telefony komórkowe

Parametry mają podobne, ale rożne rzeczy w praniu wychodzą. Ja od znajomych mam dość dobre opinie i o xperiach z tych wyższych klas typu Z i o LG, ale głowy nie dam o jakie modele chodzi. Możesz jeszcze poczytać o alcatelach, teraz wyszedł one touch idol 2  i  wersja mini, myślę że również warte uwagi. Alcatel się rozkręcił po wydaniu 6030x, telefony z dobrym środkiem i niewygórowaną ceną... Od roku mam pierwszego idola (6030x) i nie wymieniłabym go na nic innego oprócz idola 2, zero zwiechy, śmiga jak szalony, obsługuje wszelkie gry. Minusem może być brak aktualizacji androida, ale przy różnych problemach po aktualizacjach dla mnie jest to na plus. No i nie ma wielu modyfikacji, ale to kwestia czasu bo coraz większe zainteresowanie budzi. 
hanexxx, Libella a powiedzcie jak z ekranem po ściemnieniu do mniej niż 20%? Mam LG L90 od pół roku i nie zwracałam uwagi, a ostatnio na jakimś forum wszyscy użytkownicy LG różnych modeli uskarżali się na miganie ekranu przy jasności mniejszej niż 20. Na swoim też to zaobserwowałam i mimo, że nie przeszkadza mocno, to jednak przy dłuższym używaniu na przyciemnieniu męczy oczy. Wasz też się tak zachowują?
chonakawe, ja mam LG L9 II i większość czasu (poza słonecznymi dniami na zewnątrz i w szkole czy sklepach, gdzie lampy ostro dają) najczęściej ekran mam na minimalnej jasności-0%. Nie zauważyłam żadnego migania itp., wszystko normalnie 😉
Libella, ja mam Xperię M2 i jestem zadowolona 🙂
Wymodelowana to teraz mam głupie pytanie  😡 nie masz wrażenia, że ma taki nie do końca gładki ekran? Jakby trochę... lepki? 😉
Obmacałam go sobie dziś w sklepie i się zastanawiam czy to kwestia tego, że różne ręce go dotykały 😉 czy ten ekran faktycznie taki jest.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2015 17:29
Mój ukochany Galaxy S3 oszalał i byłam zmuszona zakupić Lg G3. Posiada ktoś i wie jak się robi screeny?

edit:
Ok, za pomocą jutuba i metodą prób i błędów już wiem  😁
Wymodelowana to teraz mam głupie pytanie  😡 nie masz wrażenia, że ma taki nie do końca gładki ekran? Jakby trochę... lepki? 😉
Obmacałam go sobie dziś w sklepie i się zastanawiam czy to kwestia tego, że różne ręce go dotykały 😉 czy ten ekran faktycznie taki jest.


Aż musiałam pomacać ekran 😁 Co prawda teraz mam na nim naklejoną folię ochronną, ale nie mam takiego wrażenia. Zanim kupiłam folię też nie przypominam, żeby był lepki 🙂 Może to kwestia tego, że ktoś przed Tobą dotykał go np. nie do końca czystymi rękami 😉
Libella, a ja polecam Sony xperia Z 😉 Jest bardzo podobny do M2, musiałabyś sprawdzić czym się różnią 😉
Libeerte przejrzałam i faktycznie wygląda na to, że ma lepsze parametry od M2. W sklepie kosztuje do prawda 500zł więcej, ale na allegro da się duuużo taniej znaleźć. Tylko trochę się boję kupować przez allegro telefon o 600zł taniej, niż w sklepie 🤔

Podczas wizyty w sklepie w ogóle się okazało, że LG G2 mini odpada, bo marnie wygląda, za to wpadł mi w oko LG G3s - ma całkiem spoko cenę. I teraz to już w ogóle mam zagwozdkę. Chyba rzucę monetą 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2015 21:32
Libella, poszukaj na Allegro sklepu. Zadzwoń, pogadaj i kup osobiście.

Ja w sylwestra tak zrobiłam. Znalazłam sklep na allegro, który oferował wybrany przeze mnie telefon w moim mieście. Zadzwoniłam, pogadałam, wysłałam brata i kupiłam telefon. A za to, że nie kliknęłam przez Allegro to mi jeszcze 20zł opuścili 😉
Libella, patrz na komentarze i wpisz nick w google. Jeśli to jacyś oszuści to na 90% coś już ktoś o nich napisał. Ja swój też zamawiałam z allegro i jestem bardzo zadowolona 😉
Wiadomo, że Ztka jest lepsza od M2, to trochę inna półka 😉 Ale generalnie telefon godny polecenia, mi został on polecony właśnie przez posiadacza Xperii Z 🙂
Melduję, że zdecydowałam się ostatecznie na LG G2 i jest szał 😜 Jest meeega szybki. I w końcu faktycznie kupiłam przez allegro.
Mam G2 od maja i jest absolutnie fantastyczny, smiga jak glupi i bateri dobrze trzyma 😉 matryca porownywalna do Iphonowej, bardzo dobre kolory, kontrast i jakosc 🙂 bedziesz zadowolona Libella 🙂
Mam pytanie do posiadaczy x-perii.
Ktoś zaproponował mi zamianę i zaoferował sony x perie Z. Że folia na wyświetlaczu od nowości itd itp. Podesłał zdjęcie.. i czy to przypadkiem nie jest jakaś atrapa telefonu?  😁 Mieliście takie naklejki na swoich xperiach czy tak wyraźnie widać ekran startowy ? Bo mi to wygląda na jakiś fake  😁




[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Quendi, zmniejsz zdjęcie, bo widzę tylko do godziny i koniec 😉 ale z tego co na górze widać, to mam tak samo, tylko to nie jest ta folia, która była przy odpakowaniu (bo tamta faktycznie miała napisy), tylko taka którą od razu zamówiłam z etui i wymieniam ją co jakiś czas.
Topniejące oczko u niemowlaka - dostaliśmy krople z antybiotykowej biodacyne - pomogły ale jest nawrót po ok miesiącu. Mozna powtórzyć jeszcze raz tacaama kuracje , czy trzeba iść do pediatry? Chciałabym uniknąć bo jeszcze maluch, a w tej przychodni to rożne świństwa mozna złapać.
to na pewno o telefonach?:P
czy jak ktoś zablokuje nasz nr to jak to poznać, otrzymujemy normalnie raporty dostarczenia sms-ów, czy nie?
dziewczyny, czy jest jakiś sklep internetowy (edit: powinnam dodać, że zaufany/sprawdzony), gdzie można kupić stare telefony, ale nowe? chodzi mi o Nokię 6610i. patrząc na olx i allegro to lekka posucha jest albo straszne rumple... :/
Męczę się już tyle czasu z wyborem może ktoś tu mi pomoże.
Brać lumie 900 za 550zł czy lumie 635 za tyle samo ? Chyba że jest coś jeszcze ekstra noki w tej cenie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lutego 2015 11:14
Ma ktoś LG F60?
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/f60/
Patrzę na te cyferki i wszystko fajnie, tylko co ten czas czuwania taki krótki... To już mój ma dłuższy, a de facto ładuję go codziennie  😤
Moje pytanie zatem: jak to jest w rzeczywistości z tą baterią? Dość sporo siedzę na FB z telefonu, dużo muzyki słucham - ile by wytrzymał, mniej więcej?
I drugie: czy ten telefon ma jakiś normalny odtwarzacz, czy szajs z którym cholera człowieka bierze?
Facella  teraz normalne jest to, że codziennie np na noc podłącza się telefon do ładowania i tyle. Chyba, że nie korzystasz z niego za dużo. Wyświetlacz, włączony internet... wszystko robi swoje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lutego 2015 16:22
Wiem, że robi swoje 😉 ale jak porównałam czasy czuwania mojego (25 dni) do tego, to się przeraziłam, bo skoro mój w rzeczywistości ledwo dobę trzyma, to ja nie wiem jak krótko by działał ten LG  😁
Nie miałam tego LG w łapach, nie znam też nikogo, kto by miał, dlatego porównuję same cyferki ze specyfikacji, nie mam odniesienia do rzeczywistości.
poczytaj na forum androida, tam na pewno albo polecą z czystym sumieniem, albo od razu odradzą...
Dobra bateria przy intensywnym użytkowaniu ma starczać na cały dzień, jeśli telefon nie pada Ci o 15 tylko wieczorem masz jeszcze trochę procent to jest dobrze. Albo trzeba się przyzwyczaić, albo nie wybierać smartfona, ewentualnie czekać na jeszcze większy postęp technologiczny. Ja to swojego automatycznie wieczorem podłączam, nawet jak ma koło 50% baterii.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lutego 2015 18:14
Znacie jakiś godny polecenia sklep internetowy gdzie można kupić telefon? Zależy mi głównie na braku problemów z reklamacją itp  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lutego 2015 19:39
agnesix, no właśnie mi zależy na tym, żeby nie padał o 15, tylko jakoś do wieczora dotrwał 😉 czyli żeby w sumie trzymał co najmniej tyle, co mój obecny. Dzięki za forum, poczytam!
Baterie teraz w telefonach to chyba największa zmora, ja noszę ładowarkę ze sobą wszędzie  😁
Facella, a ile chcesz przeznaczyc na telefon?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lutego 2015 17:00
Jak najmniej 😉 Tego LG mogę mieć w T-mobile za 269zł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się