Co lepsze ?????

Chciałbym kupic sobie spokonego konia do wyjazdow w teren .Dziadkowie sie zgodzili zebym mogl u nich trzymal mieszkaja 10 km ode mnie w tygodniu normalnie jesc by dawal dziadek,poil i wyprowadzal jedzenie bym mial za darmo ze względu na to ze dziadek prowadzi gospodarstwo .Musiał bym placic za weta i kowala.Siodło juz mam kulbake wojskowa oglowie tez .Kon byl by glownie do jazdy w teren i imprezy ulanskie .Mam 15 lat jestem chlopakiem.Teraz jezdze u takiego pana po znajomości blisko domu i zupełnie za darmo wzamian za pomoc .Na koniu jesli by stal u dziadkow mogl bym jezdzic w piatek,sobotę i niedzielę ze względu na dojazd .Mam tez mozliwosc trzymania konia u tego pana co jezdze teraz tylko musiał bym placic 100zl za miesiac za to ze stoi w jego boksie i na jego lace sie pasie plus musiał bym kupic siano za wlasna kase i owies,wet i kowal .Co waszym zdaniem sie bardziej oplaca i dlaczego ktora opcje wybrać i dlaczego  ??? Z gory dzieki                            Gdzie lepiej u dziadka czy u tego Pana????
wątek zamknięty
1. Po co nowy wątek?  😵 2. 10km - na rower i do konia!
wątek zamknięty
druga opcja lepsza twoim zdaniem mam skuter
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
02 stycznia 2015 17:43
Nie nie nie! Nie zgadzam sie!

NOWI UŻYTKOWNICY!!! BĄDŹCIE UPRZEJMI ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM TEGO FORUM I NIE RÓBCIE BAŁAGANU NOWYMI-NIEPOTRZEBNYMI WATKAMI!!!!
Można zapytać chociażby w wątku żółtodziobów
wątek zamknięty
ash, oj tam raptem 3 takie same wątki będące dublem
Ale modzi nie siedzą tu 24 na dobę7 dni w tygodniu. Odpalą kompy po Sylwestrze to na pewno zrobią porządek 😉
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.