Re-voltowy SYLWESTER 2014/2015

U mnie na wiosce jak narazie cisza ♡
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 grudnia 2014 22:06
Godzina 16.30 - ostatni zachód słońca w 2014

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 grudnia 2014 22:10
U mnie sie cudnie zapowiada... wrocilam od mamy- disco polo leci, mnie alergia wykancza, babcia siedzi i nadaje na meza mamy, co 5 minut wszyscy oprocz mnie i babci na fajka ida...
Pitole, biore dziecko i ide spac. Znow uslysze, ze jestem nierodzinna 😎
Ja oglądam Konesera. Cudowny.  😍
Co tu tak cicho, śpicie już? 🤣 Chipsy mi się kończą... Siedzę i mam niezły ubaw z Modern Talking, tyle lat i dalej wokalista nie umie śpiewać na żywo. 😂
Czekam do północy, żeby wypić z dziadkiem szampana (nie cierpię szampana... :icon_rolleyes🙂 i idę spać, bo zasypiam od jakiejś 17...
no coś tam strzela na wioskach, ale na razie mało. Kobyły drzemią pod wiatą.
Ja chwilkę się zdrzemnęłam hehe zaraz idę do stajni ostatni raz w tym roku paczki wyrzucić  😁
Póki co u mnie też cicho, było trochę strzałów przed 21 a teraz nic 🙂 cisza, spokój.
ElaPe, groźnie to zabrzmiało 😉
Najnudniejszy sylwester mojego życia xD Ale tym razem chociaż się jakoś bardzo nie zamartwiam. Zobaczymy jak to będzie w 2015 roku :P
No to drodzy Revotowicze.
Wszystkiego co NAJ w tym nowym 2015 roku.
I zdrówko
wszystkiego. Wracam pod wiatę...
Wszystkiego dobrego w 2015-tym i tym co szaleją teraz na imprezach i tym, co siedzą w domu  :kwiatek:
u mnie spokojnie...
wzięłam ciepły, wyciszający prysznic, chwilę oglądałam seriale, w pokoju przyjemny waniliowy zapach świeczki , zaraz wyjdę na dwór pooglądać fajerwerki i chyba tyle.
Oby rok 2015 był udany  🏇
...mąż otworzył Martini Asti, napełnia kieliszki, synek śpi.... to swiętujemy...🙂
Najlepszego w Nowym Roku  🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 grudnia 2014 23:01
Chyba se Wallandera pooglądam z tego wszystkiego.

Do Siego Roku revoltowiczom!
Samych pomyślnych dni w 2015 roku.
Pooglądam fajerwerki i idę spać  😉
Wszystkiego dobrego! :-)
Najlepszego w Nowym Roku również ode mnie🙂
Najlepszego!
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 grudnia 2014 23:12
Najlepszego w Nowym Roku!! 🙂
Szczęśliwego 2015! 🙂
Wszystkiego co najlepsze dla mojego jedynego i ukochanego forum i jego użytkownikufffff!!!!!!! 😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 grudnia 2014 23:15
Ja się nie zgadzam, u mnie dopiero za godzinę północ 😁

Najlepszego, moi drodzy! Oby nadchodzący rok był sprzyjający i pełen pozytywnych wrażeń 😉 :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2014 23:18
Happy New Year !!!!!!1 :winko: :pijacy:
Hehe!!! Synek śpi jak zabity, a my pijemy czerwone wino i jemy granata! 😀 😅
... życzę Wam duuużo wspaniałych chwil w siodle i z ziemi, wspaniałych wspomnień do pamiętnika, dużo radości, zdrowia!!!

😍  ja też kocham forum !!
A ja o mało nie przespałam. Mąż mnie obudził telefonem z życzeniami  😍 No...to spełnienia marzeń w tym 2015. 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2014 23:22
No to wszystkiego dobrego w Nowym Roku Voltopiry! 🏇 😍 😅 :allcoholic: :winko:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2014 23:22
My właśnie wracamy od koni które mają totalne wywalone na  petardy i na wszelkiego rodzaju wystrzały.Moje dzielne osły 😜
Wszystkiego co dobre  :kwiatek:
Dla mnie to pierwszy sylwester z własnego wyboru spędzany w domu.
Chciałam jak większość pooglądać fajerwerki i po północy iść spać,ale mimo,że mieszkam na wsi to jest niesamowicie głośno. Futrzaki znoszą to o dziwo całkiem dobrze,jedynie młodziak trochę panikuje,ale to jego drugi sylwester,pierwszy u mnie,także mam nadzieję,że następnym razem nie zrobi to na nim większego wrażenia. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się