Jaki kantar najlepszy? Jakich używacie? Jakie polecacie?

anai, z tej samej kolekcji, co kantar Vienna koleżanka ma ogłowie dla siwej kobyły. Wygląda całkiem fajnie 🙂 Jak znajdę zdjęcie, gdzie widać z bliska, to wrzucę.
Dworcika, będę wdzięczna 😀 Dawno nic mi się tak nie spodobało.
anai, przepraszam, zapomniałam o wątku. Zdjęcie trochę liche, ale widać jak to wygląda. To taki ciemny odcień szarości 🙂
Dworcika, dzięki! Całkiem fajnie 😀
Jakie są na rynku najtańsze polary podszyte polarem ( ale nie całe polarowe na nosie) poza Cavezza? Coś taniej? Chodzi o padokowy.
york?
York... pozostawiam bez komentarza 😀 miałam wcześniej z yorka taki w paski, który mojego konia skutecznie obtarł, poza tym wyblakł w ekspresowym. Jakieś 3 miesiące temu kupiłam York Lux z racji tego, że dosyć mało jest kantarków obszytych z każdej strony w cenie "padokowej", ten kantar, dokładniej karabińczyk rozwalił się po 1 wypuszczeniu konia, po wymianie karabińczyka służy mi do dziś, ale rozciągnął się i nie wygląda korzystnie. Mam też kantar CAVEZZA i jest poprostu mega ! nie wiem czy jakością nie lepszy od eskadronów, które mojego konia także obcierają :P
tajnaa, taaa  😉
Miał ktoś może styczność z tym kantarem: kantar canequi ?  🙂
Burza, całkiem fajne są Horze Justin. mam dwa, co prawda używam ich tylko na wyjazdy, ale wtedy też konie chodzą w nich na padok i oprócz tego, że zaraz są brudne to nadal się trzymają 😉
Ma ktoś może kantar Busse Carry? Chodzi mi konkretnie o odcień brązowy. Mam taki uwiąz i zastanawiam sie nad zakupem kantara, bo klacz ma taki poniszczony że aż żal patrzeć :P Nie widzę ogólnie nigdzie brązowego tego kantara, widzę jedynie tutaj. A może ktoś poleci jakiś ładny kremowo - brązowy kantar? Taki żeby się z gniadoszką nie zlewał :P

edit: skrócenie linku
kujka   new better life mode: on
27 grudnia 2014 14:26
Czy czy anky robi jeszcze kantary, ktore mozna rozpinac zarowno z prawej jak i lewej strony?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 grudnia 2014 21:07
Zuzix, skroc link, bo rozjechalas cały wątek :/
Mam kantar eskadona z regulacją części potylicznej z jednej strony, rozmiar cob. Kobyłce jest na styk. Czy te katary z regulacją z dwóch stron da się bardziej powiększyć niż te z jednej czy na to samo wychodzi?
Burza, całkiem fajne są Horze Justin. mam dwa, co prawda używam ich tylko na wyjazdy, ale wtedy też konie chodzą w nich na padok i oprócz tego, że zaraz są brudne to nadal się trzymają 😉


Też polecam Horze Justin 🙂 przez pół roku używałam go tylko do czyszczenia i sprowadzania z padoku, ale ostatnio przypasowałam go dla innego konia i chodzi w nim cały czas. Nie obciera i póki co się trzyma 🙂 No i wypadają dosyć duże.
asds   Life goes on...
01 stycznia 2015 19:58
Polecam kantar Magia z dobry-kon.pl za 10zł.

Od dwóch miesięcy dzielnie nam służy jako kantar padokowy i bardzo dobrze się trzyma. W tej cenie przy tym odsadza całą konkurencję 😉.
Mi niestety ten kantar ledwo miesiąc wytrzymał.
One mają trochę inne zapięcie niż standardowe. Metalowy zaczep mi się urwał i już nie dało się go zapinać.
asds   Life goes on...
01 stycznia 2015 20:05
Milla

Widać miałaś takie szczęście jak ja do gogue Horze - jedna lonża.
Ale przynajmniej nie było mi żal, bo się nie wykosztowała za bardzo 😉
A i załapał się na kilka ładnych zdjęć.
Milla, wszystkie mają polar na wierzchu a ja chcę tylko podszycie z polaru, już nie zaryzykuję na padok takiej ścierki 🙂 ale dziękuję! 🙂

Mam kantar eskadona z regulacją części potylicznej z jednej strony, rozmiar cob. Kobyłce jest na styk. Czy te katary z regulacją z dwóch stron da się bardziej powiększyć niż te z jednej czy na to samo wychodzi?


:kwiatek:
Nie polecam Fair Play London  😤
[img]http://trzyfoule.pl/pl/p/Fair-Play-Kantar-London/1238#[/img]

Po jednym (sic!) użyciu odpruła się ta naszywka na nachrapniku. Wygląda to koszmarnie, na moje kantar jest do śmieci!

Za to pasjami uwielbiam kantary z Mustanga. Jeszcze żaden mi się nie rozwalił szybciej niż po roku. Teraz bardzo podoba mi się Verona w takiej wersji:
[img]http://trzyfoule.pl/pl/p/Kantar-z-uwiazem-Verona-Mustang/2035#[/img]
biały pewnie by się szybko wybrudził, ale wygląda ślicznie 🙂
czy ktos z was uzywa sznurowy kantar I dla czego ?
Mam do was pytanko z typu głupi i głupszy...
Czy ma to znaczenie (dla konia oczywiście) czy futro naturalne z którego będzie podszycie kantara ma znaczenie czy to merynos, norka, szynszyl itd.. pytam bo mam takie ścinki w domu i nie wiem czy mogę zrobić z nich futerko na nachrapnik np?
Ma ktoś kantar FAIR PLAY London?
Jak z jakością?
tajnaa, Nie polecam Fair Play London  😤
[img]http://trzyfoule.pl/pl/p/Fair-Play-Kantar-London/1238#[/img]

Po jednym (sic!) użyciu odpruła się ta naszywka na nachrapniku. Wygląda to koszmarnie, na moje kantar jest do śmieci!

Za to pasjami uwielbiam kantary z Mustanga. Jeszcze żaden mi się nie rozwalił szybciej niż po roku. Teraz bardzo podoba mi się Verona w takiej wersji:
[img]http://trzyfoule.pl/pl/p/Kantar-z-uwiazem-Verona-Mustang/2035#[/img]
biały pewnie by się szybko wybrudził, ale wygląda ślicznie 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
10 stycznia 2015 18:28
Jak wypadają kantary z deca w porównaniu do eskadronów czy yorków? Chodzi mi o rozmiar. Dla konia noszącego cob eskadrona, pony yorka z polarem,cob inny kantar z yorka, brać kantar cob z deca czy pony?
akselka, bardzo dziękuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się