Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia, bardzo Wam pasuje. To jest burgund? na zdjęciach jak śliwka wyszedł.
wątek zamknięty
Livia szał ciał 😀 jemu to wszytsko pasuje  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2014 18:19
TheWunia, dziękuję 🙂

Cobrinha, dziękuję 🙂 To jest burgund, ale taki bardziej różowy niż czerwony, niepodobny do koloru sprzed paru kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 grudnia 2014 18:26
Livia te Twoje burgundy po świętach wykończą mój portfel  😕

a teraz z serdecznymi życzeniami wesołych świąt życzy SZERMANIFER i Budlejowe  😀



wątek zamknięty
Jak navy-burgundy? Obecny patrząc na derkę jest bardziej "fioletowy" niż jesień zima 2011, a patrząc na pad w kropki w słońcu- zbyt "różowy":

Co nie zmienia faktu, że baaaaardzo fajny dla karych koni  💘.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
DressageLife, no faktycznie, szczęśliwej miny to on nie ma, ale może to z powodu myjki? :P


Siwy w Eskadronie, ale jakim to nie wiem :P Kocham wszelkie rodzaje niebieskości na tej maści 😉
wątek zamknięty
Off top, ale aga oczu od siwego oderwać nie mogę. Wygląda fantastycznie! Czym go karmisz?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2014 21:26
Budlejowe, świetny komplet! Ale nausznikami to chyba konio nie był zachwycony 😁

DressageLife, ale minę zrobił 😉 Za to kantar boski!

xxagaxx, wszelkie niebieskie szałowo wyglądają na siwych - a twój do tego jest zwyczajnie bardzo ładną bestią 🙂
wątek zamknięty
Livia, noooooooo ta derka sprawiła, że zaczęłam się jąkać! 😀 absolutny top dla Sandersa!!!!
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 grudnia 2014 21:42
dressageLife, gdzie dopadłaś to cudo  😍 pragnę ale czarnego  🤬
wątek zamknięty
tulipan, dzięki 😉 Od ponad 2 miesięcy je już "zwykłą" paszę tj. Eggersmana ziłowego + Vitalica Besterly + Chevinal. Wcześniej był tuczony Top Line Conditioning Cubes Bayileysa + drożdże paszowe.

Livia, :kwiatek: Mi się Siwe z niebieskiego średnio w błękitach widzą.
Twój w Niciakowym jerseyu wygląda bosko. Ta poprzednia derka taka trochę smutno-ponura.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 grudnia 2014 07:29
Naturalsi, przepraszam, przegapiłam twoją odpowiedź... To nie jest taki sam burgund, ten z kolekcji był bardziej czerwony, ten teraz idzie bardziej w róż.

Burza, dziękuję :kwiatek: To była jedyna burgundowa derka z tej kolekcji, więc musiałam ją dostać 🙂

xxagaxx, dziękuję 🙂 Faktycznie te szare derki na karym mogą być smutne, ale nie ma za dużego wyboru niestety... oczokonkretnej żółtej nie chciałam, a w szarej lamówka choć ciut rozwesela 🙂
wątek zamknięty
Livia, o matko!!! ale ten burgund piękny 💘 Mojemu siwkowi było by pięknie, kusi, oj kusi!
DressageLife, pokaż wersję bez futra 😍
xxagaxx, mega pasuje wam ten pad, ja dopiero co sprzedałam derkę z tej kolekcji - szukałam padu do niej, ale nie znalazłam (może za mało szukałam 😁 )


Potrzebuję porady, kupiłam szare Veredusy, potrzebuję jakiejś szmatki do nich, dla tych panów:


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 grudnia 2014 07:47
Nirv, dziękuję 🙂 Na siwego ten burgund byłby szałowy! Co do szmatki, może właśnie coś z Niciaków? Cotton szary (z bordową lamówką) albo szary pad w kropy?

Chciałabym też korzystając z okazji życzyć wam spokojnych Świąt, wymarzonych szmatek pod choinką, i zdobycia wszystkich ukochanych rarytasów w przyszłym, Nowym Roku 🙂

wątek zamknięty
Na gwiazdkę dostałam dralon, jednak nie wiem z jakiej dokładnie jest kolekcji.
Po naklejce obstawiałabym, że z  Navy-Green-Grey-White-Lightblue 2010 ale oglądając galerię z tej kolekcji na Pferdetrends nie znalazłam tej derki.
Kolejną możliwością jest  Navy-Green-Red-White-Grey 2013. Tu już znalazałam tę derkę, ale w tej kolekcji naklejki są z czerwienią.
Czy mogło być tak, ze to dralon z 2013 z naklejką z 2010? Czy to raczej jeszcze jakiś inny dralon?
wątek zamknięty
stówka, to jest najnowsza kolekcja jesień-zima Classic Sports 2014/15 😉
wątek zamknięty
A ja myślę że to jest z 2013r.
Eskadron czasem podmienia naklejki (Można to zaobserwować śledząc aukcje na niemieckim eBay'u).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 grudnia 2014 09:58
stówka, to jest na pewno dralon z wiosny 2013 - Navy-Green-Red-Grey, mam identyczny. Naklejką bym się nie sugerowała 🙂
wątek zamknięty
Jako że miałam chwilę wolną obfociłam rzeczy z kolekcji banana espresso i toffee gelb.

A w sobotę premiera dralona na koniu  💃 Tylko jeszcze nie wiem z którym czaprakiem  🤣
wątek zamknięty
A ja dostalam caballa burgunda *.* Tego ze sztywnym wypełnieniem 😉


Zdjęcia na koniu to nie wiem kiedy zrobię, bo na siwym brudasie to aż wstyd pokazywać 🤣 Ale jak pojade już do mojej stajni to zrobię 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 grudnia 2014 11:51
protoniasta, łał, świetnie wygląda ta kolekcja 🙂 Ja bym wzięła brillanta Banana 🙂

Libeerte, za każdym razem, jak widzę Burgunda, to myślę sobie jaki to piękny odcień 🙂
wątek zamknięty
protoniasta nie mogę się doczekać zdjęć !  🤣 myślę, że najlepiej z Brillantem Banana  💃
wątek zamknięty
Libeerte, ja już w innym nie jeżdżę 🤣 Ciuram go non stop, aż mi go szkoda, więc czas na kolejny pad 😁
Zamarzył mi się ten czaprak glamour, ale raczej żaden odcień szału na moim karym nie robi, więc chyba stanie na zwykłym padzie, pewnie uderzę w fiolet. Chociaż już sama nie wiem co chcę. To są problemy pierwszego świata  😜
protoniasta, zdecydowanie banan 😀
wątek zamknięty
widział ktoś w promocji albo gdziekolwiek euro-star excellenta fioleta ?
wątek zamknięty
Livia, Ty zawsze wszystko masz 😀 te derki mnie coraz bardziej kuszą, a moje konto bankowe swieci pustkami 🙁
DressageLife, gdzie go dorwałaś? Poluję na niego od dłuższego czasu, cudowny jest!  💘
protoniasta, zdecydowanie banan!

dopadłam big square capri - jestem mile zaskoczona! myślałam, że to będzie bardziej petrolowy kolor, a wpada w taka lekką morską zieleń 😀
wątek zamknięty
Libeerte, piękny komplet  😍
Czy zdjęcie dobrze oddaje kolor? bo jak patrzę na polar to znalazłam brugund na caballu co zupełnie ma inny odcień - dla mnie jak czerwień - może kwestia zdjęcia.
[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10268438_677354072361099_7580719051406117765_n.jpg?oh=7f6befcca4d31b0ea0644292d564a9bb&oe=553C25F7&__gda__=1430253638_7fd6b49fcad6c262da1c1bef70f2e0af[/img]
wątek zamknięty
Cobrinha, odpowiedziałam Ci też w derkowym wątku, ale tutaj napiszę, bo może nie każdy wszędzie zagląda. Ten burgund rzeczywiście bardziej wpada w czerwień, mam też Caballowy pad burgund i kolor się zdecydowanie różni. Mogę zrobić zdjęcia poglądowe w wolnej chwili padu w połączeniu z derą 🙂
wątek zamknięty
sonatka, nie trzeba dziękuję - chciałam się tylko upewnić co do koloru, bo ja burgund inaczej widzę niż prezentuje się on w wersji polarowej stąd moje pytanie.
A waham się co do koloru... chciałam się tylko upewnić - teraz tylko mam dylemat czy śliwka (szukałam jakiś zdjęć derek w tym kolorze ale jest tylko jedno), czy iść w standard szary.
wątek zamknięty
protoniasta, Livia  Dziękuję, za sprostowanie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.