Konie zimnokrwiste i pogrubiane

.
glanek, gratuluję 🙂 a kto to, co to? 🙂
[quote author=glanek link=topic=4119.msg2249290#msg2249290 date=1419248346]
wean, Twoje pytanie jest bezsensu. Tak samo jakbyś zapytała ile miesięcznie pali czerwony opel. No, ile?

Kajam sie  i  klecze na grochu , bo śmiałam zadać  nieprofesjonalnie    pytanie.  Przecież  każdy powinien być  ekspertem od urodzenia  .
Trudno zostanę  amatorem.
wean twoje pytanie to dowód na to, że konia nie powinnaś sobie sprawić.. jeśli nie wiesz, że każdy koń ma inne potrzeby żywieniowe to nie ma o czym gadać..
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 grudnia 2014 13:22
any- W pracy mam podobnego konia do Twojego  😉
Czy ktoś z okolic Warszawy posiada Wintec'a Wide w rozmiarze 17,5" lub 18" i użyczyłby mi siodełko na 1 dzień do testu?  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 grudnia 2014 15:16
Zna ktoś lub ma zdjęcia ogiera rasy polski koń zimnokrwisty o imieniu stawros maść kasztanowata?
.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 grudnia 2014 16:54
Niestety, ale bardzo zależało mi żeby go zobaczyć, szukając przez google znalazłam wpisy, ale żadnych zdjęć  🙁
glanek, cudo  😍
Pewnie jesteś bardziej w temacie, możesz rzucić mi na pw jak oscylują ceny za takie powiedzmy odsadki albo roczniaki?
W sumie jak tak patrzę to dużo ich w ogłoszeniach nie ma.
Ale natrafiłam przy okazji na takiego pana  😍
any- W pracy mam podobnego konia do Twojego  😉

faktycznie :P

glanek kawał konia :P ciekawe co z niej wyrośnie 😉

Cobrinha jaka grzywaaaa  😍
glanek fajna młoda  😉
Ale mamusia to ma nosek porządny!  😍
.
Jak się podoba Bagon pana Janka Śmielak Zdj z wrzesnia
adro1998, Na tym zdjęciu kopyta ma zaniedbane...
Z tego co wiem to ma raz na 2 miesiące czyszczone
.
Tak swoją Zajke dam pózniej zdj klaczki 😉 chwia mam może lepsze
Znam Pana Śmielaka 🙂 To syn Igona jeśli dobrze pamiętam. Mi osobiście się średnio podoba.
Teraz kupił Blera
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 stycznia 2015 00:36
Od dość dawna nurtuje mnie pytanie jak się "robi" ogony takie jak u tych koni na zdjęciach?



PumCass   zachowaj zimną krew!
01 stycznia 2015 01:13
na dwóch pierwszy zdjęciach włos na ogonie jest ścięty prawie po sam rzep i zapleciony wokół niego
na dwóch ostatnich ogony są kopiowane, typowe dla koni brabanckich.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 stycznia 2015 12:26
PumCass wielkie dzięki :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 stycznia 2015 16:01
na dwóch pierwszy zdjęciach włos na ogonie jest ścięty prawie po sam rzep i zapleciony wokół niego
na dwóch ostatnich ogony są kopiowane, typowe dla koni brabanckich.



Chyba raczej kurtyzowane.
PumCass   zachowaj zimną krew!
01 stycznia 2015 17:11
ano właśnie - kurtyzowane, zapomniał mi się jak to fachowo nazywają, dlatego posłużyłam się nazewnictwem kynologicznym 😉
Czy wie ktoś czy gdzieś w Polsce można kupić Perszerony?
Pod Garwolinem, w miejscowości Żelechów, facet ma stado około czterdziestu sztuk. Czy są cały czas na handel? Nie wiem, wiem że kilka sprzedał. Musiałabyś się dopytać. Jak nigdzie nie znajdziesz namiarów, daj znać. Nie znam gościa osobiście, ale znam jego sąsiada. Poproszę go, to może podrzuci jakiś numer tel.
.
Czy ktoś Was kontrolował ilość spożycia wody przez konia na dobę?
Pytam, ponieważ z racji problemów z rozwolnieniem u Kluska, wetka wysunęła teorię, że może to być spowodowane zbyt dużą ilością wody pobieranej przez konia na dobę (co by w naszym przypadku się zgadzał).
Z tego co mówiła, koń średnio na dobę pobiera 30l.
Potrafi mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
Moje właśnie tyle piją. Zirko trochę mniej a Niuń trochę więcej, ale cirkaebaut tak wychodzi. Tyle że to jest ilość wody wypita w boksach. Na zewnątrz mają cały czas dostęp do kastr z wodą, ale nie kontroluję ile tam wypijają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się