moda, ciuchy etc...

pytanie: czy obiła wam sie o oczy czapka a'la dino/smok (taka z grzebieniem/zielona etc.) tylko w rozmiarze meskim a nie dziecięcym, moze być nawet w jakimś markecie typu tesco czy auchan. Ma być na śmiechowy prezent a obdarowany i tak bewnie nie pokaże się w niej publicznie 😉 wiec nie musi być wysokiej klasy. bedę wdzięczna za namiary  :kwiatek:
ooo, całkiem zacna 😀
nie wiem jak ja szukalam, bo pierwsze co to przegrzebalam allegro
dzieki!  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 grudnia 2014 21:18
Orientujecie się czy w PL dostanę coś takiego?
JARA, na dawandzie jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy coś podobnego

http://pl.dawanda.com/product/51051462-Komin-mis-kaptur-z-uszami

realizują indywidualne zamówienia, więc może by coś takiego uszyli 🙂
Jara nie do końca to samo, ale Candy cat ma bardzo dużo kapturów-kominów z uszami
https://www.facebook.com/candycatfashion
JARA ja ostatnio kupiłam sobie coś w tym stylu w realu, ale z uszami misia do stajni. Jest mega. Kask się mieści pod spód i nie jest mi zimno w uszy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2014 10:38
Dzięki dziewczyny! Dzięki wam wiem już jak tego szukać i znalazłam parę osób, które może podejmą się zrobienia takiego komina dla mnie! 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
21 grudnia 2014 12:08
Reklamowałyście coś kiedykolwiek w h&m?  Jak to u nich wygląda?  Robią jakieś problemy?  Naprawiają?  🙂
estena,  nie robią problemów, ale z tego co pamiętam nie oddaja kasy, tylko karte na kolejne zakupy, albo wymianę towaru. Jak ktoś na kasie nie będzie chciał przyjąć to zawsze mozesz pogadac z kierownikiem, ale jak tam pracowałam to nie bylo zadnych problemów z reklamacjami.
estena   Wariat nad wariaty.
21 grudnia 2014 17:02
Wymiana na nowe jak najbardziej mi odpowiada  🤣 , pierwszy raz mam do czynienia z jeansami, które rozwaliły się po 2 miesiącach użytkowania i to bardzo rzadkiego!


Cricetidae dzięki za info  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 grudnia 2014 19:55
Kochane, jaki kolor dodatków, butów itp do jasnej wrzosowej sukienki takiej
Hermes, mi sie podobają takie, jak na zdjęciu 😉 a skąd taka piękna sukienka? 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 grudnia 2014 20:02
Libeerte, szyję na zamówienie 🙂 tylko, że jaśniejszą i na górze koronka jest zamiast cekin 🙂
Kochane, jaki kolor dodatków, butów itp do jasnej wrzosowej sukienki takiej


Chyba właśnie nude, jak na zdjęciu 😀 ciężko stwierdzić po tym zdjęciu czy kolor wpada w zimniejszy/cieplejszy ton, ale wg tego dobrałabym biżuterię srebrną/złotą 🙂
jak dbacie o skórzane kurtki? Mam taka jedną ramoneske z dość grubej skóry i trochę mi się wygniotła i zdrobiła sie sztywna 🙁 czy jak posmaruję ja jakimś dobrym smarem/mleczkiem do skór (takim jak np. do siodeł lub mebli ze skóry) to dobrze jej to zrobi czy moje ją zniszczyć? Kurcze te środki do siodeł to może nie ale gdzieś mam w domu takie mleczko do kanap i foteli to chyba nie powinno zaszkodzić  🤔 czy są jakieś specjalne produkty do odzieży? Bo google nic mi nie wypluwa 😉
Są specjalne pasty do odzieży skórzanej. Nigdy nie używałam, bo coś mi nie po drodze. Jak mnie najdzie na czyszczenie skórzanej kurtki, to piorę podszewkę, a skórę smaruję zwykłym kremem Nivea. Nic jej nie jest, nosi się świetnie od lat.
kremem Nivea? To może oliwka dla dzieci też się nada? Bo akurat mam w domu 😉

wiecie gdzie znajdę podobną kurtkę/kożuszek?
http://charlizemystery.com/2014/12/winter/
Podejrzewam, że oliwka też da radę. Na wszelki wypadek zrobiłabym próbę w mało widocznym miejscu i zaczekała do wyschnięcia.
Aprilla i jak smarujesz tą Niveą to skóra robi się miękka i zmniejsza zagniecenia?  :kwiatek:
Dokładnie. Jest taka, hmm "odżywiona", miękka, bardziej elastyczna. Tylko jeśli piorę przy tym podszewkę to mam środek sztywny, a skórę miękką i trzeba rozchodzić.  😉
A do mnie dotarła już moja kiecka na studniowke z place for dress  😍
Wybaczcie jakość zdjęcia, światło teraz nie takie już  😉
na jutro potrzebuję fioletowej czapki, najlepiej ciemnofioletowej (z bąblem czy bez obojętnie 😉) nie mam jutro w ogóle czasu żeby biegać po sklepach muszę tylko wpaść i wypaść z czapką 😉 dlatego się tu pytam czy gdzieś widziałyście? 😉  :kwiatek:
Hermes buty i torebka granatowe i będzie cacy. A biżuteria zależnie od odcienia sukienki, tak jak pisze Mrrrrau 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 grudnia 2014 19:13
jak jakościowo wypadają kurtki ze skóry naturalnej pull and bear? Ma może, któraś z Was taką w posiadaniu? 😉
Szukam ciepłej (z naciskiem :P) czapki, czarnej. Chciałabym najlepiej taką z polarem w środku (mam takie rękawiczki z sinsay i są super). Bo jednak w tych zwykłych dzierganych wieje mi w mózg :/ Przy okazji fajnie by było nie wyglądac w tej czapce jak idiota, ale to najmniejszy problem. Widziałyście gdzieś, albo może polecacie bo macie? 🙂
alnama, mam dokładnie taką czapkę jak opisujesz, tylko, że z zeszłego sezonu ze Stradivariusa - ale może w tym roku mają te same lub coś podobnego?
Takich czapek to chyba najlepiej szukać w 4f/decathlonie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się