Cavaliada Lublin- wszystko o

akurat to stanie na środku było wkurzające  😤
A jak dzieciaki do bandy podchodziły to sama je wyganiałam, przez co wyszłam na sknerę  😜

Lublin pokazał klasę. Mam nadzieję, że jakimś cudem powiększą te trybuny na przyszły rok. Ktoś może wie czy jest taka możliwość ?
Nie to, że narzekam, ale mogli by też znaleźć takie trybuny, w których krzesła się nie gibią i schody tak nie uderzają, bo widziałam, że kilka koni miało problem, gdy dzieciaki wskakiwały na poszczególne stopnie robiąc spory huk.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 marca 2013 20:07
Piszecie że jednak Lubelska publiczność była lepsza jak byście miały wcześniej wątpliwości :P
slw95   żyj i pozwól trwać
08 marca 2013 20:31
Faktycznie sztywna ta publiczność! Dopiero jak włączyłam relację na żywo to uwierzyłam... U nas po każdej przeszkodzie na potędze były brawa, a po murze publiczność niemalże szalała, a tu? Ledwo klaszczą po murze 😀
To prawda, w Warszawie jest drętwota w porównaniu z Lublinem 🙂.
Nie wiem jak uważacie Wy, ale za rok w Lbn nie pogardziłabym występem panów z Horse Man Team  😍 🤣
slw95   żyj i pozwól trwać
09 marca 2013 20:43
widzexxcie, ja już w tym roku żałowałam, że ich nie ma 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 marca 2013 20:51
widzexxcie myślę że to genialny pomysł i też gdzieś o tym wspominałam 🙂. Nic by tak nie rozbujało naszej najlepszej Lubelskiej publiczności jak wysortowani panowie bez koszulek skaczący przeszkody 😁 Myślę że gdyby nawet występowali o 8 rano w piątek trybuny były by pełne 😉
A wiecie może dokładniej jak to jest z wolontariatem?
Za rok chciała bym właśnie wybrać się na wolontariat, ale nie wiem jak to jest z wiekiem.
Trzeba mieć ukończone 16 lat, czy wystarczy mieć rocznikowo? 😉
W regulaminie jest napisane "ukończone 16 lat"
Szczerze nie poznalam chyba nikogo z rocznika 97 w tym roku
slw95   żyj i pozwól trwać
10 marca 2013 09:43
smykuss, moja koleżanka, która miała rocznikowo 16 lat, ale skończonych jeszcze nie, wysłała w tym roku zgłoszenie i się nie dostała.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 marca 2013 20:47
Ja poznałam jedną 17latkę.
Ja mam rocznikowo 17 🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 marca 2013 11:30
Może to Ciebie poznałam widzexxcie :>. Moi mili jeśli panowie z Horse Man Team się za rok nie pojawią, może uda się załatwić nieco uboższy skład bo tylko 2 panów ale zawsze to lepsze niż nic 😉. Chłopaki mają zapał i ćwiczą dzielnie skakanie przez może aktualnie nie przeszkody a kozła 😁
Możliwe, ja chyba ciebie Biczowa kojarzę.  😀
Jesli beda skakac w podobnym stylu do Horse Man Team (w podobnym ubraniu 🤣 ) to też bylyby fajna atrakcja :-D
Mam pytanie, może ktoś wie.
Czy jest jakaś możlliwość, żeby osoba nie z wolontariatu weszła rano na teren targów ?
Czy tylko na te różowe bransoletki było wejście ?
Chodzi oto, że pewna osoba nie ma jak dojechac pozniej. I musialaby przyjezdzac razem z wolontariszkami. A wejscie dla widzow jest dopiero od 8.
Pytam na zaś.
wpuszczali raczej  tylko osoby z wolontariatu.  Byłam raz wcześniej z osobami spoza, ale mogły wejść dopiero o 8.


edit. literówka
A ci co mieli wejscie na wszystkie dni i wszędzie też nie mogli?
nie pamietam jaki kolor bransoletki, ale wiem ze widzowie tez mieli takie plastikowe "niesciagalne", gdy kupili karnet na wszystkie dni.
a to nie wiem, bo osoby z którymi byłam miały wejście na jeden dzień
Noo tooo znów zaczynamy przed Cavaliadowy szał :-D

Są może jakiś przecieki?
O pokazach, atrakcjach itp?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 stycznia 2014 09:31
tutaj jest aktualny watek o Cavaliadzie w Lublinie  😉
Może żeby nie zaczynać co roku nowego wątku o Cavalidzie w Lublinie .
To skupmy się na tym :-)

Nabor na wolontariat się rozpoczal
I jak pozglaszaliscie się już?
A może startujecie albo luzakujecie?
widzexxcie a ty jedziesz ? Bo ja bym pojechała tylko nie mam z kim 😉
TheWunia właśnie zasranawiam się nad zgłoszeniem na wolontariusza.
Mam maturę w tym roku, a jednak Cavaliada pochłania dużo czasu
Ja miałam startować ale papierologi za dużo u mnie...
Pewnie przyjadę popatrzeć. Jak coś to dam znać bo może znajdą się miejsca żeby kogoś zgarnąć po drodze 😉
To fajnie :-)
Ja juz mam nadzieje być zmotoryzowana do lutego, więc jak coś to po drodze tez kogoś będę mogła zabierac :-)
flosia jakbyś slyszala, że jakiś zawodnik potrzebuje luzaka ( pseudoluzaka.:-))  to ja bardzo chętnie. :-)

Jak coś to rekrutacja trwa do 19, więc jeszcze trochę czasu jest.

Edit. Zapomniałam jeszcze o Precavaliadzie. Na tą imprezę juz pewnie więcej będzie startujących
Ja tym razem kulturalnie kupuję bilet i siadam na widowni 😀 Chyba, że jakimś cudem załapię się na luzaka, albo cokolwiek innego. Wolontariat już mnie nie interesuje 😉

A w Pre zamierzam wystartować. Z kucykiem ujeżdżenie, a z młodym jak nie załapię się na uj, to coś skoczymy 🙂

Takie plany, a co z tego wyjdzie, to się okaże w trakcie.
Może ktoś wie: czy bilety na Cavaliadę są już w sprzedaży? Na ticketpro nie znalazłam.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 stycznia 2015 06:42
Ika1 http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/bilety/ tutaj masz informacje o biletach  😉 Teoretycznie powinny być juz w sprzedaży
Nasturcja+Renata, wielkie dzięki. Ale podają tam ticketpro i u nich jak na razie nie ma biletów. Obawiam się, że na razie są tylko teoretycznie 😉. Za to ceny znów wzrosły.Buuu.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 stycznia 2015 06:14
Ika1 rzeczywiście są jeszcze niedostępne. Trzeba ich w takim razie zapytać na facebooku
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się