Perfekcyjny makijaż

yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 grudnia 2014 17:37
Libeerte- oko jak oko, ale jakie brwi piękne!
Mam laickie pytanie - jak najlepiej przechowywać, przewozić i czym okażać pędzle?

Letnia woda + delikatny szampon do włosów, fajne są te dla dzieci 🙂 Należy pamiętać, żeby nie moczyć ich powyżej skuwki, żeby woda się tam nie dostała i klej nie puścił. Przechowywać i przewozić chyba najlepiej w tubie do pędzli 🙂 Moje stoją na toaletce w mniejszej doniczce i jest ok 😀 Nie wyrzucam osłonek w których je kupuję.
Ja piorę teraz pędzle mydłem aleppo, którego używam do twarzy. Szare mydło też jest w porządku. Do pędzla do podkładu stosowałam też żel micelarny z Biedronki jako pranie wstępne.
yga, to zasługa kosmetyczki (jak kiedyś sobie sama wyregulowałam... 😁 było słabo) 😉 dziękuję :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
21 grudnia 2014 20:50
Libeerte, ślicznie! Ja bym trochę jeszcze rozblendowała ten fiolet/róż, ale ja lubię mgiełki 🙂

Anaa, a nie wiem... ktoś kiedyś na re- volcie o nich napisał (chyba w wątku o pielęgnacji twarzy), że są najlepszym zdzierakiem, innych nie używałam. Spróbuj z innymi firmami, zawsze się w domu przydadzą 🙂
Dziewczyny, dostałam pod choinkę zestaw pędzli Zoeva... CUDO!! Warte każdej ceny, naprawdę! Są tak miękkie i super wykonane, że miałam ochotę rano malować się 3 godziny! Stanowczo polecam!  🏇
Scottie   Cicha obserwatorka
25 grudnia 2014 11:07
whitemoon071, wow zazdrość na MAXA! 😀
Aż sie prawie poplakalam jak otworzylam prezent! Mój Chlopak wie co dobre (kazalam mu oglądać maxineczke i sie edukować, haha) 😀 juz zbieram na kolejny zestaw, tym razem bardziej do oczu :P
Scottie   Cicha obserwatorka
25 grudnia 2014 18:01
A jaki zestaw dostałaś?
Scottie   Cicha obserwatorka
25 grudnia 2014 21:47
Fajny- ja bym się nie mogła zdecydować, czy wolę zestaw do twarzy czy do oczu 🙂 Daj znać jak się sprawuje ten pędzel 110 do konturowania i czy ładnie wchodzi pod kość policzkową, bo się na niego czaję (myślę jeszcze nad Hakuro H14).
Macie jakieś rady na ekstremalnie suche podkłady? Kupiłam po raz pierwszy kosmetyk bez przejrzenia recenzji, KWC, i to był błąd 🙄 chodzi o Loreal True Match. Smuży, strasznie podkreśla wszelkie skórki, wchodzi w zmarszczki, no masakra... da się coś z tym zrobić, czy kasa poszła w błoto?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 grudnia 2014 13:13
maracuja , ja bym spróbowała dobrego kremu nawilżającego pod makijaż. Może jakaś baza?

Czy ktoś wie co z podkładem bourjois healthy mix? Nigdzie nie mogę dostać. Sephora wycofała bourjois, Douglas wycofuje, w Rossmanie jest tylko wersja z owocami na opakowaniu.

znacie cienie Sensique
http://www.atqabeauty.com/2011/11/makijaz-cienie-sensique-diamond-shine-w.html
ładne, trwałe? 😉 Chodzi mi o te jasne, rozświetlające 😉
znacie cienie Sensique
http://www.atqabeauty.com/2011/11/makijaz-cienie-sensique-diamond-shine-w.html
ładne, trwałe? 😉 Chodzi mi o te jasne, rozświetlające 😉


Ja używam z tej firmy czarnego cienia (z serii creative - potrójne) do robienia kresek i na razie się sprawdza. Poza tym jest dość tani i wydajny.
maracuja , ja bym spróbowała dobrego kremu nawilżającego pod makijaż. Może jakaś baza?

Czy ktoś wie co z podkładem bourjois healthy mix? Nigdzie nie mogę dostać. Sephora wycofała bourjois, Douglas wycofuje, w Rossmanie jest tylko wersja z owocami na opakowaniu.



Nie ma co kupować podkładów marek typowo drogeryjnych w Douglasach czy Sephorach, bo to totalne zdzierstwo 😀
Healthy mix zmieniło jakiś czas temu opakowanie i teraz ma właśnie na etykiecie narysowane owoce 🙂 Tylko czytaj etykietkę czy to healthy mix, czy healthy mix serum, bo można się nadziać 😀
wygląda tak, czyli bardzo podobnie do starego hm serum 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 grudnia 2014 18:47
Mrrrrau, jakiś rok temu za 2 szt. dałam 50zł właśnie z racji wycofywania marki dlatego tam zaglądałam 🙂

To teraz wszystko jasne, mogłam sobie szukać po opakowaniu  😁
safie, nie strasz ludzi. 😁 Już się przeraziłam, że ten podkład całkiem znika... I gdzie ja bym znalazła taki drugi?
Kurcze... a to opakowanie nie jest już od dawna? ;p Mam wrażenie że rok temu już były takie;p
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 grudnia 2014 20:34
Ulalala, jak już pisałam rok temu kupiłam 2 szt. i teraz się kończy mój zapas. Pamiętałam, że w opakowaniu z owockami było coś innego 😉

Swoją drogą nie wiem o co chodzi z moim ulubionym kremem ... jest tylko na dozie  👀
Kurcze... a to opakowanie nie jest już od dawna? ;p Mam wrażenie że rok temu już były takie;p

No ja swój kupowałam jakoś... w lutym? Marcu? Jak nie wcześniej... I też już to z owockami.
Potrzebuję jakiegoś precyzyjnego niezbyt dużego pędzelka skośnego do brwi. Miałam Essence i był całkiem możliwy dopóki się nie zaczął rozczapirzać. Ktoś coś? :kwiatek:
Hakuro
Scottie   Cicha obserwatorka
26 grudnia 2014 22:28
Sephora 🙂
Hakuro H85? On się nie rozczapirza? Hakuro mam tylko do twarzy, bo oczu nie maluję więc potrzebny mi tylko pędzelek do linera (mam Inglota) i do brwi 😉
fruity_jelly, tak, H85 🙂 wg mnie jest świetny - używam właśnie do brwi (z pomadą Anastasia BH ostatnio - cuuuudo!)
Dzięki, dorzucę do zamówienia :kwiatek:
Dziewczyny, potrzebuję kliku pędzli, w miarę porządnych i najlepiej żeby nie zrujnowały mojego portfela. I najważniejsze, żeby dotarły do mnie jak najszybciej albo były dostępnie stacjonarnie. Potrzebuję pędzla do podkładu, korektora, jakiś dobry do pudru sypkiego i do kresek. Mam pędzel do oczu EcoTools i jestem zadowolona z jakości, celować w tą markę? Będę wdzięczna za rady dotyczące sklepów i producentów pędzli  :kwiatek:
Poncioch, Jesli jestes z Warszawy to w Hebe jeszcze niedawno były pędzle Sense&Body , mam do podkładu (płaski) i do pudru i są bardzo ok, a tańsze od Ecotools. Mam też Ecotools do pudru i jeden do cieni i z obu jestem zadowolona, tylko są droższe niż S&B.
Inne pojedyncze - Hakuro
W SuperPharm od wczoraj znów promocja 1+1 na produkty do makijażu  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się