Poszukiwany/poszukiwana

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 stycznia 2015 21:33
Szukam koni po ogierach Toledo xx i Nadruk.
Zwłaszcza urodzonych w latach 2000-2006.
Dementek, jakich konkretnie informacji potrzebujesz? Znam jednego ogiera po Toledo.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 stycznia 2015 13:39
NieznanyRumak- Liczę na to, że ktoś ma konia, którego znałam. Dlatego podałam roczniki koni.
Szukam klaczy IBIZA!
Rasa: SP
Urodzona: 1996
Ojciec: ISHAN
Matka: BIRGID
Maść: SIWA
Hod: SK Okoły
Klacz całe życie spędziła w województwie Opolskim, została sprzedana w 2013 roku podobno do Częstochowy, do rekreacji. Duża, ramowa klacz (170 cm), miała sztorcowe kopyto na lewym przodzie. Proszę o jakiekolwiek informacje.
miller   Poszukuje klaczy TEQILA I TAWUŁA pilne !
04 stycznia 2015 22:17
Poszukuje klaczy Tawuła/Tawułka po matce Tabarka (czysta krew angielska) i ojcu Czos (wielkopolak) ....Tawuła jest maści siwej dość wysokim koniem o szerokiej głowie ma kilka ciemniejszych łatek i jedną białą skarpetke .Kobyłka jest po mojej klaczy którą musiałam uśpić i chciałabym odkupić Tawułe żebym miała cząstke mojej zmarłej klaczy przy sobie ;( Ktoś coś wie błagam 🙁
miller   Poszukuje klaczy TEQILA I TAWUŁA pilne !
04 stycznia 2015 22:26
Szukam konia! 
W paszporcie Mały Koń
Imię Norbi
po Nutka i Magik
rocznik 2009
sprzedany od nas w okolice Bielska Białej daje nie wiem gdzie poszedł... chętnie dowiem się co u niego i czy aby nie jest aktualnie na sprzedaż :-)






Znałam Norbiego choć nw czy o tym samym mówimy ten był ogierkiem maści podobnej do fiorda wiem że miał czarny masek na grzbiecie
Poszukuje Kuca
Szukam kuca imieniem Wassemir
niewielki wałach tarantowaty urodzony w 2003 roku
matka Wiedźma PonySport
ojciec Jankes PonySport

kuc był wstępnie zajeżdżony ale miał ADHD 🙂
z tego co mi wiadomo został oddany do towarzystwa wcześniej od źrebięcia stał w KJK Bór Toporzysko

jeśli ktoś coś to proszę o kontakt
asds   Life goes on...
04 stycznia 2015 23:07
NieznanyRumak- Liczę na to, że ktoś ma konia, którego znałam. Dlatego podałam roczniki koni.


Na forum mamy Hamleta z Walewic po Toledo.
Oj tam zaraz ADHD. Idzie pw.
Coco,  faktycznie! Dzięki za info.
Aktualna właścicielka dostała o de mnie komplet badań i wszystkie informację, i na pewno nie została oszukana. w ogłoszeniu napisałam że więcej informacji telefonicznie udzielę i tak robiłam.
Konik nie poszedł na rzeź kupiła go dziewczyna jako konia do towarzystwa dla drugiego konika obecnie Bellator  jest w Poznaniu i nie życzę sobie oceniania mnie czy mojego postępowania.  Skoro tak ci na nim zależało to czemu go ode mnie nie odkupiłaś.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 stycznia 2015 11:54
Konik nie poszedł na rzeź kupiła go dziewczyna jako konia do towarzystwa dla drugiego konika obecnie Bellator  jest w Poznaniu i nie życzę sobie oceniania mnie czy mojego postępowania.  Skoro tak ci na nim zależało to czemu go ode mnie nie odkupiłaś.


a gdzie ja Cię oceniam?

Dzięki za info, pozdrawiam.
Zna ktoś może jakieś konie po klaczy wielkopolskiej o imieniu Jade po Erkonie ?
Nawet jeśli ktoś ma jakieś informacje odnośnie tej klaczy to byłabym bardzo wdzięczna 🙂
Poszukuję wałacha małopolskiego o imieniu Amir, ur. 2010r.
Matka: Arka
Ojciec: Arnold

Koń został sprzedany w maju 2014r do woj. lubuskiego. Miał zostać ujeżdżony i sprzedany dalej. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Wie ktoś gdzie aktualnie znajduje się
koń Ross , kasztan  po Osjan i m. Rita
Z ciekawości poszukuję informacji na temat kasztanowatej klaczy Bolonia mał. ur. 2009 r. w Spytkowicach (okolice Nowego Targu) o: Wolant, m: B-Dziewanna
W dalszym ciągu szukam jakiś informacji o gniadym ogierze westfalskim Radeberger, ojciec Ramiro Z, matka Rona, urodzony w 1992 r. "Zniknął" ze stajni na Mazurach jakiś rok temu, słuch po nim zaginął, internet nic nie pokazuje. Chętnie dowiedzielibyśmy się jak mu się wiedzie i czy trafił w dobre ręce.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 stycznia 2015 19:46
Poszukuję informacji, a w zasadzie kontaktu z byłą właścicielką wałacha Jasper (od Jaksa, po Dżahil) kasztan, 5 lat  http://www.bazakoni.pl/jasper-dahil-jaksa
Kilka tygodni temu był na sprzedaż w ogłoszeniach. Niestety nie zapamiętałam jaki nick miała dziewczyna, które go sprzedawała. Jestem właścicielką jego pół brata (po tej samej matce) i miałabym kilka pytań dotyczących Jaspera.
Za pomoc będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 stycznia 2015 20:00
O! Gracjas Muczas 😀 mi wypluwało, że ogłoszenie już usunięte i nie było żadnych danych :/ jeszcze raz dzięki 🙂
Witam!

Poszukuję jakichkolwiek informacji o ogierze Sułtan  młp. (tarant).
Wiem, że swojego czasu (ok.10 lat temu) ogier stał w stajni Trybułowo Wał Miedzeszyński.
Będę wdzięczna za każdą informację.

pozdrawiam  🙂
Daj zdjęcie sułtana bo chyba wiem gdzie stoi.
Niestety nie posiadam żadnych zdjęć.
Sułtan jest ojcem mojego konia. Klacz została nim pokryta w momencie, gdy nie posiadał licencji, stąd mam NN w paszporcie.
Chciałabym ustalić jaka krew płynie w moim koniu, stąd poszukiwania.
Niestety, to co znalazłam w internecie o stajni Trybułowo nie nastraja zbyt optymistycznie do poszukiwań...

miller   Poszukuje klaczy TEQILA I TAWUŁA pilne !
15 stycznia 2015 10:31
Poszukuje PILNIE! klaczy Teqila (tequilla)  po mojej klaczy Tabarka ojcu Rio Bravo. Klaczka jest z 2004 r gniada ktoś wie gdzie sie znajduje ??
Również poszukuje jej potomstwa dwie klacze Tortilla ur 20011r gniada po ojcu Rumianek i jej siostre Tercje ur 2012 jest siwa po ojcu Hetman
nostril   be your own kind of beautiful
15 stycznia 2015 21:18
Szukam


*wałacha Rodan :kasztan, ok. 170cm, gwiazdka, matka Riwka ojciec Tramal
*ogiera/wałacha Apollo: gniady z łysiną i skarpetkami matka Astra
* klacz gniada Astra z skarpetkami na przodzi i gwiazdką, matka: Asta ojciec Gordon I
Szukam koni po ogierach Toledo xx i Nadruk.
Zwłaszcza urodzonych w latach 2000-2006.

Na pewno jakiś koń po Nadruku jest na Anka Rancho w Gliniance,właścicielka jest bardzo miła i na pewno chętnie porozmawia 🙂
http://www.ankarancho.pl/
W dalszym ciągu szukam jakiś informacji o gniadym ogierze westfalskim Radeberger, ojciec Ramiro Z, matka Rona, urodzony w 1992 r. "Zniknął" ze stajni na Mazurach jakiś rok temu, słuch po nim zaginął, internet nic nie pokazuje. Chętnie dowiedzielibyśmy się jak mu się wiedzie i czy trafił w dobre ręce.



Był w Zimnej Wodzie
Dalej poszukuje klaczy Demeter sp, ur. 2003 o. Walon m. NN Skarogniada bez odmian.
Oraz szukam włacha/ogiera De Niro ur. 2007 o. Daf m. Demeter Karosrokaty.
Może ktoś coś ? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2015 21:33
Poszukuję klaczy Hellada kf ur. 1997 r. od Heronia, po Fason, maść siwa. Sprzedana ze stajni pod Lublinem ok 2001-2002 roku, nie mam pojęcia dokąd. Nie wiem, czy klacz jeszcze żyje, ale może ktoś miał z nią do czynienia?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się