Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

quintana zmniejsz zdjęcia 🙂 swoją drogą jest piękna, wygląda jakby była staruszką 😉 cała osiwiała.. albo może ma tyle problemów na głowie ?  😂
żartuję oczywiście 😉
spoko, chyba każdy jak ją widzi to coś wymyśla, ona aż się prosi o przezywanie  😂 😂
ale jest mega kochana  💘 💘 💘
poza tym to faktycznie już seniorka (tylko z metryki, duchem młoda), w tym roku osiągnie prawo wyborcze  😂
edit. dzieciaki dzielnie na niej jeszcze skaczą
sorry za fotkę, taka nieterenowa
quintana wcale na staruszkę nie wygląda 🙂
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
02 stycznia 2015 13:33

U nas odwilż i póki co śniegu już nie ma - a mnie się marzy taki teren, jak w 2010 roku  👿  👿  👿:





elwarka jak cudownie mmmm rozmarzyłam się
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
02 stycznia 2015 13:44

Ja też, ale co z tego... skoro natura skąpa jak na razie.
Oj dziewczyny bądźmy dobrej myśli, mam nadzieje że jeszcze nadejdzie piękna zima, że się wszystkie wyszalejemy i będziemy tęsknić za wiosną 🙂
Zazdroszczę  wszystkim którzy  w starym jak i nowym roku byli w terenie  😉
U nas nowy  rok zaczął się totalnym brakiem śniegu i wiatrem tak silnym że ledwo z samochodu do stajni doszłam... 🤔 

elwarka  fajnie, że  macie takie tereny, tylko żeby pogoda dopisała.  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 stycznia 2015 16:22
U nas nadal marznacy deszcz, wszędzie lód, nie ma możliwości pojechać w teren, nawet pies ledwo na łapach się utrzymuje. Mam nadzieję, że do niedzieli sytuacja się poprawi.
elwarka taki teren to i mi się marzy ale piki co śniegu śladowe ilości w dodatku pokryte śniegiem 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 stycznia 2015 16:39
Kurde u was wszędzie śnieg, a u nas nic. 🙁
Jeszcze jak był śnieg 🙂. Teraz już nie ma...



a my dzisiaj tak spacerowo 😉 z gośćmi się do lasu wybraliśmy :P
wracając jeszcze dostaliśmy po pięknej i mega smacznej gruszeczce od sąsiada :P





U nas też po śniegu pozostało wspomnienie. Udało się pojeździć przed deszczem



Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2015 18:20
elwarka, jak cudownie! 💘 I jakie sanie boskie, na taki kulig bym się z przyjemnością wybrała 😜

Bea, Druu, piękne zdjęcia 🙂 U nas już śniegu nie ma, ale to mnie wcale nie martwi 🙂

Ratina, u mnie też już nie ma, wszystko dziś stopniało 😀 I mam nadzieję, że śnieg już nie wróci.

any, super 🙂

izydorex, jaka wiosna 😉
RaTina/ Livia
Dziekujemy 🙂

Quintana
Piekny mascioch! Zdecydowanie na wiek nie wyglada 🙂

elwarka
Ojjj marzy mi sie taki kulig, marzy.

any
Coz to za rasa?



Nam udalo sie zalapac dzis na ostatnie tchnienie sniegu. W drodze powrotnej niestety juz zlapal nas deszcz.

[img]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/p180x540/10417768_895805667118384_2355684269473753437_n.jpg?oh=b41701ad319f834a06c273397671fd34&oe=5541B705[/img]


Livia  :kwiatek:

Druu  Borysek jest rasy PKZ /typ sokólski/ 😉
any boski ten Twój koń  😍 😍 😍
izydorex jakie widoki  :kwiatek:
Druu zazdroszczę u mnie śniegu brak  🙁
za to mam duuuuuuużo wody
Ja już byłam spakowana, z plecakiem na plecach, osiodłanym koniem, żeby jechać do miasta.
Niestety kobyła, która stoi obok i miała zostać sama, o mało nie rozwaliła drzwi, jak ruszaliśmy. A że już raz wyrwała... ( drzwi są w trakcie remontu) to ..musiałam zrezygnować z terenu.
👿 👿 👿
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2015 13:58
tunrida, ale pech! Kobyła do tej pory nie sprawiała takich problemów? Mam nadzieję, że uda wam się jutro 🙂

My dzisiaj byliśmy w fajnym, dość długim terenie. Pogoda bardzo dopisała, może poza wiatrem 😎, ale generalnie było super. Większość ścieżek na szczęście już odmarzła, teraz tylko byle wytopiła się reszta. I nawet jelenia widziałam, cudowny był 🙂

Z moim prezentem noworocznym 😂


I Sander w typowej pozycji 😉
Fajnie wyglądacie, zwłaszcza z tym bacikiem.  😍
Jutro to ja pracuję od 8😲0-20😲0, więc nici z terenu..  Czekam aż dojdzie 3-ci koń do naszej stajni i kobyła będzie miała z kim zostać jak będziemy wyjeżdżać.
( do tej pory nie robiła tak, ale nauczyła się niedawno...i jej zostało)
tunrida, a to pech... a czemu nagle jej się tak odwidziało?
Livia, Ty Gwiazdeczko 😉 Bacik rządzi hehe
U mnie ze śniegu pozostało wspomnienie, jedynie na niektórych dróżkach zalegają resztki w postaci lodu ale nie przeszkodziło nam to w wyjeździe.
Za to w drodze powrotnej, tuż przed wjazdem na moją drogę musiałam zejść bo lodu tyle, że bałam się że mi się chłopak rozjedzie - nie mówić już o tym że na parkingu mam regularne lodowisko 😉
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2015 14:54
tunrida, boski, prawda? Jak nie lubię różu, tak ta różdżka jest po prostu urocza 😍 Szkoda, że jutro pracujesz... a kiedy ma ten trzeci koń dojść? Będziesz musiała na długo tereny odłożyć? Bo fakt, że szkoda ryzykować wyjazd, jak klacz ma w tym czasie zdemolować stajnię...

Cobrinha, dziękuję 🙂 Ja już go uwielbiam i będę z nim jeździła 😁 U nas bardzo podobnie, resztki lodu, miejscami ślisko, ale i tak jest milion razy lepiej niż dwa dni temu 🙂

Te baciki to chyba niedługo będą znakiem charakterystycznym voltowiczów 😁 Ja chyba też sobie sprawię, bo mam tylko ujeżdżeniówkę, a to jednak średnio na skoki.
Livia, jak nie lubię westowych padów, tak ten masz super 😀
Livia bacik wymiata  😲
tunrida szkoda, że z terenu nic nie wypaliło
ja dziś też się terenowałam  🤣 🤣 pomimo że w drodze do lasu chciało nam głowy pourywać  🙁
za to w lesie już było super i co chwila stado sarenek sobie ganiało  😍
i przy okazji przedstawiam wam moją kolejną piękność kasztanowatą, też prawie pełnoletnią  😍
Kilka zdjęć z ostatnich terenów na ofutrzonej Turbokulce
asia540 ale piękne widoki  😀
Livia   ...z innego świata
04 stycznia 2015 12:36
budyń, wcale bym się nie zdziwiła, są cudne 😁 I dziękuję, choć mnie te wzory padów się kompletnie nie podobają - tu postawiłam na to, co ten pad ma w środku 🙂

quintana, dzięki! U nas też straszny wiatr, wczoraj jeszcze lekki w porównaniu do dzisiejszego 😵 Jaki masz spoko sweterek 😎

asia, u ciebie jeszcze śnieg? 🙂

My dzisiaj się terenowaliśmy. Rano mocno wiało, ale wyszło też słońce, więc stwierdziłam, że jedziemy do lasu. W drodze do lasu konia prowadziłam, bo lodowisko, dodatkowo porywy wiatru były tak silne, że myślałam, że mnie zaraz zdmuchnie 😵 W lesie huk jak nie powiem, ale stępem daliśmy radę. Byłam pozytywnie zaskoczona Sanderem, że szedł sobie nawet na luzie, mimo tego dudnienia wichrowego 🙂 Także w ogólnym rozrachunku fajnie, że się wybraliśmy.

I mieliśmy niesamowitego farta, bo ledwo wróciliśmy do stajni, zaczęło poziomo walić śniegiem, a po dalszych 15 minutach zrobiła się taka zamieć, że nie widziałam nic na 10 metrów do przodu 😵
quintana dziękuję bardzo.   🙂
Livia śniegu nie było już od piątku. Pierwsze dwa zdjęcia były chyba ze środy.
A dzisiaj to pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie.
Najpierw było pochmurno, ale nie padał śnieg.Wtedy wybrałam się w teren na Whisky.Potem wyszło słońce i poszłam z Lady na spacer w ręku. Za chwilę zachmurzyło się, zaczął padać śnieg i wiało tak, że mało głowy nie urwało. Lady przez chwilę była siwką , tak padało. Dosłownie chwilę później znów wyszło słońce.
Uff... Przepraszam za ten przydługi post. Wstawiam na potwierdzenie parę zdjęć z dzisiaj.





Livia sweterek nie mój, tylko koleżanki, ja na kasztanie  😀
Ech, weszlam w ten watek tylko pozazdroscic. Dzis kompletnie sie jezdzic nie dalo, ba, nawet do koni nie bylo za bardzo sensu isc. Wiatr zwalal z nog,do tego sniezyca o ktorej zdazyla juz wspomniec Livia. Jutro ostatnia mozliwosc wsiascia na dlugi okres czasu, mam nadzieje, ze przestanie tak dmuchac.

any Przepiekny jest!

Livia Rozowy bacik i fryz w wescie - wydawaloby sie, ze dwie rzeczy ktorych nie zaakceptuje, a tu zaskoczenie. Wygladacie PRZEUROCZO!

asia Nieziemsko zazdroszcze terenow!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się