czapsy i buty

Moona

Dzięki,jeszcze jakie tanie! 🤣
Czy ktoś widział sztylpy oficerkowe w takim odcieniu brązu jak te sztyblety http://arcus-konie.pl/sztyblety-jodhpur-horze-hamptons-p-6432.html  ??
Chcę zamówić te sztylpy LUXOR Fair Play a tu nagle ... ROZMIARÓWKA... Chyba mam jakieś nieforemne nogi ... Jaki rozmiar byście wzięły na moim miejcu ?  🤦
Z bryczesami i podkolanówką szerokość łydki 36 cm, ("goła - 35cm), wysokośc od kostki do zgięcia 36 cm, od ziemi do zgięcia 39 cm. I teraz nie wiem jak to interpretować ...  🙇



Szaga, znalazłam na zagranicznej stronce sztylpy Horze model ten sam co sztyblety, które wysłałaś, nazwa Hamptons, ale nie wiem, czy to coś pomoże 🙂
[url=http://www.derbyhouse.co.uk/Equestrian/Women/Footwear+and+Chaps/Chaps/Horze+Hamptons+Leather+Chaps_523-0153.htm]http://www.derbyhouse.co.uk/Equestrian/Women/Footwear+and+Chaps/Chaps/Horze+Hamptons+Leather+Chaps_523-0153.htm[/url]
Tyle co mogę podpowiedzieć, to mierzyłam wczoraj sztylpy, łydkę zmierzyłam w domu, a sprzedawca dobrał mi po rozmiarze 2cm mniej, bo są gumy, poza tym skóra się trochę ułoży itd. 😀
m00niska, sporo zależy jak dokładnie się pomierzyłaś...
Ja bym celowała w S2N lub M2N. Chyba zaczęłabym od tych węższych. . Na początku może być troszkę ciasno, ale czapsy zawsze się trochę "uklepują" i rozciągają, więc po kilku jazdach powinno być już OK.
Czy jeździł ktoś może w sztybletach Elt? Dokładnie tych: http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/obuwie/sztyblety/sztyblety-elt-paris-classic-ii.html
Szukam opinii i z góry dziękuję za pomoc 🙂
Jest tu ktoś kto ma jakiekolwiek buty Pascuello? Jak z jakością? Są długożywotne i warte swojej ceny, czy. Jhdjdjdjdlepsza będzie Hippica?

Ja mam wiązane sztyblety Pascuello i jestem bardzo zadowolona, mam je jakoś dopiero pół roku przeżyły dość dużą ulewę (wylewałam z nich wtedy duużo wody) ale się trzymają 😀 do tego bardzo ładnie wyglądają  😍  Mam szczupłe nogi dlatego bałam się że będą za duże ale były idealne  🙂 jedyne co mi się nie podoba to ten zatrzask z tyłu, który czasami mi się zacina i trudno go odpiąć ale ogólnie bardzo mi się podobają  💘  teraz kupiłam też sztylpy tej samej firmy - zobaczymy czy się sprawdzą  😀
Sztylpy tej firmy były tu dużo razy odradzane :P
Ja dzisiaj kupiłam jednak z PBK, zobaczymy jak się będą sprawdzać 🙂
Sztylpy tej firmy były tu dużo razy odradzane :P
Ja dzisiaj kupiłam jednak z PBK, zobaczymy jak się będą sprawdzać 🙂

Mogłabyś dać link skąd zamawiałaś? 😀
Widziałyście gdzieś sztylpy skórzane w rozmiarze 37 lub 38 wys. / 40 obw.? 👀 W ogóle istnieją takie, czy będę musiała szyć na zamówienie?
[quote author=Mrrrrau link=topic=84.msg2253882#msg2253882 date=1419885636]
Sztylpy tej firmy były tu dużo razy odradzane :P
Ja dzisiaj kupiłam jednak z PBK, zobaczymy jak się będą sprawdzać 🙂

Mogłabyś dać link skąd zamawiałaś? 😀
[/quote]

kupiłam stacjonarnie, ale są na sztyblety.pl, niedrogo i jak trzeba to szyją na zamówienie rozmiar 🙂
a o ceny trzeba tam pytać mailowo? 🙂
A ja się skusiłam na trzewiki hippiki. Jak szaleć to szaleć.  😁
Wykonanie wydaje się bez zarzutu i przede wszystkim zgrabne i ładne. Zobaczymy czy dorównają żywotowi trzewików Szydłowskiego.
a o ceny trzeba tam pytać mailowo? 🙂


Chyba tak 😀 albo telefonicznie, bo ktoś kiedyś pisał, że nie odpisywali na maile :p Ja swoje, skórzane kupiłam za 140 zł, ale pan pewnie sobie jakąś marżę w sklepie zgarnia, więc nie jest źle, a jakość super 🙂
Posiadał ktoś sztyblety firmy Butdam? Jak z jakością i żywotnością?

http://sklep.bergo.pl/sztyblety-butdam
Ja nie miałam sztybletów ButDam ale macałam jak była w stacjonarnym w Bergo i nie pamiętam już dokładnie ale chyba miękkoscią skóry byłam wręcz zauroczona ale nie podobała mi się bodaj jej cienkość oraz wyściółka buta od środka (chyba jakaś siateczka?) Skoro ich nie kupiłam mimo ich mega niskiej ceny to znaczy że jakość po za tym, że skóra podobna do Decathlonu 🙂

Jak będe jeszcze w stncjonarnym w Bergo to jeszcze popatrze na nie 😉
Kto kupował ostatnimi czasy czapsy hippica? Zalezy mi na informacji czy jakością dalej są tacy fajni (co do sztybletów to się bardzo bardzo zawiodlam)
i czy warto kupować ze skory ECO?
Do tej pory miałam naturalne oficerkowe, a trafia się okazja i się zastanawiam czy brać 🙂
Czy zmieniły się jakoś z wyglądu? Ma ktoś fotki nowych? Bo te ze strony producenta w ogóle hippicowo mi nie wyglądają..
Czy używa ktoś sztybletów Norton? Interesuje mnie jakość skóry oraz ich wygoda. Jak wypadają rozmiarowo? Numeracja jest zawyżona lub zaniżona?
drabcio-moje hippika elastic przetarły sie po 2 miesiącach codziennej jazdy 😵
Rozglądam się za sztybletami wiązanymi i zastanawiam się nad tymi  http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/1615737  ktoś nosił/macał/widział bądź zna opinie na ich temat ?  :kwiatek:
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 stycznia 2015 18:02
Zamówiłam ocieplane zimowe tej firmy, ale jeszcze czekam na doręczenie. Jakby co to w BERGO są taniej jeszcze przez 3 dni.
Egonowa, ja przymierzałam i nie powalają. Były bardzo sztywne i twarde. Jak dla mnie bardzo niewygodne.
Dziękuję za opinie, w takim razie chyba sobie je odpuszczę.  :kwiatek:  a jakość Hippici rzeczywiście tak się pogorszyła?  Miałam ich trzewiki parę lat temu. Były mocno użytkowane, a 3 lata wytrzymały.
No moje hippika po tych dwóch miesiącach jeżdżenia na jednym koniu wygąlają tak: Normalnie się wściekłam 😤
palemka, bezwzględnie reklamuj!! 🙂
Nie bardzo, bo były kupione ponad 2 lata temu, ale sobie leżały z powodu mojej ciąży. A zainwestowałam w coś "lepszego" żeby mieć na dłużej 🤔wirek:
[s]Ja mam bonidosy od 6 lat i dopiero skóra powoli się przeciera, ale jeszcze trzymają się dobrze 😀. Oczywiście ciorane w każdą pogodę kilka razy w tygodniu.[/s]

Tak to jest jak się nie przełączy na ostatnią stronę  😵.

edit. które sztylpy lepsze: kentaur Laura czy oficerkowe hippici? Do ciurania w każdą pogodę kilka razy w tygodniu. I czy ma ktoś teraz nowsze bonidosy? Mam swoje kilka lat, ale powoli umierają. Zastanawiam się czy sobie nowych nie sprawić tej firmy. Nadal są takie świetne?
Ja mam hippici rowno rok, nie cackam sie. Maja sie bardzo dobrze.
To dlaczego moje tak się zrobiły?
Kto to wie...
Moze byly 'zlezane'? Pojecia nie mam...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się