Warszawskie voltopiry :)

Ja też mam pytanie 🙂
Szukam osoby, która przedłuża paznokcie metodą żelową. Zależy mi, żeby to była osoba sprawdzona, która zrobi to porządnie. Najbardziej interesuje mnie okolica Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, ale gdzieś do centrum też mogę podjechać.
Macie kogoś godnego polecenia?
Bischa   TAFC Polska :)
12 grudnia 2014 16:04
W którym miejscu jest Drewniany kościół na Bródnie? Jaka ulica? W poniedziałek jadę na mszę przed pogrzebem znajomej starszej Pani, ale jej córka nie jest mi w stanie podać ulicy, a Bródna prawie w ogóle nie znam, poza okolicami Poborzańskiej i czasem w stajni na Bródnie byłam.
Bischa
http://www.parafiawincentegoapaulo.pl/drew.html na Cmentarzu Bródzieńskim.
Wejście od ul. Św. Wincentego (przystanek Żuromińska).
Bischa   TAFC Polska :)
12 grudnia 2014 20:24
O dziękuję :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
13 grudnia 2014 09:18
Czy ktoś ma może umowę z McFit i posiada ich kartę członkowską? Baaaardzo mi zależy.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
13 grudnia 2014 19:39
Czy ktoś będzie może jechał z Warszawy do Łodzi w tym tygodniu?
Chciałabym kupić jedną rzecz na święta dla kogoś, a koszt przesyłki jest prawie taki sam, jak koszt prezentu. Czy ktoś miałby możliwość odebrania go i przywiezienia do Łodzi? 🙂


Oferuję dużą MILKĘ w zamian  😁
pytanie: czy obiła wam sie o oczy czapka a'la dino/smok (taka z grzebieniem/zielona etc.) tylko w rozmiarze meskim a nie dziecięcym, moze być nawet w jakimś markecie typu tesco czy auchan. Ma być na śmiechowy prezent a obdarowany i tak bewnie nie pokaże się w niej publicznie 😉 wiec nie musi być wysokiej klasy. bedę wdzięczna za namiary  :kwiatek:
Tym razem ważna i pilna sprawa.
Szukam kardiologa,, najlepszego możliwego, może być prywatnie, bo na nfz pewnie termin zabije.
Może prof. Tomasz Zieliński? Kieruje kliniką niewydolności serca i transplantologii w Aninie ale ma też prywatny gabinet: al. Jana Pawła II 18/4, tel. 22 649 87 74
Profesor Walczak
http://www.allenort.com/lekarz/franciszek-walczak
Dokonał cudu u mojej znajomej.
Teodora, Alabamka, dziękuję! Zorientuję się i będę się dobijać.
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2014 17:11
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 grudnia 2014 12:36
Ale czadowo zrobili w autobusach ztm, darmowe Wifi 😜 Wczoraj jak jechałam, to jeszcze tego nie było.
busch   Mad god's blessing.
20 grudnia 2014 13:08
Nasturcja-Renata, też to zauważyłam! 🙂 Próbowałaś się podłączyć? Bo ja za krótko byłam w autobusie, by to miało sens 😉
Bischa   TAFC Polska :)
20 grudnia 2014 15:26
We wszystkich? Czasem mi brakuje możliwości podłączenia się podczas jazdy, są darmowe sieci, ale znikają po chwili... Tramwaje też?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 grudnia 2014 21:31
busch tak, połączyłam się z wifi. Działa, ale jak dla mnie wolno. Mam nadzieje, że będzi lepiej 😉

Bischa nie wiem czy w tramwajach też. Napisane jest, że w komunikacji miejskiej, więc może
pony   inspired by pony
20 grudnia 2014 21:58
Czy ktoś ma może umowę z McFit i posiada ich kartę członkowską? Baaaardzo mi zależy.


Mam ja.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=4154.msg2247742#msg2247742 date=1419079014]
Ale czadowo zrobili w autobusach ztm, darmowe Wifi 😜 Wczoraj jak jechałam, to jeszcze tego nie było.
[/quote]

a ktoś wie jak się dowiedzieć o hasło?
Szukałam na ztm ale nic nie ma.
Na kierowcę nie było co liczyć.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 grudnia 2014 15:11
Ja nie zauważyłam żadnego wifi 🙁
Ja nie zauważyłam żadnego wifi 🙁


na razie jest podobno tylko w 70 pojazdach ale ma być w ponad 200.
Dzisiaj w 710 było, ale hasła nie uświadczyłam.
Jako rasowy wpadacz w tarapaty mam problem.  😵

Byłam pewna, nie wiedząc dlaczego, że polski bus do Krakowa odjeżdża z dworca przy młocinach. Oczywiście tak nie jest, odjeżdża z dworca obok stacji wilanowska.

Przyjeżdżam do Warszawy o 23:10, kolejny autobus mam o 23:45. Metrem na 100% nie zdążę, w związku z tym, z bólem serca(pochlipując cicho) proszę o tanie korporacje taxi w stolicy. Bo taksówką chyba mam szansę zdążyć dojechać?  🙇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 13:27
Buyaka czemu metrem nie zdążysz? Gdzie będziesz o tej 23?
Buddo, jestem tak inteligenta, że nie dopisałam. Po drugiej stronie miasta będę, przyjeżdżam do Warszawy na dworzec autobusowy przy stacji Młociny. Jakby nie było, kawał drogi...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 13:32
Hm... musiałabyś sprawdzić, jak metro chodzi- ale faktycznie lipa... jeszcze o tej godzinie :/ Gdybyś miała metro zaraz po przyjeździe to jest szansa, bo jedzie się jakieś 20-15 minut o ile dobrze pamiętam z Młocin na Wilanowską.
Ale może faktycznie taksówką lepiej? Tylko ja niestety żadnej taryfy nie znam, za biedna jestem na taksówki 😁
Bischa   TAFC Polska :)
26 grudnia 2014 13:49
Polski bus ma tak, że jeśli wyjeżdża z ostatniego miasta przed docelowym, nie ma nic po drodze, to zazwyczaj potrafi nawet 40 minut wcześniej dojechać. Godzina jest taka,że nie powinno być z korkami problemu. Można też zadzwonić na jakiś numer poodany na stronie PB, jeśli jesteś niedaleko, że się spóźnisz 10 minut, kierowca ma prawo 15 minut poczekać, jak rok temu jechałam do wrocka, to nawet czekaliśmy na jedną osobę, która do wawy dojeżdżała zwykłym PKS-em który się po drodze popsuł, 30 minut.
Na Twoim miejscu ryzykowałabym pojechanie metrem aniżeli taksówką. Jest szybciej 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 grudnia 2014 14:14
Czy ja wiem.. o 23 raczej nie będzie korków nigdzie na trasie. Chociaż metro wilanowska-młociny jedzie ponoć 27 minut także jakby się uprzeć i dobrze trafić to też da radę  😁 Ale buyaka bez paniki, tak jak napisała Bischa bus powinien być wcześniej na młocinach.
Ale są światła 😉 I to naprawdę nie jest kwestia korków tylko zwykłej odległości, zatrzymywania się na światłach, wystarczy jedna zamknięta ulica i może być słabo. Ja już raz się prawie spóźniłam jadąc samochodem na polskiego busa (a wyszłam znacznie wcześniej). Myślę, że metrem w 30 minut da radę, taksówką może być różnie. Prawda jest taka, że po Warszawie najwolniej wypada poruszanie się samochodem  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 grudnia 2014 15:20
Samochodem owszem, tylko taksówka to nie to samo, co prywatne auto  😉 A jeśli nie ma przebudowy na nadwiślance teraz (nie wiem bo od kilku miesięcy nie mieszkam w Wawce) to trasa młociny-wilanowska jest całkiem niezła  🙂 Choć oczywiście metrem sporo taniej  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się