albo nigdy, do tego dochodzil argument, ze wygodniej na treningach 🙂 i wiele osob mi mowi, ze mi pasuja nawet bardziej niz dlugie, postaram sie dorobic jakiegos sensownego zdjecia, to sie pokaze  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 grudnia 2014 16:07
Nav, popraw pierwsze zdjęcie tzn zmniejsz je, bo rozjeżdża forum.
Nie dalo sie ( lub nie umiem tego zrobic 😉 ) go podmienic na mniejsze wiec je usunelam, mam nadzieje ze juz jest ok
maluda, nie zal mi, cale zycie mialam dluugie wlosy i zastanawialam sie, jakby to bylo miec krotkie, kusilo mnie sciac, ale sie balam 🙂 stwierdzilam, ze teraz albo nigdy, do tego dochodzil argument, ze wygodniej na treningach 🙂 i wiele osob mi mowi, ze mi pasuja nawet bardziej niz dlugie, postaram sie dorobic jakiegos sensownego zdjecia, to sie pokaze  😉

Kiedyś miałam podobny dylemat, aż w końcu ścięłam i nie żałowałam tej decyzji.
Reszta świata chciała mnie za to zabić. Aktualnie zapuszczam, ku uciesze innych. Ale nie więcej niż do ramion, kompromis.
Problem jednak polega na tym, że kiedyś miałam proste, a teraz mi się kręcą...

asds, świetnie wyszło!
asds   Life goes on...
13 grudnia 2014 17:31
maluda

Dziękuje  :kwiatek:. Ostatnio eksperymentuje trochę z makijażem i włosami 🙂.
maluda oo jak ja bym chciała, żeby zaczęły mi się kręcić, ale w życiu ich na tak krótko nie zetnę, teraz się mierzę do przycięcia do ramion, ale i tak się boję 🤣
flygirl, włosy nie ręka, odrosną, a nuż w czymś innym będzie Ci korzystniej 🙂 często zaczynają falować po wycieniowaniu, mi falowały a teraz mam wszytskie równe i proste druty  🤔
maluda

Dziękuje   :kwiatek:. Ostatnio eksperymentuje trochę z makijażem i włosami 🙂.

Na plus!

maluda oo jak ja bym chciała, żeby zaczęły mi się kręcić, ale w życiu ich na tak krótko nie zetnę, teraz się mierzę do przycięcia do ramion, ale i tak się boję 🤣

Nie chciej.  😁
Każdy kłak w inną stronę, wyglądam jak buszmen.  😁
zonk tak czy siak na mega krótko nigdy bym się nie odważyła, inna sprawa, że uważam, że włosy to ozdoba kobiety i powinna mieć długie (takie archaiczne przekonania :hihi🙂
maluda pokaż! 😀
tak na mega krótko to ja też bym sie nie odważyła, niektóre babki wyglądają super seksownie, ale ja to pewnie bym wygladała jak babochłop  😁 ale do ramion why not?  😀
flygirl zrobię zdjęcie to wstawię.
Aktualnie żadnych nie mam, na których byłoby to widać.
Nie wiedziałam zbytnio gdzie zadać to pytanie: Czy wy też nie możecie teraz dodać zdjęć na instagrama?
Nav cudowne. Pamiętam Cię z początków forum, niesamowicie wysubtelniałaś i zrobiłaś się baaardzo kobieca 🙂 I like it!
Hexa wow, jakie nogi, totalnie zazdroszczę!
Nav Super zdjęcia 😉

bawię się w ambitne selfie  😀
Dziekuje  :kwiatek:

Hexa dzieki! Choc chyba nigdy nikt nie uzyl do opisania mnie slowa "kobieca"  🤣 ale bardzo mi milo, fakt, ze zmienilam sie sporo  🙂
I ja, i ja! 🙂
Dawno mnie w ogole na rv nie było, wiec sie przypomne 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2014 17:55
rtk już podziwiałam Was na fb. Widać , że jesteś w swoim świecie 🙂 to się nazywa błogość
Nav na pierwszym->  sukienka  😜! No pięknie wyglądasz
asds włosy, o wow  😜
Alabamka masz śliczna buśkę, nie zakrywaj jej 🙂

Przedświątecznie się przypominam 🙂
asds   Life goes on...
16 grudnia 2014 22:05
zabeczka17

Dziękuję :kwiatek:. Dzielnie zapuszczam je dalej.
żabeczka - widzę, że duch świąt jest 🙂 Tobie wszytko pasuje, co nie ubierzesz 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 grudnia 2014 07:45
ten duch świąt to taki z przekąsem  😀iabeł: dzięki  😉
zabeczka17 na pierwszym zdjeciu mam gorset i spodnice  🙂 Ty masz za to chyba jakas fajna bluzke z kwiatowym haftem?  😉 lubie takie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 grudnia 2014 14:42
muszę przyznać że fajne Ci zestawienie wyszło  😉
A ta bluzka już tutaj raz była nawspomniana,  a  ja ciągle w niej brykam  😁
zabeczka17, Kolejny argument za tym, ze nie nadaje sie na medycyne, dziekuje  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 grudnia 2014 13:16
Jesli patrzac na to z tej strony.... hehe 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2014 00:09
NAv- 2 foto jest przepiękne! Jestem fanką Twoich tatuaży  😍
Dziękuję  :kwiatek:

Mnie za to kusi pójście w Twoje ślady, jeśli chodzi o miejsce - może następny zrobię sobie na boku/kawałku uda  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się