LUBLIN i okolice

Szukam noclegu w Zamosciu. Ktos moze polecic fajne miejsce ?
Przydalby sie w cenie parking.
Bez internetu sie obejde.
Potrzebuje fajnego hotelu w Lublinie. Pokój dla dwóch osób, najlepiej z dużym i mega wygodnym łóżkiem, żeby można było gdzieś wyjść na spacer wieczorem itp. 😉 Mógłby ktoś coś polecić ? Cena bez znaczenia.
Jeśli w centrum z dostępem do knajpek na Starym Mieście to hotel Europa lub Grand Hotel Lublinianka.
Bardzo dziękuję!  :kwiatek:
szukam kogos kto studiuje na kulu i rowniez jezdzi , i jest chetny do udziału a AMPach
Czy któraś z Was ma do polecenie jakiegoś dobrego neurologa w Lublinie ?
.
dr Fidor - polecany neurolog. Jest lekarzem mojej mamy.
dzięki  :kwiatek:
Kto chętny na foty w weekend? Zaznaczam, że wolałabym wschód lub zachód. 🙂
flygirl, tak niekońsko? Ja 🙂.
Nie umiem za bardzo robić zdjęć samym ludziom, ale możemy spróbować. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2015 09:24
flygirl do kiedy siedzisz w Lublinie? (bo już chyba sesja się zbliża, nie?) Może jakieś re-voltove piwko pod koniec stycznia? Sisia? Pozostali?  🙂
No niestety cały styczeń będę tu siedzieć. Piwko na odstresowanie sesyjne jak najbardziej. 🙂
i ja bym się chętnie doturlała 🙂
Ja też pod koniec stycznia będę w domu 😀
pony   inspired by pony
08 stycznia 2015 12:43
Mi też się moze udac🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2015 13:16
Super  😅 Ja najprawdopodobniej będę od 24 stycznia, także jeśli po tej dacie będziecie mieć ochotę na spotkanie to ja bardzo chętnie  😜
Ktoś się wybiera na cavalliadę na wolontariat? A może też dojeżdża i chciałby jakoś wspólnie ogarnąć nocleg?  :kwiatek:  Bo z Chełma mi się nie opłaca codziennie dojeżdżać, a u babci w Świdniku będzie ciężko dojeżdżać rano do Lbn szczególnie w weekend.
No piwko chętnie, chętnie. Pod koniec miesiąca byłoby idealnie 🙂.
pony   inspired by pony
08 stycznia 2015 15:37
24 w DK jest koncert Fisza, moze ktos idzie oprocz mnie?
Karino1998 ze Świdnika busami jadącym przez Kalinówkę dojedziesz pod same targi, zatrzymują się przy dworcu PKP
na piwo to i ja się chętnie piszę 🙂
.
fruity_jelly tylko przed 6 rano ciężko. Ale zainspirowałaś mnie i zerknęłam na e-podroznik a nie na stronę PKP i ogarnęłam pociąg 05:52 na dworzec główny.  :kwiatek:
Karino1998 ludzie jeżdżą na 6 do pracy, więc na bank są busy o tej porze. Na 100% 88 (zatrzymuje się koło Gali, więc blisko na targi) jeździ pon-pt o 5:18, 5:33, 6:16, 6:26 i w soboty o 5:18, 6:16. Jutro będę w Świdniku to Ci podeślę rozkład tych co na dworzec PKP dojeżdzają, bo raczej w internecie nie znajdziesz 🙂
to na piwko i ja się piszę  😉
http://www.autobusy.swidnik.net jest taka strona ale nie daję głowy za te rozkłady
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 stycznia 2015 08:06
24 w DK jest koncert Fisza, moze ktos idzie oprocz mnie?


Ja bym chciała jeśli uda mi się dotrzeć do Polski  💘

Ogólnie 23 ruszam do Lublina, po tym dniu każda data re-voltowego spotkania mi pasuje  🙂 Fajnie, że tyle osób jest chętnych  :kwiatek:
pony   inspired by pony
09 stycznia 2015 08:52
Zdązysz🙂 to pójdziemy razem🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się