Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Katharina   "Be patient and trust in the process"
14 grudnia 2014 12:50
DeJotka   Dzięki ! !  :kwiatek: Właśnie o to mi chodziło ! Ale ja nie mam cierpliwości do wyszukiwania darmowych programów  🙂
Kupiłam bilet PKP przez internet na sobotę, ale chciałabym pojechać w piątek. Pani w kasie mi powiedziała, że da się to wymienić na internecie, ale ja tu nigdzie nie widzę takiej opcji, czy ktoś już coś takiego robił i mógłby mi pomóc? Strasznie mi zależy, żeby już w piątek jechać.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 grudnia 2014 16:46
Z tego co ja wjem, tonda sie zwrocic i kupic nowy na piatek. Niestety pieniazki nie zostana od razu zwrocone.
Jak złożę wniosek o wydanie dowodu osobistego jeszcze w tym tygodniu, to wyrobią się przed 20 stycznia? Taki głupi czas teraz, tygodnie poprzerywane wolnym i nie wiem czy jest sens latać i to załatwiać. Jak zwykle za późno się obudziłam, zamiast wszystko na spokojnie sobie poogarniać... 😵
emptyline   Big Milk Straciatella
15 grudnia 2014 17:58
maiiaF, wszystko zależy od urzędu. Mają na to miesiąc, ale np. u mnie średnio po 2 tygodniach się dowód dostaje.
jett   success is the best revenge
15 grudnia 2014 18:04
Ma ktoś konto na aliexpress, albo już coś stamtąd zamawiał i mógłby mi pomóc?  :kwiatek:  :kwiatek:
emptyline, dobra, to sprężę się i zaniosę papierki w środę, a wylot w granicach możliwości opóźnię. Żebym nie została z biletami a bez paszportu albo dowodu 😵 u nas też szczególnych opóźnień nigdy nikt nie miał, tylko właśnie nie wiem jak sobie będą organizować pracę w to wolne teraz i na początku stycznia. Teraz tylko liczyć na pomyślność w urzędach 😁
jett, pisz na PW.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 grudnia 2014 22:50
Czy tylko mi się wali digart? 🤔 Nie mogę wrzucić rysunku, muszę kilka razy próbować wejść na stronę, taki komunikat mi wyskakuje:
"Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /mnt/vol0/public_html/_includes/digart/Cache.php on line 142"

Ktoś wie o co chodzi? 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2014 11:31
Digart ma tak często. Jeśli masz cierpliwość, to odświeżaj i próbuj do skutku, jeśli nie, to zajmij się czymś innym i wróć tam później...
PS: podaj link do swojego, to Cię poobserwuję 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 grudnia 2014 12:55
Juz sie udalo 😀 a nick mam taki jak tutaj, poszukaj w google czarownicasa digart i powinno wyskoczyc 😀 pisze z tel wiec linka nie dam 🙁
Szukam platformy, na którą mogłabym wrzucić sporo zdjęć w dużej rozdzielczości, zabezpieczyć galerię hasłem i udostępnić link (i owo hasło) znajomym. Możecie coś polecić?
martva no niestety, musiałam zwrócić i kupić całkiem od nowa, oczywiście już droższy 🤔 Nie rozumiem tego, z biletem kupionym w kasie nie było problemu, a zamieniałam na zupełnie inny pociąg, a tu chciałam na ten sam tylko dzień wcześniej i nie ma takiej możliwości, bo internetowy. 😵
Achaja, może dysk google?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2014 15:23
Kolejny problem z digartem 😉

Zablokowali mi wszystkie nowo wrzucone prace, bo są "nieprzygotowane do publikacji w sieci".
Nie mam skanera, więc jestem zmuszona robić zdjęcia telefonem. Nie są najgorszej jakości, choć na pewno nie Bóg wie jakiej.
Czyli dopóki nie kupię(co jest raczej niemożliwe) skanera, to nie mogę umieszczać tam prac? Czy muszę po prostu zrobić zdjęcie tak, żeby wyglądało jak zeskanowane?
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 grudnia 2014 17:07
Zrób ładne, porządne zdjęcie i nie powinni robić problemu, pierwsze słyszę o czymś takim...
czy muszę drukować bilet PKP Intercity kupiony przez internet, czy mogę mieć go w pdf-ie na telefonie? 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2014 17:11
Facella najbardziej mnie zdziwiło, że teraz nagle zablokowali zdjęcie, które wisi tam już... 4 lata 😲
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 grudnia 2014 17:13
Taaa czasami mają dziwne takie  🙄
Chyba, że jakiś życzliwy inaczej Ci się dobrał do diga i pozgłaszał  🤬
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2014 17:13
Na to wychodzi, bo tylko część zablokowali... szkoda.
Poszukuję szablonów do zdjęć, coś w stylu tych makiet co są np w lecie nad morzem- wstawiasz swoją głowę w jakiś krajobraz, jak na zdjęciu:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 grudnia 2014 17:47
losieq na telefonie nie przejdzie bo za mały ekran musisz mieć minimalną przekątną ekranu 7 cali
Freska dzięki! :kwiatek:
CzarownicaSa, digart to taka chora "elita", jeśli nie masz problemów z angielskim, to zrób sobie konto na deviantart.com. Dużo większa swoboda, nikt nic nie usuwa, nie ukrywa, nie ma modów z przerostem ambicji. A ani tu ani tam nie dostaniesz konstruktywnej krytyki, co najwyżej kciuki w górę albo "ale pjenkne".
Nie znoszę digarta, a tfu  🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2014 18:06
Budyń dzięki :kwiatek: W sumie nie pomyślałam o tym 😀
losieq możesz mieć na telefonie, wystarczy potem powiększyć, żeby ten kod był większy, bardzo dużo ludzi tak ma.
flygirl i da radę zeskanować? kurcze, bo średnio będę miała czas gdzieś iść drukować i bardzo by mi to ułatwiło życie 😁
Jak odpowiednio powiększysz to da radę. Za każdym razem jak jadę, to co najmniej jedna osoba ma na telefonie. Trwa to dłużej (telefon się wygasza, ciężko ustawić odpowiednią wielkość), ale dać się da.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2014 18:32
Ha, już wiem, czemu jeszcze nie zamieszczam prac na deviantarcie- bo okazuje się, że konto mam.
Tylko mi nie chce od kilku tygodni przyjść link aktywacyjny :/
Mail jest dobry, sprawdzałam kilka razy, kilkanaście razy wysyłałam kod ponownie... i nic. Ani w spamie, ani w normalnej skrzynce :/
czy muszę drukować bilet PKP Intercity kupiony przez internet, czy mogę mieć go w pdf-ie na telefonie? 👀


Jeździłam kilka razy z biletem na ekranie telefonu, a mam przekątną 4,5 cala, powinno bez problemu przejść.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się