Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

dea   primum non nocere
08 grudnia 2014 19:50
Ja w tym nie widzę nic śmiesznego. Raczej przerażającego...


Ja podobnie. Śmieszne to nie jest na pewno.
Ogólnie: śmieszy mnie poziom gimnazjalnego buntu i "postępowości" w tej wypowiedzi. I tak, jest to na swój sposób gorzki śmiech, bo jakby traktować  tego typu zjawiska na poważnie, to pozostaje niewiele więcej niż usiąść i rozpaczać nad kierunkiem, w którym zmierza ludzkość (ok, też mi się zdarza).

I nie, nie każda zmiana poglądów jest dziwna/śmieszna. Tylko pojedyncze przypadki  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 grudnia 2014 20:04
Ogólnie: śmieszy mnie poziom gimnazjalnego buntu i "postępowości" w tej wypowiedzi. I tak, jest to na swój sposób gorzki śmiech, bo jakby traktować  tego typu zjawiska na poważnie, to pozostaje niewiele więcej niż usiąść i rozpaczać nad kierunkiem, w którym zmierza ludzkość (ok, też mi się zdarza).

I nie, nie każda zmiana poglądów jest dziwna/śmieszna. Tylko pojedyncze przypadki  🤣

serio? jak ktoś w wieku 20lat nie ma w życiu miejsca dla dziecka, a nie chce żyć w celibacie, żeby mieć 100% pewność, że w ciążę nie zajdzie, to ludzkość zmierza w strasznym kierunku? nie rozumiem z czego wynika Twoje poczucie wyższości nad In w tym momencie. z tego, że wypowiedź była nacechowana emocjonalnie czy co?
Czy jesli nie mam konia golonego, aleserkowanego zeby mu futro nie rosło to trzymać go teraz jak jest 5-7 stopni w serce? Wcześniej chodziła chyba w 150 g, wczoraj ja zostawiłam w polarowej na noc, ale nie jest to raczej rozwiazanie na dłuższa metę, bo ska derka przemaka


Wiem, że korekta w telefonie/tablecie plata figle, ale serkowany koń i temperatura w serce szczerze mnie rozbawiły 😁
Dzięki, nikinga, za poprawę humoru z rana! 😉
I jeszcze boska derka 🤣
Vanillka, to dziwne/śmieszne, że ludzie zmieniają poglądy?  🙄
śmieszne jest to, że nie potrafią  po zmianie poglądów, tych swoich wcześniejszych głupot z godnością odszczekać.
wrotki, przygadał kocioł garnkowi. Nie pamiętasz już swoich poglądów podczas powstawania tego forum? Byłeś mu przeciwny, a teraz nie jesteś.
Mnie zmiana czyichś poglądów nie dziwi, szczególnie po 4-5 latach.
yegua przeczytaj jeszcze raz co wrotki napisał 😉 poglądy można zmieniać, ale jak sie je zmieni to te stare trzeba "odszczekać"
wrotki, przygadał kocioł garnkowi. Nie pamiętasz już swoich poglądów podczas powstawania tego forum? Byłeś mu przeciwny, a teraz nie jesteś.
Mnie zmiana czyichś poglądów nie dziwi, szczególnie po 4-5 latach.
chyba nie rozumiesz znaczenia słowa "poglądy". nadal uważam że to forum powstało na skutek przejęcia cudzej własności, ale przecież trudno ignorować rzeczywistość i nie zauważać, że społeczeństwo Voltahorse, zostało przesiedlone na ReVoltę. napisz mi wiec proszę, gdzie tu jest "zmiana poglądów"?...albo się odwal, bo mam wrażenie że męczy cię kompleks Herostratesa 🤔wirek:
Moze jestem za gupia xD

Nie zaprzeczę.


piękne 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 grudnia 2014 18:49
Dostałam bana za podwójne konto  😲 . Nigdy podwójnego konta nie miałam .Proszę o szybkie usunięcie usterki .


figaro2046, jak dostałaś bana, skoro teraz piszesz?


Volcepcja 😜 😁
JMusiałam w tempie ekspresowym osiodłać pierwszego konia, rozprężyć szefa, lecieć siodłać drugiego konia gdy ten właśnie jedzie swój przejazd, odebrać od niego tamtego konia i podstawić mu osiodłanego, szybko występować poprzedniego, zamyć go, rozsiodłać, lecieć znów rozprężyć szefa i tak w kółko 😉


wyobraźnia mi pogalopowała, zwłaszcza gdy w tak krótkim czasie tyle razy trzeba było rozprężyć szefa. 😁
nie pytam, w jaki sposób. 😂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
23 grudnia 2014 14:30
jkobus gdyby kobiety nie istniały, to forum miałoby może z pięciu użytkowników..  😉


😁
Bischa   TAFC Polska :)
25 grudnia 2014 18:29
[quote author=karo_rosa link=topic=11182.msg2250047#msg2250047 date=1419339226]
ani też nie przywiązujcie sznurówek do kierownicy twierdząc, że to wodze o.o
[/quote]

🤣 😲 😂
Gdyby ktoś, gdzieś, coś - będę dźwięczna :kwiatek:

ja wiem- słownik w telefonie 😀iabeł:
Niekoniecznie, założę się, że to było specjalnie - dużo osób tak mówi, z przymrużeniem oka właśnie. 😉
katija Najlepszy jest nick ogłoszeniodawcy  😀
Misiek, tylko w tym kontekście to jest śmieszne 😉
Zreszta kupuje uzywki regularnie

Ja się jednakowoż zastanawiam na ile to jest legalne (kupowanie używek)... chociaż w sumie są i legalne używki 😉 ale przyznanie się do regularnych zakupów to pierwszy krok w kierunku AA 😉
Gaga, zanim zrozumiałam, w jakim sensie te używki - przez chwilę zastanawiałam się, czy za regularne kupowanie używanych bryczesów może ścignąć urząd skarbowy. 😂
sumire, wiesz... bo głodnemu chleb na myśli  😡  😁
Ciekawe... Ale nie wnikam  😁
Haha, re-volta się zepsuła 😂 Jak się wejdzie w ostatnie posty ogurka, to też pokazuje, że pisał w temacie "Mocz" (w sumie... to wygląda, jakby go założył, bo przy wszystkich innych postach jest "odp: temat"😉. A jak się kliknie w odnośnik do posta - to wyskakuje temat o psach.
Ciekawe, czy to ma jakiś związek z tym, że użyłam słowa "mocz" w wątku o praniu końskich szmat? 😁
dea   primum non nocere
08 stycznia 2015 09:33
Jak się zrobi "odpisz", nie szybką odpowiedź, to ponad tekstem, który się wyświetla, jest opcja zmiany tytułu dla tej wiadomości. Musi, że zmienił, hmmmm chyba niecelowo 😉 Nigdzie przy poście się to nie wyświetla 🙂 Taka ciekawa funkcjonalność, właśnie jej użyłam 🙂
bo jak ogurek pisze ze starego telefonu (a wykańczam nowe w expresowym tempie) to tel. zapamiętuje ostatni wpisany temat a ostatnim ręcznie wpisanem tematem w tym telefonie był "Mocz" (nie szukaj takiego tematu, to było PW)
Wszystkie okrutne konie stały tam w malutkich hacelach z widiami.

Przynajmniej wiadomo było które to te okrutne.
żeby było śmieszniej, przeczytałam, że z widłami 😁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 stycznia 2015 18:26
Wszystkie okrutne konie stały tam w malutkich hacelach z widiami.

Przynajmniej wiadomo było które to te okrutne.


😂 faktycznie ale głupio to wyglada
Już poprawiłam bo to mój post pisany z iPada z autokorekta
Jak byłam u weta w czwartek to też się pytał gdzie jaja...  😁


[quote author=jestemzlasu link=topic=17.msg2269079#msg2269079 date=1421485624]
Weterynarz?
[/quote]

😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się