UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży plus dla JustFuks88 za uczciwą wymianę derkami. Na moją klaczillę pasuję idealnie 🙂 Dziękuję i polecam re-voltowiczkę 🙂  :kwiatek:
Wielki + dla Precelek jako sprzedającej.Super towar i kontakt,oraz wysyłka.Polecam 100 %!!! :kwiatek:
plusik dla INCANTOWA
Ogromny +  dla martynka.n   sprzęt w świetnym stanie i super wysyłka.  Polecam!


Daję również + dla Faith_Hill  za uczciwą wymianę  🙂
+  dla  moneczka , sprzęt zgodny z opisem  😅 , expresowa przesyłka  ❗ , fajny kontakt  :kwiatek: . Polecam.  🙂
Wielki plus dla KaMa963, jako kupującej. Świetny, przemiły kontakt i szybka wysyłka pieniędzy.

dziękuję za udaną transakcję
+++ dla Alice Piękna bombka a przesyłka błyskawiczna i super zapakowana. Dziękuje  :kwiatek: masz talent
PLUS dla fajna_jula naprawdę bezproblemowy kontakt, szybka decyzja i przelew...oby więcej takich re-voltowiczek  😉
Duży + dla Euforia_80
Szybka wysyłka zaraz po wpłacie pieniędzy i  super kontakt 🙂
Duży plus dla sprzedający Arsen, dobry kontakt, siodło zgodne z opisem a nawet lepiej.
Ogromny plus dla Zuzkaa jako kupująca!
plus dla Aleks i innych którzy ode mnie kupowali, wymieniali, a nie pamiętałam żeby ich wpisać, albo nie podali nicków kontaktując się przez fejsa 😉
Wergeel ogromny +jako sprzedająca. Dobry kontakt, ekspresowa wysyłka. Polecam
plus dla aniagiedrys zaraz po wpłacie pieniędzy wysłała paczkę, wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Polecam
Wielki PLUS dla quantanamera , za bardzo dobry kontakt i sprawną wysyłkę w jakże gorącym przedświątecznym okresie 🙂 POLECAM  :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
20 grudnia 2014 09:50
Ogromny PLUS  :kwiatek: dla maxowej  :kwiatek: Serdeczne dzięki za rozmowę, doradzenie, odpowiedź na wszystkie moje pytania i docelowo przeprowadzenie całej transakcji zakupu i sprowadzenia padu grzejącego  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek: .
Wielki, zasłużony PLUS dla Atos jako sprzedającej. Dobry kontakt, szybka wysyłka  :kwiatek:
+ dla koniara19987 wszystko szybko i bezproblemowo :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 grudnia 2014 15:00
Ogromny PLUS dla horse_art :kwiatek:
Nauchnik jest piękny  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
+ dla Ewelina11975 za uczciwą wymianę. Szybka wysyłka, przedmiot zgodny z opisem.
Polecam!
Wielki PLUS dla KaMa963, szybka wysyłka, przedmiot w super stanie i zgodny z opisem 🙂 Nie ma żadnego problemu z ta osoba !
Bardzo duży PLUS dla użytkowniczki absenscarens jako sprzedającej - świetny i przemiły kontakt, szybka wysyłka. Przedmiot zgadza się z opisem - wszystko super! Polecam 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 grudnia 2014 16:58
Po + dla kupujących: emilen i myszeki1
Polecam szalona.ruda jako kupującą! 🙂
Plus dla KaMa963 jako zarówno kupującej i sprzedającej !
Duży plus dla koniara19987 jako sprzedającej . Szybka wysyłka , wszystko zgadza się z opisem . Polecam 🙂!
Plus dla aniazabinska za dobrą transakcję i za kolejną absolutnie nie potrzebną mi szmatkę  😜
Proszę o jakieś pozytywne komentarze z góry dziękuję! 🙂
Ogromny PLUS dla mnlk za znakomity kontakt, szybkie odpowiedzi, szybką wysyłkę i towar w 100% zgody z opisem 🙂
Wielki + dla sprzedającej gabb. Super towar i kontakt, oraz szybka wysyłka.Polecam!!! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się