Wrocławianie :))

CuLuLa, wprawdzie nie Leśnica, ale blisko, bardzo czysto i higienicznie:
kosmetyczka Stabłowice
http://www.corfamed.pl/


Ja również polecam 🙂

yegua, dzięki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2014 14:05
http://www.corfamed.pl/


Ja byłam dzisiaj i mogę powiedzieć, że to jest klinika jakiej potrzebowałam i za jaką mogę placić. Serio.
Panie w recepcji miłe, czysto, pachnąco, ładnie. Lekarz po pacjentkę przychodzi osobiście, prowadzi do gabinetu, pyta jak się czuje, przeprowadza wywiad i SŁUCHA. Słucha, a nie kiwa głową i informacje puszcza mimo uszu. Przy gabinecie jest przebieralnia, czysta, pachnąca, z mydełkiem, bidetem, toaletą, krzesełkiem.
Samo badanie trwa tyle ile potrzeba, bez niepotrzebnego przedłużania, gapienia się, a mimo wszystko badają dokładnie. Obraz z USG wyświeta się na telewizorze na ścianie.
Lekarz delikatny, wszystko pokazuje, tłumaczy, jak trzeba to nawet i narysuje 😉 A na koniec podziękuje, odprowadzi do recepcji gdzie czekają na nas już recepty/skierowania itp.


Polecam 🙂
Oo, też muszę się wybrać do jakiegoś nowego ginekologa. Polecacie któregoś konkretnego z lekarzy?
Ja polecam dr Kotkowska. Wizyta 140zl ale warto zapłacić.
Ona prowadzi wszystkie kobitki w mojej rodzinie a ze wszystkie maja podobne przypadlosci to w moim przypadku od razu wiedziała jakie leczenie zastosować, ona tez wykryla mi niedoczynność tarczycy. Chodzę do niej od 6 lat i sie jeszcze nie zawiodłam.
Dzięki Branka, mam nadzieję, że uda się umówić jak najszybciej. Cena do przełknięcia - u poprzedniego razem z USG blisko 300 zł,super doktor ( Kocołowski - mogę spokojnie polecić ) tylko z dyspozyjnością akurat ostatnio u niego kiepsko a ja potrzebuje na już.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 grudnia 2014 14:17
Ja byłam u dr Barcikowskiego, mojej bratowej ciąże prowadził dr Maślak, a Katijii to chyba dr Bielecki 😉
http://www.corfamed.pl/page.php?gID=01a
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Czyli wychodzi, że trzeba się rejestrować do pierwszego wolnego bo wszyscy dobrzy 🙂
U dr Maslaka tez raz bylam i tez bardzo na plus wizyta. Tam jest i tyle dobrze ze jak trzeba pilnej wizyty to zawsze ktoś przyjmie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 grudnia 2014 14:45
Hexa, ja tak zrobiłam. Zadzwoniłam i powiedziałam, że potrzebuję pilnie przed świętami. I do kogo to mi obojętnie, byle by dało radę przed Wigilią. 😉
Ja chodzę do dr Zbigniewa Małachowskiego i jest to pierwszy normalny gin, do którego trafiłam.
Bischa   TAFC Polska :)
30 grudnia 2014 08:41
Czy miałby ktoś z was jutro ochotę się spotkać ze mną na jakiejś kawie między 9 a 12? Będę we Wrocławiu od 9, koło 13-14 pewnie spotkam się już ze znajomymi.
Dzięki dziewczyny za namiary na Corfamed. Udało się umówić do dr Barcikowskiego z dnia na dzień. Super miejsce, bardzo przyjemnie, dokładne i wyczerpujące odpowiedzi i dodatkowo po diagnozie natychmiast wystawił skierowanie i wpisał na błyskawiczny termin do kliniki na operacje na NFZ 🙂

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2014 15:57
Hexa, no to ja miałam dokładnie to samo, dostałam od ręki skierowanie na operację 😉
A ustalają też terminy w konkretnym szpitalu? Bo ja mam skierowanie ale termin mam sobie sama załatwić 🙁
epk mnie( i podejrzewam, że JARE podobnie)  zapisał do prywatnej kliniki w której sam pracuje ale na zabieg refundowany przez NFZ
( histeroskopia). http://www.emc-sa.pl/pl/. Nie wiem jak z innymi szpitalami.
Ehh, no zobaczymy. Na razie to pokazują mi termin pół roku do 2 lat.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2014 20:47
Hexa, zapisał Cię do szpitala, w którym pracuje, ponieważ on specjalizuje się w histeroskopii 😉 KLIK
Ja nie mam skierowania do tego szpitala. Szpital mogę wybrać sobie sama.

epk, dawaj ze mną do Trzebnicy.😉 Ja tam chce być ciachana.
Ja to w ogóle nie chce być ciachana :P. Aż tak mi to przyjemności nie przysparza 😉


Szukam za to ortopedy (prywatnie), który wykorzystuje terapię falami ultradźwiękowymi / uderzeniowymi. Dość pilne.
Wrocławianki, ktoś coś z hidalgo? 🙂 Jest 15% na cały asortyment, robię zamówienie dla siebie i szukam ewentualnie kogoś kto by się dołączył 🙂
Jako że aktualnie mieszkam od Wrocławiem i trochę tu pewnie posiedzę - witajcie! 😉
Nie przyszłam się tylko przywitać, potrzebuje szewca, ale takiego super ekstra, który jakoś załata mi spore przetarcia od ostróg w oficerkach. Trzebnica bliżej, ale Wrocław też może być. Ktoś coś?
Klinika Buta - jedyny szewc, który nic mi nie spartolił i uratował już sporo butów. Krynicka 24 (bodajże) ale znajdzie się łatwo - mija się biedronkę i w bloku na dole za biedrą jakieś 300 metrów jest fryzjer i szewc.

Fajnie, że jesteś 🙂. A co Cię tu przygoniło?
o, klinika - to idealne miejsce dla moich oficerek! dzięki.

Jestem jeźdźcem w Kaszycach 😉
Ooo ładne miejsce i... przestawiasz się na skoki? 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 stycznia 2015 22:46
Wrocławianie - kto ma ochotę na jakieś spotkanie w piątek? Z kumpelą idziemy do Czarnego Kota 😉
epk, w życiu! 😉 robię ujeżdżeniową robotę
rewir, na całą trzebnicę jest jeden, średnio rozgarnięty szewc. ogólnie w tej mieścinie wiele nie załatwisz 😉
ja jeszcze polecam szewca na psim polu i na kurkowej- ostatnio mi super odpicował oficerki, które już miały kończyć swoją karierę.
a o tej klinice widziałam niedawno reportaż całkiem ciekawy 🙂
katija, klinikę to sama mi poleciłaś, mówiąc, że widziałaś buty własnej roboty tegoż szewca. Z tego na Psim Polu korzystałam jak tam mieszkałam - niestety dwie pary butów mi spartolił mocno, stąd nie polecam (ale wcześniej faktycznie fajnie robił i niedrogo).
Dzięki Branka, mam nadzieję, że uda się umówić jak najszybciej. Cena do przełknięcia - u poprzedniego razem z USG blisko 300 zł,super doktor ( Kocołowski - mogę spokojnie polecić ) tylko z dyspozyjnością akurat ostatnio u niego kiepsko a ja potrzebuje na już.


HexaKocyłowski? Serio...? Wiele razy u niego byłam,ale raczej bym go nikomu nie poleciła... Ani jego partnera z prywatnego gabinetu,który prowadził mi ciąże  😫 ale ja nawet w ciąży, za wizytę z usg płaciłam u nich polowe tego co Ty  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się