Howrse gra :)

Tak na moim  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 stycznia 2015 10:44
Mam na sprzedaż na COM lub do wymiany/ sprzedaży na coś na PL:


+ 3 passy do wymiany na kupony/konie w wieku 28+.
Dunka czyli nie chce się?  🤣
Jak coś to napisz co i jak to może dam radę.
Ostatnio postarzałam 10 koni z OM, które miały Wodę Młodości i 5 lat  😵
Ale kupiłam je w atrakcyjnej cenie  😂
Dawaj na pw na howrse  🤣
Dementek, a OMki za 2 passy cię interesują? 😉
Dunka - na howrse nazywam się Olcia344
Ciebie nie mogłam znaleźć.  😉
Masz pw  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 stycznia 2015 13:25
Dementek, a OMki za 2 passy cię interesują? 😉


Może być!
wystawiłam OMki i konia 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 stycznia 2015 15:18
Odebrane.
sprzedam 4 kupony, ktoś coś 🙂 ??
Od 6 ruchów stoje 2 pola przed Granim, zaczynam się poważnie obawiać, że nie wyrzuce tej dwójki i nici z wydanych już 400 tys i 11 kuponów  😵  ale zostało jeszcze 10 rzutów, no aż nie chce mi sie wierzyć, żebym nie trafiła
karla158 napisz mi pw za ile.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 stycznia 2015 21:12
sprzedam 4 kupony, ktoś coś 🙂 ??


CR wchodzi w grę?

edit: Nie wiecie, czy przedłużą promocję? Jestem na 4-ej planszy i nie wiem, czy zbierać klucze, czy też wrócić się po Prezent Chochlika...
Dementek moge dać kupon i 20 000 za 2 zj 🙂
Uśmierci mi ktoś po południu 10 szkap za harmonię?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 stycznia 2015 09:33
Ja mogę. Podam login na PW  😉
Dementek, dzięki 🙂

fajne te zawody poniżej 😁
Jak myślicie jaka byłaby dobra cena za tego konia ? Mam ofertę 30k + 500tyś.
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=953934 podaje link 😉 roztrzepana jakaś jestem.
Koka za jakiego ?
Koka - myślę, że jak na tak umaszczonego konia to naprawdę wysoka cena, na Twoim miejscu bym skorzystała i sprzedała 😉
Mi tam się podoba. O moje andaluzy sporo osób pytało a ja byłam zawsze nieugięta. Tak sobie myślę że może warto je posprzedawać i zainwestować w dobre boskie lub inne tańsze DJ.
Wcale nie twierdzę, że jest nieładny 😉 Mam na myśli... "bogactwo" umaszczenia, tak jakby... Ja jednak gustuję w innych stylach, więc mimo wszystko i tak trochę subiektywnych odczuć się w mą opinię wkrada 🤣
Jeśli jesteś skora go sprzedać, to moim zdaniem propozycja, którą dostałaś, jest porządna. Ale też zależy, czy chcąc kupić inne zechcesz iść w ilość, czy w jakość. Bo w kwestii kupna innych porządnych i tańszych DJ może być ciężko, bo z tego, co widzę, jest takie coraz trudniej znaleźć ;/
Rzeczywiście masz racje 😉 Tanio to jest raczej sam chłam co myślę że nie oznacza tego iż nie możliwym jest znaleźć coś fajnego za dobrą cenę.
A możesz podać link jakie Tobie DJ sie podobają ?
Tu się zgodzę, mi też nieraz udało się trafić jakieś cudeńko za nie kosmiczną cenę. Co mimo wszystko nie zdarza się dość często. Choć z drugiej strony, jest czas na uzbieranie kupsów 😉
Ja gustuję w rozległych plamach (jak tu: http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=491059) albo w mniejszych, ale rozsianych po całym koniu (jak tu: http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=37498)
Ktoś pamięta jaki nick miał gracz, podawany tutaj, skupujący żywioł za 3 kupony?
Nancy - chyba graczka Maremi
Dzięki 🙂

Wkurzyłam się, przez awarię routera ominęło mnie ładne kilka rzutów, teraz nie zdążę dojść po boskie, bo muszę w ogóle jeszcze wejść na tą ostatnią planszę a nie mam nawet za bardzo jak zdobyć tych kuponów, bo nie mam kiedy szkap postarzyć :/
konirka w sumie to dużo się nie różnią tak naprawdę.
Koka, kwestia gustu 😉

Jakiś nowy boski ma się pojawić. I to osioł 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się