sklepy internetowe

Ja kupowałam kiedyś...
To jest sklep p. Szeląga, powinno być OK.
Katasia, sklep jest ok. Acz jak zamówisz, to lepiej zadzwoń, bo jeśli dobrze pamiętam, to mają regularnie jakiś problem z formularzami ze strony.
tym razem plus dla grene....
choc nie do konca.
wzielam ostatnie ochraniacze, zapytalam, odpisali ze na 100% nie ma wiecej. tego samego dnia dnia (czy na 2) jednak sie pojawily....
hym...

i jeszcze dzis maja dostawe 50% .... no nie mogli przedwczoraj? :P
+ dla sklepu Agar🙂
+ dla Agara 🙂
Ogromne +  dla GNL, Pasi-Konika i dla Decathlonu-miły kontakt i błyskawiczna dostawa!
Zaległe plusy dla

gnl.pl
pasi-konik.pl
hidalgo.pl
Ogromny + dla konika 😀 no i dla kuriera bo paczka mialabyc w poniedziałek a przyszla dzisiaj 🏇
Czy ktoś może robił zamówienie w niemieckim Calevo? Zakładam że wyślę do PL ale czy długo trzeba czekać na przesyłki i czy drogo jest do PL bo nie mogę nigdzie info na stronie znaleźć  🙁
Ogromny + dla konika za "rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki" i to migiem 💘
Averis   Czarny charakter
18 grudnia 2014 06:44
Kupował ktoś w Straw horses?


Edit: znalazłam parę pozytywnych opinii, ale będę wdzięczna za kolejne :kwiatek:
Averis, Straw horses to sklep jak najbardziej godny polecenia
Może szybkośc realizjacji zamówień tyłka nie urywa (w porównaniu do konika i animalii), ale te 2-3 dni można poczekać na przesyłkę 😉
Zaległe plusy dla konika i gnl
i mega plus dla Yard-Equites
Duzy + dla sklepu Karina 🙂 wczoraj zamowione dzisiaj u mnie :3 ano i towar nigdzie nie dostepny tam sie znalazl
podwójny minus dla animalii. zdecydowanie gorzej niż kiedyś. Nie polecam!! 👿
No i mega plus dla pasi-konika !!! 🏇
serdecznie polecam !
Witam,
Czy ktoś zna sklep www.spasport.eu? lub tego producenta?
Słyszałem, że mają bardzo dobre jakościowo produkty lecz osobiście nie testowałem.
Averis, ja dostawałam rzeczy ze Straw horses błyskawicznie. godne polecenia też ze względu na kontakt (przez fb), doradztwo (mierzenie, wymierzanie, wybieranie 😉 ), cey-rabaty, no i zamawiajac kilka bryczesów dla siebie i znajomych - są w lepszym stanie (no raz była felerna para - ale wymienili) niż opisane. "dobre" były raczej nowe...
a jak nie pasowało to także błyskawiczne wymiany (bez czekania na zwrot nawet - np. bardzo mi na czasie zależało bo wyjeżdżałam i jako jedyny sklep się wywiązali)
polecam!
Ja daje ogromny plus dla sklepu dobry-kon.pl - Znakomity kontakt z klientem, profesjonalne podejście, mega szybka wysyłka. Polecam 💘
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 grudnia 2014 15:14
Mega mega plus dla GNL  😍 😍
Wczoraj zamówiłam, czas realizacji 10-14 dni, a dziś kurier z paczką u mnie  😅
Ostatnio same plusy u mnie łapią 😉
A jako wisienkę na torcie dostałam uroczą bombkę! ^^ 
+ dla caball! Super kontakt, świetna jakość 🙂
podwójny minus dla animalii. zdecydowanie gorzej niż kiedyś. Nie polecam!! 👿

Za co?

Mnie trochę rozczarowali "niespodzianką przy zakupie za 100 zł" (i więcej)
Dołączone do paczki osobny kartonik super zapakowany i w ogóle a w środku Baileys Ultra Grass sieczka z traw , czyli "najdroższe siano świata" w formie niewielkiej próbki... dodam, że jeszcze kilka razy coś zamówię z tego sklepu a będę miała całą paczkę tegoż produktu 😉 I o ile nikt nie ma obowiązku robić super prezentów, o tyle rozczarowanie po otwarciu osobnego sporego pudełka było spore  😁 szczególnie, że dostaję tę próbkę za każdym razem i andal nikt mnie nie namówi siano za 80 zł / kostka...

Ale poza tym super obsługa (jak zwykle z resztą) dobry kontakt, szybka przesyłka towaru spoza zmagazynu - słowem nuuda 😉
Wielki plus dla YARD EQUITES - przesyłka dotarła idealnie przed świętami i fajne gratisy  😉
Nie wiem co wystawić dzisiaj sklepowi GRENE bo nie można zaprzeczyć, że przesyłka dotarła do mnie szybko natomiast nie zostałam poinformowana o nadaniu paczki przez co miałam problem z odbiorem jej od kuriera, daję i plus i minus  🤣
Ja mam za to plusik dla grene - paczka dotarła błyskawicznie.
I duuży plus dla GNL - fajnie, że mają mnie już zapisaną w telefonie.  💘
Duże, trochę spóźnione plusy dla:

GNL
bergo

Szybko, fachowo, profesjonalnie 😉
Livia   ...z innego świata
23 grudnia 2014 17:47
Ode mnie również leci multum plusów:
dla Konika to już w sumie standard 😉 - jest jak zwykle niezawodny
dla Grene - dobry kontakt i ekspresowa wysyłka
Oraz zagraniczne Kraemer i Loesdau, robić tam zakupy to sama przyjemność 🙂
Kolejny + dla konika 🙂
to już robi sie nudne haha  😜
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 grudnia 2014 22:49
Plus dla Animalii, po raz kolejny 🙂 wymiana sprzętu jak coś nie pasuje, bezproblemowa 🙂
Ogromny plus dla STRAW HORSE! Super kontakt -miły.Szybko wszystko zakupione przez  fb,w  piątek zamówione wieczorem,dzisiaj paczka u mnie  :kwiatek:
Ogromnu plus dla sklepu Tundra - składałam zamówienie 23.12 (w nocy  😀), a dzisiaj (24.12) kurier przywiózł paczuszkę!

No i plus dla Decathlonu - jeszcze nigdy mnie nie zawiedli!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się