Stajnie w Lublinie

Czy ktoś współpracuje z doktorem Balickim ?? Szukam dobrego okulisty, słyszałam że jest niezły, a może polecacie kogoś innego kto dojeżdża w okolice Lublina?
:kwiatek:
To jest profesor Balicki. Znany w całej Europie. Jest z Lublina, jest specjalistą wysokiej klasy - zajmuje się stricte okulistyką. Polecam.
Dzięki aien z Twojej odpowiedzi wynika że nie mam się co zastanawiać, więc dzwonię. 
W promieniu 200km nie znajdziesz nikogo równego wiedzą i doświadczeniem 😉 daj znać, choćby na PW jak tam.
gajowa, teraz obłożenie hali na Felinie jest zupełnie inne niż za Twoich czasów. Dużo trudniej o spokojny dostęp.
z Hala na Felinie nie jest tak zle, zajec nie ma tak duzo. Z każdym można się dogadać, kilka pensjonatowych koni wg nie chodzi na hale (nie korzysta) oprócz tego jest jeszcze ujeżdzalnia zew. Zawsze znajdzie się miejsce by pojezdzić. Od października jeszcze nigdy nie było tak żeby hala była zajeta kiedy akurat ktoś chce wejsć.
a stajnia na Felinie to która (przepraszam, ale jeszcze trochę nie ogarniam tematu lubelskich stajni), ma jakąś stronę www?
Nie wiecie przypadkiem czy gdzieś w Lublinie lub okolicach nie szukają instruktora? Okazało się, że przeliczyłam sie myśląc, że nie będę miała na nic czasu, jest wręcz przeciwnie i chętnie 1, 2 dni w tyg poprowadziłabym gdzieś jazdy, bo nudno tak be tego🙂
Stajnia na Felinie to stajnia uniwersytetu przerodniczego, strony chyba nie mają. Ale nie jest ona nastwiona na pensjonariuszy, ogólnie trochę samowolka imo  🙄
Swojej strony stajnia nie ma, ale ma zakładkę na stronie sekcji hipologicznej UP 🙂 Link http://www.konie.up.lublin.pl/, zakładka "Ośrodek hipiczny"
Czy ktoś wie coś na temat wypadku w Bystrzycy ?
w której Bystrzycy ? tej koło Zakrzówka czy tej koło Lublina?
no właśnie kurier podaje, że w tej koło Lublina...
o kurcze dopiero przeczytałam co się stało.. mocno kiepska sytuacja 🙁
A co sie dokladnie stało?
Bo ten artykuł jest dość... niedopracowany.
Dziewczyna ponoć prowadziła klacz na uwiązie i została przez nią kopnięta w klatkę piersiową  🤔 troche tak dziwnie.. musiała się odwrócić twarzą do konia i dostałaz przednich nóg?
na prawdę nikt nic nie wie? ja wiem, że to nie jest temat do roztrząsania publicznego ale gdyby ktoś wiedział cokolwiek więcej niż jest napisane to proszę chociaż o pw ...
Ja też bym prosiła o pw gdyby ktoś wiedział coś więcej...
szuka kogos kto zajmuje sie dystrybucja siodel kentaur , jakiegos sklepu w poblizu lublina lub osoby prywatnej
na 112 pisali ze to Bystrzyca gmina Niemce , jak ktos cos wie tez prosze o informacje jakas  👀
kiedys jezdzilam w takiej stajni w Bystrzycy ale nie pamietam jaka to byla gmina , ciekawa jestem jak to sie stalo , to kopniecie musialo byc mocne i dlaczego go nie uniknela , szkoda dziewczyny , kazdego to moze spotkac
prasa kłamie. W gminie Niemce jest Kolonia Bystrzyca. Bystrzyca jest w gminie Wólka, w gminie  Zakrzówek i w gminie Wojcieszków. We wszystkich Bystrzycach można było jeździć konno. Teraz za cholerę nie zgadniecie gdzie to było.
Bystrzyca w gminie Wólka. Kobieta 36lat miała na imię Ania. Prowadziła konia i drugi podbiegł bo chciał kopnąć tego co ta kobieta prowadziła i ona znalazła się w nieodpowiedniej lini między tym koniem co prowadziła a uderzającym. Dostała w klatkę piersiową. Zmarła w szpitalu.

Informacje wszedzie są podane z du...
bez kitu ta prasa to pisze glupoty , teraz to co ty napisalas ma sens , dalej nie kojarze tej Bystrzycy ..., ale to nie jest ta co sie na Leczna ( Kijany ) jedzie ? nie mam polskich znakow
Hostka jest kilka Bystrzyc, tak jak napisał LSW
To chodzi o tą koło jakiegoś cmentarza.
hostka tak to ta Bystrzyca co się na Łęczną jedzie
W sobotę 17.01.2015 na Lubelszczyznę przyjeżdża lek. wet. Michał Dziekański.
Chętnych na wizytę/konsultację zapraszam pod nr.tel: 508-371-979
Hej, mam do Was takie pytanko. Wie ktoś może gdzie w tym roku będą jakieś konkursy skoków w Lublinie i obok, klasa L lub LL ?  😉
Zmierzchunkowa planowane zawody powinny się niedługo pojawić w kalendarzu imprez na stronie http://lzj-konie.pl
edit - poprawa linku
Czy jest tutaj ktoś jeżdżący na Ranczo Arka w Sernikach (k. Lubartowa)? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za PW  :kwiatek:
czy jest tu Ktoś do kogo mogłabym mieć parę pytań odnośnie pensjonatu w Elizówce??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się