Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

A do zębów w okolicy Bielska - Białej?
A do zębów w okolicy Bielska - Białej?


Andrzej Koziej
Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2014 06:46
sisimon, być może Monika Szubart też by dojechała, mogę ją do zębów (i oczywiście do innych spraw) naprawdę szczerze polecić.
W okolicy Bielska, czy generalnie na śląsku, to polecam tylko Szymona Gracka, wet z Bielska. Zrobił na mnie ogromne wrażenie,
zęby robi super, po prostu rewelka, z tego co wiem (facebook wie wszystko, no może prawie) odbył kilka kursów zagranicznych, zna się na rzeczy, nie tylko na tarnikowaniu
No i nie wciska ściemy.
Witam,

poszukuje lekarza, ktory mi zdiagnozuje konia przed kupnem. Kon stoi w Dabrowce(pomiedzy Krakowem a Tarnowem).

Dziekuje!
Jacek Kańka - jest z Tuchowa
(k.Tarnowa)
Dobry jest? Bo to jest bardzo wczesnie (2.5 roku) zajezdzony konik sportowy. Wiec chce, zeby bardzo  szczegolowo zbadano mu nogi i kregoslup.

Dariusz Polakiewicz  ma kilka bardzo dobrych opinii. Zna go ktos?
Do badań przed kupnem TUV polecam Lecha Januszewskiego (chyba już o nim wspominałam na tym forum).

Facet robi rewelacyjne zdjęcia rtg - ma nowy sprzęt. Wg mnie to jest ba istotne, bo zdjęcia można zawsze skonsultować z innym lekarzem dla pewności.

Ma tez duże doświadczenie, więc myślę, że sprawdzenie kulawizny, próby zginania itp tez będzie na wysokim poziomie.

A wiem, że robi TUV'y dla kupców z zagranicy nawet zza kontynentu;0, a tez jeżdzi za granicę badać konie przed kupnem.

Ja kupując konia wybrałabym jego.
Poszukuję dobrego weterynarza, który zna się na chorobach oczu, może dojechać do konia w Częstochowie i nie krzyknie sobie za to miliona monet. Czy moglibyście mi kogoś polecić?
oj tam milion monet
nie wierzę, żeby ktoś się nie zamknął w 5 papierkach
panibelynda, ja do Częstochowy zawsze wzywam dr Henklewskiego. Polecam.
Poszukuję dobrego weterynarza, który zna się na chorobach oczu, może dojechać do konia w Częstochowie i nie krzyknie sobie za to miliona monet. Czy moglibyście mi kogoś polecić?


Marta Warzecha jest chyba najlepszą w Polsce końską okulistką.

Czasem trzeba wybrać czy dobrze czy tanio....
Kayra   Kucusiowy wariat :P
17 grudnia 2014 13:37
panibelynda, u mojego konia była Pani  Anna Cisło-Pakuluk jest z Wrocławia.
Orientujecie się może czy ktoś we Wrocławiu oprócz doktora henklewskiego ma przenośne usg i zna się na nogach?
Chyba wszyscy weci, jacy praktykują we Wro: Różycki, Kmiecik, Cisło-Pakuluk + przyjezdni.
Poszukuję dobrego weterynarza, który zna się na chorobach oczu, może dojechać do konia w Częstochowie i nie krzyknie sobie za to miliona monet. Czy moglibyście mi kogoś polecić?

polecam Szymona Gracka z Bielska - Białej, nowy koński okulista po kursach w USA, sama sprawdziłam, wiem co mówię,
a za dojazd kasuje tyle za ile przejedzie, a nie za cały miesiąc z góry
Kto w kuj-pom zrobi dobrze badanie kupno-sprzedaż i dysponuje rtg/usg?

:kwiatek:
Potrzebuję weta do badań przed kupnem w okolicach Poznania? Ktoś kogoś poleca?  :kwiatek: Baaardzo proszę o pomoc 👀
Potrzebuję weta do badań przed kupnem w okolicach Poznania? Ktoś kogoś poleca?  :kwiatek: Baaardzo proszę o pomoc 👀


Michał Borowiński tel 602106198
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 stycznia 2015 06:02
rozważam oddanie kobyłki na diagnostykę do kliniki. Polećcie jakąś dobrą klinikę specjalizującą się w kulawiznach, najlepiej w dolnośląskim lub okolicach.
Hej, pilnie potrzebuję weta w kujawsko-pomorskim okolice Rypina. Kogoś polecacie? 🙂
Rudzik od kulawizn najlepszy w tych okolicach Paweł Golonka.
Facet jeździ po całej Polsce bo niektórzy chcą tylko jego. Sama znam kilka osób z pomorza, które do jego kliniki wożą konie.
Ja też mogę polecić dr. Pawła Golonkę, poniekąd dzięki niemu mój koń nie jest od 2 lat rencistą, tylko cały czas rześko zasuwa pod siodłem 🙂
Badanie kupna sprzedaży , śląsk. Mogę polecić Golonkę. Rzeczowo, bez  owijania w bawełnę, fachowo i w miarę szybko jak na takie badania, cena przystępna. Za to jeżeli ktoś  chciałby wiedzieć kogo nie polecam zapraszam na pv.
rozważam oddanie kobyłki na diagnostykę do kliniki. Polećcie jakąś dobrą klinikę specjalizującą się w kulawiznach, najlepiej w dolnośląskim lub okolicach.


Bona Fide w Strzegomiu -polecam
rozważam oddanie kobyłki na diagnostykę do kliniki. Polećcie jakąś dobrą klinikę specjalizującą się w kulawiznach, najlepiej w dolnośląskim lub okolicach.

Jeżeli nie chcesz jeździć daleko to XLVet lub nawet kliniki przy UP we Wrocku.
Nie napisałaś co to za kulawizna, co mają zbadać, to więcej nie poradzę.
Golonka jest wporządku, ale to już nie Dolnośląskie, a Śląskie  :P
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 stycznia 2015 06:15
Dziękuję dziewczęta, już znalazłam wyjście z sytuacji. Jeśli nie pomoże to raczej wybiorę Golonkę. Czy on nie stacjonuje również gdzieś pod Wrocławiem? Trzebnica czy te okolice? Wiem że chipy u znajomego konia chciał operować gdzieś tu na miejscu
maliniaq   Just do your job.
08 stycznia 2015 09:30
Miał ktoś do czynienia z dr Dariuszem Polakiewiczem? Polecono mi go do diagnozowania kulawizny i zrobienia zdjęć rtg
efeemeryda   no fate but what we make.
08 stycznia 2015 13:28
Bardzo dobry fachowiec  😉
kogo do międzykostnego w Wawie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się