Kartki bożonarodzeniowe 2014

do mnie doszła od smerfi, pięknie dziękuję! 🙂
Karino, kotlet - tak się cieszę, że doszły 🙂

Czyli 3/4 moje - u celu.
A u mnie dalej cisza :/
Zapomniałam napisać, wysłałam oczywiście wszystkie, mam nadzieję że dojdą tak samo bezproblemowo jak wielkanocne :p
Do mnie jeszcze żadna nie doszła
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 grudnia 2014 11:01
Ja otrzymałam piękne życzenia od Pokemon z przychówkiem 😉 pięknie dziękuję.
Moje dzis poszly priorytetem.
A ja dostałam kartkę od deksterowej i jest piękna <3 Jak tylko zdobędę jakiś sensowny zdjęciosprzęt to wstawię zdjęcie, bo komórkowe są słabe :P
A doszły kartki ode mnie może? 🙂
A doszły kartki ode mnie może? 🙂


i ode mnie? 🏇
Ja dostałam dzisiaj pierwsza kartke od Mery
dziekuje Ci bardzo :kwiatek:
a ja dostałam kolejną kartkę aż z Danii 😎 dziękuję Losia! :kwiatek:
Do mnie dotarły dwie: od Smerfi i calore  :kwiatek: prześliczne  😍 Dziękuję bardzo!  :kwiatek:
Zaczynam się martwić o moje pozostałe dwie kartki no... Ale mam nadzieję, że jeszcze przyjdą
Dostalam dzisiaj kartkę od Mery, dziękuję bardzo  :kwiatek: już zajęla zaszczytne miejsce 🙂
Dostałam kartkę od Karino1998. Dziękuję bardzo 🙂
Czyli i mnie 2:2.
Do mnie nareszcie doszły dwie!  😅  😅  😅

Dziękuję JARA i Mery za piękne kartki 🙂
Bardzo się cieszę, że moje kartki dotarły na czas 🙂

Ja dopiero jutro zjeżdżam do domku na święta, także będę meldować co tam na mnie w skrzynce czekało 🙂
Ha!prosze jak moje piekne Piaseczno zadziałało! Wszystkie trzy kartki juz u odbiorczyn 🙂! W tym dwie zagranice pojszły 😉 ciesze sie bardzo!!! :kwiatek:

Szkoda tylko, ze do mnie cos slabo w tym roku kartki przychodzą 😉
xxmalinaxx, chainsy ślicznie dziękuję za wspaniałe kartki  :kwiatek: są piękne!  😍
Moje też już tydzień idą, co prawda z zagramanicy... ale mam nadzieję, że na dniach się pojawią
Ja dostałam dzisiaj od Jary i Karino1998. Jara to chyba nadprogramowo 🙂
I jeszcze dostałam kartkę od merusi? Przepraszam, jeżeli przekształcam nick, ale gdzieś wsadziłam kartkę i nie potrafię odtworzyć nicka.

To dostałam cztery 🙂
U mnie bilans 2/3 dostarczone i 1/3 dotarły do mnie. Chociaż myślę, że moja trzecia tez doszła, a adresat sie tu nie odzywa  😉
Carmen Cała przyjemność po mojej stronie, miło, że się spodobało  :kwiatek:

Czyli mnie do szczęścia trzeba tylko jednego potwierdzenia... 😀
U mnie cisza co do czwartej wysłanej, ale adresat też się tu nie odzywa, a pozostałe które poszły w tym terminie dotarły więc ta pewnie też 😉 U mnie pusto.
Carmen bardzo mi miło! 🙂

Zatem moje doszły już wszystkie.
Do mnie, niestety, 2/3, więc jednej jeszcze nie ma.
pokemon cieszę się że dotarła. Więc u mnie 2:2
losia, srokate. Dziekuje za piekne kartki i zyczenia... :kwiatek:
dostałam od kopyciaka, dziękuję! :kwiatek:
update
opolanka, flosia dziękuję za super kartki i życzenia  :kwiatek:
Właśnie wyjęłam ze skrzynki przepiękne kartki od calore i Deksterowej 😀 Dziękuję bardzo, są super!  😍 Czekam na trzecią i wstawię zdjęcie  😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 grudnia 2014 11:58
Ode mnie dopiero poszły w tym tygodniu, ale dojdą !
Ja odebrałam dzisiaj kartki (nie wiem ile spędziły w skrzynce  :hihi🙂 Od Vanille i Losi  :kwiatek:
subaru2009, deksterowa, calore ciesze sie, ze kartki dotarly cale i zdrowe :kwiatek:
ostatnia z moich wyslanych zapewne tez dotarła, ale Użytkowniczka pewnie zapracowana wigilijnymi przygotowaniami 😉

do mnie niestety doszla tylko 1. reszta pewnie dopiero po swietach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się