Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Eh... youtube dodawał ponad 4h mój filmik, a tak przetworzył jakość ze jest masakra 🙁 na kompie mam 1080p....
No ale jest mój pierwszy teren z kamerką 😉 klik
moze się jeszcze renderować, chociaż moje HD ok 4 min wrzucają się max 1,5 h a w najlepszej rozdzielczości są po następnych 15 minutach
drabcio, masz rację 😉 Już jest HD 😅
KLIK

ale, że łot?  😵 😁
ciekawe jak uczą takich ślizgów.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 grudnia 2014 07:37
One mają specjalne podkowy do tego i kute są tylko na tył. W połączeniu z odpowiednim podłożem tak się ślizgają. Co do samej nauki, to nie wiem, bo nigdy się tym nie interesowałam.
Constantia oo, dzięki za uchylenie rąbka tajemnicy 😉
Gillian   four letter word
30 grudnia 2014 14:36
julka177, dwa posty nad Twoim.
Gillian, jesteś pewna?
Gillian   four letter word
30 grudnia 2014 15:11
o kurczęta, miałam otwarte dwa okienka i bezmyślne spojrzałam na to pierwsze, przepraszam 🙂
Gillian użytkownik jest taki sam i gdy spojrzałam na tamten filmik przez chwilę też zwątpiłam zanim się nie załadował  😉
Siesiepy   Ponczek bez rączek
01 stycznia 2015 23:02
A co mi tam, pochwale sie. W koncu odkrylam, ze problem nieudanych nagran(blad pliku i inne takie) nie lezy w kamerze, tylko w karcie, jaka kupilam(no-name, dziala kazdemu, komu ja kupilam, tylko nie mi 😀). Kingston juz leci, to nagralam na karcie znajomej.
Siesiepy, ale fajne tereny macie, mimo że przewaga pól z tego co widzę 😀 Tylko krótki film, takie to ja mogę oglądać w całości, a nie wycinki z terenu  😜 Aż mi się w teren zachciało.
siesiepy taki  🚫 jaka to piosenka leci w tle? A teren genialny 😀
Siesiepy   Ponczek bez rączek
02 stycznia 2015 12:02
budyń, ja uwielbiam dopasowywać do muzyki swoje filmy, dlatego też takie krótkie. Normalnie miałam ok. 45 minut materiału(maksymalna pojemność karty pamięci, jaką miałam w danym momencie  :hihi🙂. Jak się wybiorę w dłuższy teren i odnajdę w końcu ten zagadkowy las(nie ten pici-pici, co na filmie), to pewnie ugnę się i film będzie stanowczo dłuższy. 😀 Miałam też ten niefart, że akurat zmroziło ziemię po deszczach i... teoretycznie ZWYKŁA, TWARDA ziemia okazała się być ślizgawicą, choć nic na to nie wskazywało... A ja z koniem kutym na cztery...  😵 Także dużo nie poszalałam.
julka177, to "Siuil a run" śpiewane przez Celtic Woman. Od dawna jeden z moich ulubionych. 🙂
dzięki! 😀
Nasza młoda na próbie  😀.



edit. lepiej ściszcie dźwięk  😂.
Dramuta12 faaaajna ta panna 😉


Łooo  👍
A ja się z wami podzielę filmikami mojej przyjaciółki 😀

  Z kamerką GoPro  🏇 

  Za czasów ,gdy był śnieg  🤣

  I taki artystyczny  😍
karlotka35, fajneee! 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 stycznia 2015 17:17
Dwa nowe filmiki z młodą po Stakkatol 😉

Polar bears and dogs playing
Twardy zawodnik:
Ale krnąbrny zwierz! Ja to bym ziemię całowała już po pierwszej salwie bryków 😂.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 stycznia 2015 22:27
Twardy zawodnik:



twardy, w dodatku te bryki bez strzemion 😲  Koń by na rodeo się nadawał
Ma ktoś może linka do filmiku na którym rudy koń z żołnierzem na grzbiecie zaczyna brykać, a pod koniec wiezie go w krzaki? Krążył po facebooku jakiś czas temu, a teraz jak na złość nie mogę go znaleźć kiedy jest potrzebny  😵
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
11 stycznia 2015 16:31
Twardy zawodnik:



Może to uczeń Hermana Koorman albo on sam.

Horse30challenge Tomasza Gałczyńskiego.  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się