moda, ciuchy etc...

4F. Ja dostałam od mikołaja dzierganą, a w środku jest takie milusie futerko  😍 o taka dokładnie http://4fsklep.pl/c4z14-cad204_czapka_damska_cad204_-_limonka,129,65415.html
jaka biżuteria do takiej sukienki? jakiś naszynik?  👀
podpowiecie coś?  :kwiatek:
Ja bym założyła jakiś delikatny naszyjnik.  🙂
alnama te czapki H&M z działu dziecięcego 😉 są bardzo ciepłe, właśnie z polarem w środku, mam rękawiczki z tej serii i sa bardzo fajne, czapki niestety nie mam bo kupiłam kiedyś podobną ale mierzyłam ją i była ok 😉
http://www.hm.com/pl/product/28877?article=28877-D

edit: a nie, Ty czarnej szukasz a ta jest granatowa ;/ nie doczytałam
hanexx dzięki, granatowa też by mi pasowała bo mam granatowe aplikacje na szaliku ALE byłam, zmierzyłam i za mała 🙁 Zjeżdżała mi z głowy :/ Kupiłam inną w HMie tymczasowo, ale po nowym roku poszukam konkretnie. Dzięki za cynk Karino1998 sprawdzę w 4f 🙂 Widziałam takie w decathlonie ale nie moja kolorystyka zupełnie :/
alnama tam był do wyboru dwa rozmiary, kurcze nie napisałam Ci bo tej większy był naprawdę jak damski
Wiem, domyslilam się ale w moim hm były 4 wieszaki, na każdym koło 7 czapek i wszystkie 110/128 ;/
jest tu jakaś posiadaczka oryginalnego dresu/kombinezonu Ziperall? 🙂
brać czy nie brać? 😉

Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2015 16:07
Brać!
Brac!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 stycznia 2015 20:12
Gdyby powyższe odpowiedzi nie były wystarczająco dosadne:

BRAĆ. NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ.
a do kitu, nie kupiłam tej ramoneski bo net mi zaczął przerywać pod koniec aukcji  😤 jak zobaczycie kiedyś taka na allegro (bo jest to zeszłoroczna kolekcja) to dajcie znać  :kwiatek: jest to kurtka ze skóry naturalnej pull and bear. Byłabym wdzięczna 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
03 stycznia 2015 14:14
Nowa ukochana czapa od Wronki i Kłosa. 😍 Dopiero od dwóch sezonów regularnie chodzę w czapkach, nie wiem jak wcześniej mogłam bez nich funkcjonować.

Gdzie szukać leginów, które fajnie modelują? Cudów nie oczekuję, ale marzy mi się coś, co leży na tyłku jak bryczesy, czyli samo trzyma formę, a nie rozjeżdza się jak szmatki z hmu:/
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 stycznia 2015 14:20
Gdzie szukać leginów, które fajnie modelują? Cudów nie oczekuję, ale marzy mi się coś, co leży na tyłku jak bryczesy, czyli samo trzyma formę, a nie rozjeżdza się jak szmatki z hmu:/

ooo toto! ja też takich szukam!
Gdzie szukać leginów, które fajnie modelują? Cudów nie oczekuję, ale marzy mi się coś, co leży na tyłku jak bryczesy, czyli samo trzyma formę, a nie rozjeżdza się jak szmatki z hmu:/

Mango i Zara mają super w swojej ofercie, bardzo wygodne, solidne i grubsze, często z fajnymi przeszyciami i detalami 🙂 Można nosić do zwykłych bluzek, a nie tych co tylko zakrywają pupę, bo nie wygląda to niesmacznie, tylko prawie jak zwykłe spodnie 😀
Nowa ukochana czapa od Wronki i Kłosa. 😍 Dopiero od dwóch sezonów regularnie chodzę w czapkach, nie wiem jak wcześniej mogłam bez nich funkcjonować.

Ty lepiej powiedz skąd ten piękny szalik  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 stycznia 2015 16:35
Edytuj posty.

Ja mam fajne legginsy z Brershki, z takiego materiału a la neopren, ale nie aż tak hmm piankowego? No nie wiem jak to określić. Mam nadzieję, że trochę mi się rozejdą, bo są nieco za ciasne  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
03 stycznia 2015 16:55
Mrrrrau, z Zary, ale to zeszłoroczna kolekcja.
zamawiałyście coś może w tym sklepie? http://www.sklep-torebki.pl/ :kwiatek:
Gdzie szukać leginów, które fajnie modelują? Cudów nie oczekuję, ale marzy mi się coś, co leży na tyłku jak bryczesy, czyli samo trzyma formę, a nie rozjeżdza się jak szmatki z hmu:/


W moim przypadku jedyna słuszna opcja to Push Up z Calzedonii. Jedyne legginsy, w jakich jestem skłonna wyjść do ludzi  😉
Mam do was pytanie...jak bardzo push up są staniki push up z OYSHO?  😁
Ja mam push up z Oysho. Powiększa, podnosi 😉 Generalnie robi dobre wrażenie. Mimo wszystko jednak nie cierpię push up'ów. Czuję się jak w gorsecie albo zbroi. Moje piersi lubią mieć luz i swobodę 😡
A moje piersi wolą po prostu być  😁  😡

Dzięki bardzo  :kwiatek: w takim razie muszę się ruszyć niebawem, bo naprawdę się zakochałam  🤦
Może któraś z was widziała czarny damski płaszcz do kostek? Ciężko coś wyśledzić tej długości, mam wrażenie, że dotarłam na koniec internetu.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 stycznia 2015 14:41
Dziewczyny pomocy! :uklon:
Moja sukienka na studniówkę wygląda tak:


No i największa zagwozdka. Jakie dodatki, jaka biżuteria, czy mogą być te buty, co do niej założyć itp? Pomocy :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 stycznia 2015 14:44
Wchodzę w kolejny wątek i te same zdjęcia, aua, już myślałam, że to ze mną jest coś nie tak przez sesję 🙁 Po co?..

Ja bym założyła porządnie kryjące, ładne majtki. Poważnie. (to nie jest złośliwość)
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 stycznia 2015 14:50
smarcik, wrzuciłam w wątku studniówkowym i tutaj, nie rozumiem lekkiej zgryźliwości, że "wchodzę w kolejny wątek" dwa to nie kilka 😉 Masz na myśli, ze sukienka krótka czy o co chodzi z tymi majtkami?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 stycznia 2015 14:56
Krój sukienki wygląda jakby przy lekkim pochyleniu miała odsłaniać całą pupę. Krótka jest, to prawda, ale teraz chyba większość dziewczyn w takich chodzi - tylko jak sukienka jest obcisła to jakoś bardziej trzyma się tyłka  😉 A taka rozkloszowana niestety może uciekać (chyba, że tylko na zdjęciu sprawia takie wrażenie, a w rzeczywistości bardziej przylega  😉 ).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się