Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Cudna !! Szkoda kurczę, że nie ma XXL. 🙁
wątek zamknięty
ja popełniłam też derkę platinum,zamiast ebony wzięłam czarną,całą błyszczącą.Zastanawiam się poważnie,nawet bardzo poważnie nad jeszcze jednym kompletem platinum-da się jeszcze gdzieś kupić z porzedniej kolekcji,granatowego platinum?Owijki są w koniku,ale szukam jakiegokolwiek czapraka navy.Pluję sobie w brodę że nie kupiłam,kiedy były dostępne.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
12 grudnia 2014 11:30
Livia

Własnie miałam zonka jak otworzyłam paczkę bot en materiał to nie bawełna, ani satyna, a raczek cos ala na derki na zewnątrz.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 grudnia 2014 12:16
Dziewierz, Klami, dziękuję 🙂 Mnie też się bardzo podoba, ale ciągle nie mogę odżałować, że nie ma takiej kropkowej w burgundzie, to dopiero byłby szał 💘

asds, o, to jakiś nowy faktycznie - ciekawa jestem, czy z wytrzymałością też będzie jak w derkach 🙂 Napisz po jeździe, jak się spisał 🙂
wątek zamknięty
asds livia to jest satyna, gruba satyna (285gm/mb) Anil22 wstawiała niedawno w wątku zdjęcie takiego brązowego błyszczącego, to to jest to samo. Wiadomo jak to satyna, trzeba uważać na jeżdżenie po krzakach czy wieszanie na deskach  😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 grudnia 2014 15:41
ashtray dobry zestaw 🙂 Fajnie się komponuje z hreczką

Livia szalona kropka  😁
wątek zamknięty
Livia, kropkowa dera! Jestem na tak! 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 grudnia 2014 20:57
Nasturcja-Renata, harja, dziękuję 🙂

krysiex, aaa, ja myślałam, że to całkiem coś nowego, po tym opisie asds 🙂 A to jest ten sam materiał, z którego kiedyś robiłaś te "błyszczące" czapraki?
wątek zamknięty
Livia Ta derka po prostu cudowna *.*

Jak kiedyś obiecałam wstawiam zdjęcia burgunda + owijki no name, które niestety ciut różnią się od czapraka, ale jak dla mnie bardzo źle nie jest ( w zależności od światła)  😉




wątek zamknięty
Livia derka wygrywa wszystko  😜
NessaC ostatnia mina wygrywa haha 😀
Eskadron lightviola + owijki do kompletu
wreszcie udało mi się obfocić 😀
Przepraszam za brak kasku  🙇
edit: poprawione zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
PATRYCJA zmniejsz drugą fotkę, rozjeżdża forum (przynajmniej mi na telefonie)
A komplet bardzo ładny, lubię takie kolory 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2014 06:49
Nessa, dziękuję 🙂 Pięknie wam w burgundzie! To są lidlowe owije? Odcień wydaje mi się bardzo podobny 🙂

Patrycja, dziękuję 🙂 Lightviola cudny, zresztą ja przepadam za wszelkimi fioletami 🙂

wątek zamknięty
DressageLife, szukałam  czaprak navy platinum  VS,  jak dotąd  nie znalazłam ani w Polsce,  ani za granicą.  Którą  derkę  wzięłas?  Ja mam taką i ją  uwielbiam  🙂
wątek zamknięty
NessaC, naprawdę świetnie
PATRYCJA10822, super ten kolor na gniadku, nie spodziewałabym się 🙂
wątek zamknięty
Livia no teraz to po szalałaś z tą derką, jest śliczna  🤣, ale naprawdę szkoda że nie ma jej w burgundzie  🙁
NessaC jeśli nie świeci słońce to nie ma takiej różnicy w odcieniu owijek, a z resztą.. wcale to tak źle nie wygląda 🙂
PATRYCJA10822 ale ładny ten eskadron.. jakoś jak widziałam go w katalogu czy nawet w sklepie jakoś mnie nie przekonywał, ale zmieniam zdanie  😍


Mi się dzisiaj udało obfocić Eskadrona exclusive gold shine, jeszcze czekam na resztę zdjęć. Póki co wstawiam jedno zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 17:51
RatiNa odcień cudo  😍

Livia , przez Ciebie komplet w kropki woła do mnie coraz głośniej i głośniej  🤬
wątek zamknięty
anai , ja tę całą świecącą :


😍
wątek zamknięty
Drogie Panie  😀

Jakiś czas temu zaczęłam chorować na petrole... znawcą szczególnym nie jestem, ale wydawało mi się że ten kolor pojawił się w eskadronie 2x ( poza ng) a ja mam już 4 różne odcienie :-P pomożecie mi rozszyfrować kolekcje? zdjęcia słabe... ale coś tam widać  😉
wątek zamknięty
kitty, jeśli dobrze widzę, to: petrol exclusive, petrol choco-petrol, royal navy-royal i ostatni capri 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 grudnia 2014 20:46
ratunku, pomocy. szukam i za nic nie mogę znaleźć adresu strony 'niemieckiego forum', a sama nie pamiętam...  😵
wątek zamknięty
Livia fioletowe najlepsze  😀
harja Dziękuje  🤣
RatiNa chociaż tyle pomogła że przekonałam haha 🙂
kitty tyle niebieskich oddaj jeden haha :3
wątek zamknięty
huzarova nie, capri tu nie ma, jak będę w pralni to zrobię zdjęcie jeszcze z nim :-D
PATRYCJA10822 uwielbiam ten kolor  😍
wątek zamknięty
kitty ja właśnie przygotowuje swój portfel na kupno capri  🏇
bo czuje że na mojej będzie szał  😜
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 21:38
kitty, jeśli dobrze widzę, to: petrol exclusive, petrol choco-petrol, royal navy-royal i ostatni capri 🙂

kitty z pierwszym się zgodze ale capri ma lamówkę z granatem a tam jest definitywnie brąz . Wg. mnie na tym zdjęciu są 3 petrole w różnym stadium sprania :P

capri w cieniu


i capri w świetle
wątek zamknięty
Tu jest capri, pod baltic.
Budlejowe_love wiem, że te foty są lipne ale one mają też inne lamówki. szerokości pasków się różnią....
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 21:49
kitty , rzeczywiście ale 1 z lewej to na 5000% petrol z choco petrol bo naszywkę ma z tej kolekcji 🙂
wątek zamknięty
kitty niebieskie szaleństwo 😉  🤔
wątek zamknięty
Livia Dziękuję 😉 Nie wiem, bo komplet odkupiony :/
harja Dzięki 🙂
RatiNa Bardzo się cieszę z tego powodu, bo obawiałam się, że będą się bardzo różniły od czapraka, a tu proszę 😀
kitty Ile niebieskich  😍
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 21:55
kitty , a może zrobiła byś zdjęcia tych naszywek wtedy było by łatwiej (przynajmniej mi ) coś rozpoznać 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love zrobię 🤣
niebieskich trochę jest.... tylko ten szmatoholizm u mnie się rozwinął nadmiernie i zadecydował w znacznej mierze o kierunku "kariery zawodowej"... a to już chyba źle  😲
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.