Perfumy

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 marca 2014 11:47
A ja przepadłam...  😵

Gdzie mogę kupic Samarkande Yves Rocher dla mężczyzn?
niestety w Yves Rocher mówią, że już nie produkują.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 listopada 2014 21:45
Muszę sobię wybrać perfumy na gwiazdkę -tfu! wcale nic nie muszę, chcę no i... Potrzebuję rady bo nie wiem zupełnie za wąchanie czego się zabrać. Pomyślałam, że może mi doradzicie :kwiatek:

Moimi absolutnie ulubionymi są:
Prada Candy L'Eau EDT - wielka miłość, ale jeszcze mam pół flakonu, to po co mi kolejny? 😉

Mam i lubię także:
DKNY - klasyczne zielone jabłuszko - świeźak na lato - zdecydowanie za mało słodki, żebym używała go często 😉
Naomi Campbell Wild Pearl - lubię, słodki, nieskomplikowany
Adidas Fruity Rhythm (różowe) - słodziak, nieskomplikowany, przyjemny
Este Lauder Pleasuers - wiosenny zapach, kwiatki

Wąchałam ostatnio i spodobały mi się bardzo
Lencome La Vie Est Belle L'Eau EDT - pyszny zapach! - na razie mój typ na prezent

No właśnie, ale sprawiającemu prezent chciałabym dać trochę frajdy i możliwość wyboru między dwoma/trzema zapachami, więc czy jesteście w stanie polecić mi coś w podobnym klimacie? Czyli SŁODKIE ale z nutą świeżości/kwiatków? Żadne Muglery czy Flowerbomby mi nie podchodzą za bardzo...
Wąchałaś Signorinę? Tylko popatrz na edt i edp bo różnią się zapachem.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 listopada 2014 14:58
szepcik, nie, zwrócę uwagę następnym razem jak będę w perfumerii, dziękuję.

Za to wąchałam dziś też Si Armaniego i też ładne 🙂
stosowałyście mgiełki Victoria's Secret? Jakiś czas temu miałam perfumy i balsam tej firmy i były bardzo ładne i trwałe, teraz mam ochote na jakąś mgiełkę tylko nie wiem jak będzie z trfałością
stosowałyście mgiełki Victoria's Secret? Jakiś czas temu miałam perfumy i balsam tej firmy i były bardzo ładne i trwałe, teraz mam ochote na jakąś mgiełkę tylko nie wiem jak będzie z trfałością


Jasne że są trwałe 🙂 Ale w zapachu nieco delikatniejsze od perfum, wiadomo.

Ja jestem maniakiem ;< 😀 Ale przyznaję się bez bicia ;p
Moje ukochane perfumy to V&R Flowerbomb  😍 chyba nigdy mi się nie znudzą. Tak samo lubię Baby Doll i Manifesto od YSL.
Obecnie mam też na półce Dot od Marca Jacobsa, taki dzienny przyjemny zapach, ale mało charakterystyczny i D&G Light Blue, ale w jakiejś limitowanej edycji Dreaming in Portofino? Na bank coś poknociłam z tym ostatnim słowem 😁 Często jak mam okazję być u mamy odlewam sobie do atomizerka Chloe czy Mademoiselle, użyję raz na jakiś czas. Bardzo często się perfumami wymieniam, przez co dużo więcej okazów potrafi mi przelecieć przez ręce ;D Ostatnio wydałam Burberry London i Lanvin Me. Oba zapachy po kilku użyciach przyprawiały mnie o zawroty głowy :<
Tak samo jest ze sławnym Angelem i La Vie Est Belle niestety :p Dla jednych cuda, dla mnie koszmarki.
Mrrrrau wiem wiem, że mgiełki są mniej intensywne i mniej trwałe 😉 ale używałaś konkretnie te VS? Bo wiesz, rożnie bywa 😉 czasem trafi się na mgiełkę, której nie czuć po 20 min 😉
Ja mam mgiełkę VS i jak dla mnie jest całkiem trwała 🙂  używałam jej dość rzadko bo niedawno dostałam a jak dla mnie to zapach bardziej letni niż jesienno-zimowy.
jeśli podoba wam się zapach ogrodów nilu kupcie sobie żel pod prysznic le petit marsillein kwiat pomarańczy, dość podobny 😁 ...
Kiedyś jakąś miałam (ale już nie pamiętam co to było  🙄 ) i była naprawdę super. Często też je chwalą dziewczyny na YT, że warto 🙂
vodka a jaki zapach masz dokładnie, podlinkujesz? 🙂
Ja mam bodajże Love Spell, tą fioletową, ale ręki sobie uciąć nie dam bo zostawiłam ją w domu 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2015 22:07
Czy ktoś widzi to czego ja nie widzę? Dlaczego 100ml kosztuje 87zł, a 50ml 148zł?
http://www.iperfumy.pl/lady-gaga/fame-woda-perfumowana-dla-kobiet/
JARA, kup 100 zanim się domyślą, że to pomyłka :P
Uwielbiam perfumy  💘 i mam ich trochę.
Moje najukochańsze, które nigdy mi się chyba nie znudzą  to Chanel  😍, mam:
Chanel Chance, Chanel Mademoiselle, Chanel chance black.
Kolejny ulubieniec to Gucci Eau de Parfum II i  Gucci Rush 2.
Ostatni nabytek to Lancome La Vie Est Belle , w sklepie mnie zachwycił przy bliższym poznaniu niekoniecznie.
Mam też:
J`adore Adoration en or Limited Edition
Boucheron place vendôme
D&G L'Impératrice
Elizabeth Arden 5th Avenue
Giorgio Armani Acqua di Gio
Ale to są raczej zapachy których używam okazjonalnie. 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
15 stycznia 2015 17:12
JARA Czasem robią takie promocje, że większe się bardziej opłaca. 😉
Jara Jak Cię obce babcie obwąchują to znaczy, że strasznie mocny ten zapach.  😁

Ja maaaaarzę o tym cudeńku na wiosnę:
😍

Ale, że pod choinkę w tym roku najbliżsi pamiętali jaki jest mój ulubiony zapach to mam 200ml DKNY.  😎 Chyba za dwa lata wypsikam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2015 21:31
JARA Czasem robią takie promocje, że większe się bardziej opłaca. 😉


Ale ta promocja to jest mocno podejrzana, ponieważ w Sephorze 100ml kosztuje prawie 300zł.

sandrita, no właśnie ta Lady Gaga nie jest mocna i pachnie obłędnie, jest słodka. Dziś mi się nią ludzie w pracy pryskali 😁 mam sporo perfum w domu, więc codziennie pryskam się czymś innym, ale jak użyję właśnie Fame Lady Gagi to zawsze ktoś zwróci uwagę, że pieknie pachną.
Jednak starsza pani z przystanku przeszła samą siebie "bo ja jestem taki pies na zapachy" 😁
To fakt Lady Gaga pachnie oblednie obok Armani Code (moj absolutny nr 1), Armani Mania, Idole i She. Uwielbiam Armaniego 💘
To fakt Lady Gaga pachnie oblednie obok Armani Code (moj absolutny nr 1), Armani Mania, Idole i She. Uwielbiam Armaniego 💘


oOo.... ja też jestem armaniomaniaczką.... od kilku lat poszukuję perfum, które dawno dostałam w prezencie i dawno się skończyły... może znasz..
SUMMERMANIA 🙂
deksterowa a to nie jest letnia edycja Armani Mania?
Na mnie większość perfum szybko wietrzeje - natomiast Dior 'Addict' utrzymał się przez ponad 24h i prysznic w międzyczasie  🙇
deksterowa a to nie jest letnia edycja Armani Mania?


...inaczej pachnie..... o od dawna nie mogę utrafić,.,, a kupiłabym chyba za każde pieniązde...🙂
W Douglasie jest promocja na perfumy Tommy'ego Hilfiger'a-  Flower Rose. Kosztują 99zł i są naprawdę ładne. Promocja trwa tylko do końca lutego. 🙂  😍
Ostatnio,we Włoszech szukałam Armanimania i pani w sklepie powiedziała mi,że seria jest wycofana z produkcji (ale chodziło mi o męskie)
Ja uwielbiam J'adore Dior i Sensi Armaniego
Dołączam do grona fanek Si. Niby nie lubiłam tego typu zapachów, ale dałam się przekonać. Jest zaskakująco trwały i ma zdolność wywoływania uśmiechu 😉
Ja bardzo polecam Fragonard (http://www.fragonard.com/)
Kiedyś zwiedzałam ich fabrykę i zakochałam się w zapachu Belle de Nuit.
Perfumy są trwałe, ubrania pachnął cały tydzień 🙂
Jestem zdecydowanie fanką  😉
Drugi zapach to DKNy zielone jabłuszko, odświeżające ale mniej trwałe  🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
26 maja 2015 19:05
Czy ktoś miał styczność z perfumami Acorelle? http://www.acorelle.pl/node/1470 Są wegańskie, cena spoko, ale ciekawa jestem trwałości, bo się strasznie czaję na tę bergamotkę. *_*
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 maja 2015 08:44
Dziewczyny poszukuję francuskich perfum o nazwie MATIN BONHEUR Lothantigue.

Zamknęli sklep francuski w moim mieście, na allegro nie ma, Internet wyrzuca tylko francuskie i czeskie strony 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się