moda, ciuchy etc...

Ja nosze do krótkiej puchowej kurtki i do cienszej jak z top guna  😉
ja albo do dłuższej brązowej parki albo do krótszej puchówki  🙂

trochę OT ale jak już o Timberlandach, to jak czyścić jasne? trudno mi się za to zabrać, bo boję się, że zniszczę, a już mi się trochę przybrudziły :/
Ja czyszczę gumka, a sama podeszwę woda. Potem impregnuje.
hanexx, ja noszę podobne, jest w nim bardzo ciepło  😍
a ja wrzucam do pralki  🙂 jak zresztą wszystkie buty i NIC się z nimi nie dzieje  😎
ja bym się bała skórzane prać, jakies trampki piorę, ale ze skórą wolę nie ryzykować.

tulipan, a gdzie kupiłaś? Mam taką gumkę, ale nie do końca wszystko zmazuje, może jest jakaś słaba po prostu.
W papierniczym  😎 Moje nigdy nie były jakoś specjalnie brudne bo ja głównie autem się poruszam  😉
Hahaha  🤣 myślałam, że jakąś specjalna masz do obuwia  😂 ja krzywo chodzę i brudze sobie but o but od wewnętrznej strony  😵
nic sie nie dzieje  🙄 co tu się bać ,
Pursat   Абсолют чистой крови
12 grudnia 2014 11:35
co tu się bać ,

Może tego, że skóry się po prostu nie pierze? 😁 Ale jak mówisz, że nic się nie dzieje, to może skórzaną kurtkę sobie wypiorę. 😎
wyprałam tyle rzeczy skórzanych ,zaczynając od butów , torebek kończac na futrzakach na podłoge  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 grudnia 2014 17:18
ja krzywo chodzę i brudze sobie but o but od wewnętrznej strony  😵

Ja sobie buty w ten sposób nie tyle brudzę, co rysuję i to każde, z wyjątkiem materiałowych trampków. Ekoskóra, skóra, gumiaki, zamszyk - wszystko mam w poziome krechy  😵
o właśnie coś takiego robie :/
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
12 grudnia 2014 23:30
gdzie dostane takie buty:
http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/ona/obuwie/trzewiki/trzewiki-damskie-25740364

ewentualnie
http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/ona/obuwie/trzewiki/trzewiki-damskie-zimowe-02018752--22

tylko szare, czarne, szaro - bezowe - bardziej przytlumiony kolor ogolnie.

pomocy juz brak mi pomyslow gdzie szukać
Sanndy w ccc są teraz całkiem podobne ok. 100-120zł.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2014 10:39
Sanndy dosłownie wszędzie. Zaczynając od droższych firm specjalizujących się w tego typu butach - np Timberland, poprzez sklepy typu CCC czy Deichmann, kończąc na młodzieżowych odzieżówkach jak House czy Cropp.
Pursat   Абсолют чистой крови
13 grudnia 2014 11:16
wyprałam tyle rzeczy skórzanych ,zaczynając od butów , torebek kończac na futrzakach na podłoge  😉

Ryzykantka. 👍
właśnie mam pytanie odnośnie skóry, dokładniej skórzanych kurtek 🙂 jak pozbyć się zagnieceń? Skóry chyba sie nie prasuje 😉 ale czy są może ta to jakieś inne sposoby?  :kwiatek:
Kupował ktoś tutaj? http://www.vubu.pl/pol_m_DLA-NIEJ_Odziez-damska-604.html
Jak wypada rozmiarówka?
Help! Szukam i szukam, ale nie moge znalezc.. Widzialyscie gdzies moze meska bluze z podwojnym kapturem? Nie na zamek i bez napisow i rysunkow, tak byloby najlepiej.. mam taka damska: http://answear.com/271943-maison-scotch-bluza.html I takiej szukam, ale meskiej 😵 Moj facet u mnie zobaczyl i zachorowal na taka..
Zen z może naketano? Na zalando są chyba
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
15 grudnia 2014 22:06
w housie byly, ale juz nie dostepne... na stronie ccc i deichman nic nie znalazłam równie ładnego 🙁 podobne, ale jednak wiele istotnych dla mnie detali się różni. no nic
A podobno teraz mężczyzna jest modny drwaloseksualny a nie metro  😎
hej diewczyny, gdzie znajdę w stacjonarnych taką kieckę? I jeszcze w dobrej cenie?  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2014 10:53
A podobno teraz mężczyzna jest modny drwaloseksualny a nie metro  😎


No to ładnie pojechałaś. Co Ci do tego jak ubierają się faceci innych forumowiczek?  😵
smarcik jak dla mnie to każdy może chodzić w worku po ziemniakach bo szczerze jest mi to obojętne. Jeden problem mniej dla połowy świata...
Gonitwę za byciem wysublimowanym i koniecznie modnym raczej omijam. Nie chcę tu krytykować żeby było jasne.
zen, a Reserved? Mój facet ma podobną, ale kupioną już daaaaawno temu
Koka, przekaże mojemu zarosnietemu komandosowi, ze jest metro. Pewnie sie ucieszy, ze ma w sobie jednak pierwiastek kobiecy 😎

zen sprawdź Risk Made in Warsaw 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się