wasze ulubione seriale

Racjonalna - tez polecam Castle, nieodmiennie do tego Fargo, Scandal, The Blacklist, House of Cards, Hell On wheels
Ja jestem ogromną fanką 'Sherlocka' BBC i cóż - zachęcam do oglądania!  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
20 grudnia 2014 12:52
O Sherlocku dużo dobrego słyszałam więc może chyba się zabiorę 🙂
O Castle nie słyszałam, ale skoro tak gorąco polecacie to chyba warto rzucić okiem 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 grudnia 2014 13:58
Warto, ja się właśnie wczoraj poryczalam 😁
Jak tam pasjonaci American Horror Story? Oglądacie? Ja jestem wyjątkowo zawiedziona 🙁 Nudny i nijaki a czasem wręcz odrzucający. Szkoda bo potencjał tematu był.

Ktoś oglądał Masters of Sex? Ja jestem zachwycona, dawno żaden serial nie zrobił na mnie takiego wrażenia! Z niecierpliwością czekam na trzeci sezon.

I ostatni z ukochanych seriali - Magia kłamstwa. Boooski Tim Roth w głównej roli 🙂
Gniadata   my own true love
20 grudnia 2014 16:59
Hexa ja tu nawet chyba ostatnio pisałam - że ten sezon jest fatalnym, strasznie silą się na szokowanie widza a wychodzi im to marnie, tka mega paskudnie 🙁 dzisiaj właśnie siadam nadrobić od 8 do 10 odcinka, ale tak mi się nieee chceeee... zachęca mnie tylko to, że bodajże w 10 pojawi się Lily Rabe 💘
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 grudnia 2014 17:36
Hexa, ja ogladam Masters of sex. Drugi sezon troche gorszy, ale i tak uwielbiam ten serial za glebokosc postaci 🙂
Ci co ogladaja - pamietajcie, ze dzisiaj wyszedl Downton Abbey christmas special 🙂
Zaczęłam Castle - uwielbiam takie klimaty. 😍
Ja Castle odpuściłam w tej serii.

UWAGA

SPOILER

Jak Castla odnaleźli w pierwszym odcinku to mnie zdemotywowało do dalszego oglądania :P Chyba naprawdę proceduralom mówię nie :P
Hexa, ja ogladam Masters of sex. Drugi sezon troche gorszy, ale i tak uwielbiam ten serial za glebokosc postaci 🙂


Oj tak, to prawda 🙂 Nigdy bym nie pomyślała, że będę ze łzami w oczach kończyć każdy odcinek serialu, który z założenia miał być o seksie 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 grudnia 2014 10:50
xxagaxx, dobrze, że odpuściłaś, bo SPOILER mnie ślub bardzo rozczarował, miesiąc miodowy też, zupełnie nie tego się spodziewałam. Niby miało być zabawnie i romantycznie, a było ciężko i bez polotu KONIEC SPOILERA. Trochę się rozczarowałam, no ale oglądam dalej, może w końcu wezmą się za wyjaśnianie paru wątków... SPOILERI Espo i Lanie  😀iabeł:
Bates Motel 😉


Popieram. Brałam się do tego bez przekonania, a później ruszałam się z kanapy tylko do kuchni i odcinek za odcinkiem połykałam.
Są tu fani Being Human UK? US wydawał mi się dobry, ale jak widziałam twarz tego wampira, to się wkurzałam. Jakby wiecznie robił dziubek  🤔. Za to wersja UK bardziej mi się podoba + jest tam Aidan, którego uwielbiam  💘. I George (wilkołak) mówi jak Bilbo z "Hobbita" 😀.
Racjonalna, może "Breaking Bad".. Mąż przepadł totalnie dla tego serialu, twierdzi ze jedna z lepszych produkcji ever, ja pozostałym na drugim odcinku, ale zapowiadał sie interesująco mocno
kujka   new better life mode: on
31 grudnia 2014 16:38
Jak ktos lubi House of Cards, to polecam brytyjski The thick of it". Zupelnie inaczej krecony ale tez opolityce z innej strony. Bomba 😉
How to get away with murder, super serial. Tak mnie wciągnął, że jednego dnia obejrzałam 7 odcinków, a teraz muszę czekać do końca stycznia na nowy odcinek  🍴 A czy wytrzymam, bo ostatni wypuszczony epizod się tak zakończył, że....  😵
lotka13, mam dokladnie tak samo, wczoraj obejrzelismy 9 odcinek.
Shonda potrafi serial zrobic 😀
kujka, The thick of it jest gdzieś dostepny z napisami pl lub eng? Brytyjskie seriale w oryginale mnie trochę przerastają :P
Kilka godzin temu skończyłam 3 sezon Being Human UK. I jestem zawiedziona.  🙁 [SPOILER] Dlaczego Mitchell umarł?! Najlepsza postać... Potem zmiana głównych bohaterów. Liczyłam na 5 sezonów z Aidanem, a tu tylko 3. Dlaczego moi ulubieni bohaterowie prawie zawsze umierają? Pozostałych dwóch sezonów nawet nie chce mi się oglądać, bez Mitchella to już nie to. Zresztą nie tylko ja tak myślę, jest kilka takich komentarzy przy odcinkach.


tak mi dziś wpadło w oko 😉
Epikea ojj piękne  😜 sama prawda  😁

Fall mi się skończył, Homeland się skończył i nie mam co oglądać  🙁 waham się pomiędzy The Knick i Orange Is the New Black, ogląda ktoś?  👀
lotka13,Marzena, przekonalyscie mnie do " How to get away with murder",  :kwiatek: uwielbiam takie kobiece postacie, juz pochłoneliśmy 9 odcinków i czekamy na następne..
Nie wiem kto tu polecał (Strzyga?), ale Suits jest meeeeeeeeega  😜 Totalnie moje klimaty, uwielbiam!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2015 17:01
cavaletti, ja suitsów zawsze polecam, choć ostatni sezon trochę zniżkuje.
Epikea, haha, cała prawda 😉

Arroch, zależy co wolisz. Knick jest ciężkie, ale dobre, porusza wiele problemów, trzeba się skupić ale warto. OITNB jest komedią, pierwszy sezon pochłonęłam, drugi dla mnie porażka, nawet nie pamiętam o czym był.
O Sherlocku dużo dobrego słyszałam więc może chyba się zabiorę 🙂
O Castle nie słyszałam, ale skoro tak gorąco polecacie to chyba warto rzucić okiem 😉


Ja Sherlocka również polecam, w sumie sama go obejrzałam dopiero niedawno, ale wciąga niesamowicie. Ja strasznie przeżywałam, ale przy tym jestem dosyć emocjonalna i mocno związuje się z postaciami  😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 stycznia 2015 17:38
Sherlock jest niesamowity! Mam fioła na punkcie tego serialu  😜
Najwięcej zabawy jest, kiedy próbuję razem z nimi rozwiązywać zagadkę, haha, no nie mogę się powstrzymać  😁


Najgorszy jest fakt, że nowy sezon będzie prawdopodobnie najwcześniej w, uwaga, 2016 roku  😵
malinowaa, to było raczej do przewidzenia skoro poprzednie sezony były w 2010/12/14  😉 Ten serial tak nadrabia jakością, że mogę czekać  💘
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 stycznia 2015 00:47
zonk serio?  😡 Byłam pewna, że pierwszy był 2010, drugi 2013, a trzeci 2014, ale co mi się ubzdurało....  🤔

U mnie jest dokładnie to samo  😜
Pewnie obejrzę go jeszcze, hmm, parę razy, przed nowym sezonem, heheh  🤣

Oprócz tego oglądam The 100- nie pamiętam czy już o tym wspominałam w tym wątku? Właśnie obejrzałam ostatni wyemitowany odcinek i może do arcydzieł nie należy, ale mi się go ogląda bardzo dobrze 🙂 OUAT też zagościło w moim sercu- chyba to przez te nawiązania do bajek.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się