Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Czemu do pracy, nie do zabawy? 🙂
Bo niech darmozjad coś popracuje ;P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 grudnia 2014 18:38
codziennie w pracy zaglądam do tego wątku i nie mogę się napatrzeć na te wasze przecudne foty.
Livia pięknie wyglądacie w wersji west no i widzę, że koń świetnie spisuje się przy "saniach"  🏇
siwaaa  u was już prawdziwa zima
JARA u ciebie tylko konie białe, bo zima to słabiutka
Cobrinha co za tereny  🙂
patid1220 podobny teren jak mój dzisiejszy  😉
Dementek nic tylko zdjęcia robić, zima jak malowana

wypuścili nas dzisiaj z pracy o 12, szybkie zakupy na mieście i o 14 pędziłam już do  konia. Pogoda była super ale niestety w ok. 15 słonko już nisko i zdjęcia nie wychodzą tak ładnie. Tak czy inaczej  cieszę się, że udało mi się pojeździć i może jutro znowu pojadę  🏇






i po śladach do stajni
[quote author=Euforia_80 link=topic=114.msg2255236#msg2255236 date=1420051110]
Cobrinha co za tereny  🙂[/quote]
U mnie? a u Ciebie? chyba terenów do galopów Ci nie brakuje  😍
Livia zazdroszczę zdjęć zachodowych, piękne  😍
Cobrinha taka pogoda zdecydowanie mobilizuje do wyjazdów, piękne widoki 🙂
patid1220 śliczna mordka🙂
Euforia_80 to super że zdążyłaś pojeździć, piękne zachodzące słoneczko na czerwono 🙂 relaks po pracy jak znalazł 🙂

a do mnie dziś kumpela przyjechała i porobiła nam kilka zdjęć, ale ja kompletnie nie miałam weny na zdjęcia  😵
może przez to że wczoraj było tak pięknie w terenie, tyle śniegu na drzewach, a dzisiaj odwilż i na drzewach nie ma już nic,
a przez to pełno mgły, wilgoci i zero chęci.
Nam dziś też udało się wybrać w teren, zebrałam doborową ekipę i choć było zimno, ślisko i dosyć ponuro to i tak wróciłyśmy zadowolone  😀
mina mojego konia, jak zobaczyła stado sarenek bezcenna  🤣
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 grudnia 2014 21:31
Kto jedzie jutro?  🏇 🏇
ja dopiero 3 driny więc jest nadzieja, że dam radę  😉
Ja się jutro wybieram  🏇 🏇 🏇
JA także jutro jadę w teren 🙂
Mam takie szczęście, że często spotykam łosie w terenie. Stoję w stajni od miesiąca a już dwa razy widziałam z bliska łosie. Początkowo 1 szt. ostatnio 2 łosie. Jak dalej tak pójdzie to będzie wyliczanka łosiowa 😀
Są osoby, które stoją długo i łosia nie widziały :P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 grudnia 2014 22:32
A ja ich codziennie przynajmniej kilku spotykam  😉
a tak na poważnie ostatnio 4 szt. wiedzieliśmy.
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2015 08:22
Euforia, dziękuję! Z sankami dopiero zaczynamy, ale myślę że jesteśmy na dobrej drodze 🙂 Świetnie, że udało ci się jeszcze pojechać w teren, widać piękne niebo na drugim i trzecim zdjęciu 🙂

Ratina, dziękuję 🙂 Za to ty masz piękne portretowe śnieżne, cudowne!

quintana, super 🙂 Jakiego masz malowanego konia 😀

agaEl, u nas na szczęście łosi nie ma, bałabym się spotkania 🙂

Ja dzisiaj miałam plan pojechać, ale zobaczymy jak pogoda - na razie nie jest zbyt zachęcająca... najwyżej pójdziemy na spacer w ręce 😉

edit: Spacer wygrał. Jest tak beznadziejnie, że szkoda gadać - wszędzie ślisko, często lód, do tego zaczął padać marznący deszcz 🙁 Jeśli tak dalej pójdzie, to chyba robię koniowi przerwę, póki to się wszystko nie roztopi...

Taka u nas dzisiaj szaruga:


I noworoczny portrecik 🙂
Livia kucka jest the best  🤣 z resztą wszystkie są cudowne i te moje i te wasze i ogólnie wszystkie koniowate  😍
co do dzisiejszego terenu niestety nic nie wypaliło, moja ekipa chyba zabalowała i zmęczona wieczorem gdzieś dogorywa, pogoda też zrobiła (znowu) niespodziankę i w teren to chyba pontonem  🙁
cóż co się odwlecze to nie......  🤣 🤣
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 stycznia 2015 16:38
Livia zazdroszczę, że się udało Ci wsiąść, ja ledwo wstałam o 15.00 po sylwku i ledwo żyję

ale za to zabawa była zajeb****


;-))



Dobrego Roku ludzie, zdrowych koni i jak najwięcej czasu dla kopytnych i dla nas samych🙂
A my dzisiaj tak:



Siwa szczęśliwa, że zabrałam ją na spacer. W dupce i pod kopułą się grzało, ale dama była pod kontrolą. To w niej właśnie lubię.
Wczorajsze. Śniegu mało, twardo, a w każdym krzaku myśliwy z psem😉 Ale przynajmniej było słońce. Dziś już szaro-buro





Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 stycznia 2015 17:45
U nas dzisiaj wtopa, kac gigant i marznacy deszcz uniemożliwił wyjazd w teren  🙁.
Widzę, że u niektórych pogoda znacznie lepsza.
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2015 19:46
derby, dziękuję, ale nie wsiadałam 🙂 Pogoda niestety u nas bardzo kiepska, plus strasznie ślisko... także tylko spacerowaliśmy.

maluda, ale fajnie, że siwa się nie przejmuje takimi maszynami 🙂

izydorex, piękne zdjęcia! Szkoda, ze pogoda dzisiaj bardziej nie dopisała.
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
01 stycznia 2015 20:04

U nas też ślisko i odwilż. Jednak na noworoczny spacer, zgodnie z coroczną tradycją wybrałam się - nie odpuszczę sobie tego niezależnie od pogody.

Gniady tak cudował, że bałam się wywrotki, wiec wróciłam do stajni i zmieniłam konia, Za to arab, jak zawsze grzeczny, mimo że energiczny i wesoły.










Livia, to u niej bardzo pozytywne cecha - zamiast strachu to ciekawość.
elwarka, piękne zdjęcia. A siwe w pomarańczu to jest to.
Euforia_80 Piękne!
RatiNa uwielbiam takie róże na tle zimowym! Super!
Livia cudny!
maluda sobie też obiecałam, ale to za mało 😉  super, że Twój koń nie boi się takich potworów, bo mój ostatnio cudował na ich widok  🤔wirek:
izydorex eh, tylko problem z tymi myśliwymi.. ale zdjęcia bardzo przyjemne 🙂
elwarka rewelacyjne zdjęcia!
Procentują spacery w ręku, chociaż duże znaczenie ma też charakter konia.
to prawda, mój siwy jest bardzo zrównoważonym koniem i ogólnie jest idealny na tereny. Niestety, jest również bardzo wrażliwy na moje strachy i dlatego tak czasami cuduje.....
U mnie odwilż. Dziś pracuję. Ale jutro jadę koniem do miasta! A mam teraz z obecnej stajni kawałek.  🏇  ( no chyba, że coś nie wypali i coś się zmieni...)
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2015 08:36
elwarka, bardzo fajne zdjęcia, macie piękne ścieżki 🙂

nefryt, a kiedy ty się wybierasz? Będę trzymać w ten dzień kciuki za spokojny terenik dla was 🙂

tunrida, jak ja bym chciała odwilż! U nas cały czas ślisko jak diabli 🙁
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
02 stycznia 2015 09:14
Livia bo u nas trochę pól (przeważnie nieużytki porośnięte samosiejkami) i lasy dookoła, i jeziora  😜  😜  😜








to prawda, mój siwy jest bardzo zrównoważonym koniem i ogólnie jest idealny na tereny. Niestety, jest również bardzo wrażliwy na moje strachy i dlatego tak czasami cuduje.....

Zazwyczaj 'wyłączam się' w terenie nucąc pod nosem bądź gadając do siebie, pomaga.
Częściej jednak rozmawiam z koniem.

U mnie odwilż od dwóch dni.
Dzisiaj miałam iść z druga babą na spacer, ale deszcz... Pada i to nieźle...
     Hipoterapia terenowo-ostatni dzień roku                                                                                 
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 stycznia 2015 10:40
elwarka Pierwsze zdjęcie rewelacyjne! Nic tylko galopem ruszyć  💘
quintana piękna ta maść tego konika hmm siwo-kasztanowaty??  😍
Livia a u mnie od wczoraj już nic nie ma śniegu 🙁
nefryt dziękuję 🙂
elwarka ale fajne ciepłe zdjęcia, aż by się chciało już taki klimat 😉 - ładny ten gniady konik 🙂 taki z klasą 🙂
Druu fajny ten kucyk 🙂
Bea1 drugie zdjęcie bardzo fajne  😂
izydorex piękne widoki 🙂
RatiNa ona jest kasztanowato tarantowata, przez niektórych przezywana pleśniak, lub jak się wykula w błotku to pleśniak w panierce  💘
u mnie niestety też odwilż w dodatku dziś od rana pada  🙁
edit. rozmiar zdjęć
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się