LUBLIN i okolice

I ja i ja też na piwko chętnie  :kwiatek:
A ktoś jest chętny na zdjęciowy plener w niedzielę? Z psem najlepiej. 🙂 Ale z koni albo innych zwierzaków też się ucieszę. Strasznie mi brak nowych zdjęć. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2015 18:20
Ja bym kiedyś bardzo chciała jakiekolwiek zdjęcia, zawsze marzyła mi się sesja  😜 Ale dysponuję tylko kotem.. No i psem, ale on nie chodzi  🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 stycznia 2015 18:25
flygirl - ja bardzo chetnie, tyle ze bede za 3 tygodnie w Lbn🙂
flygirl, jeśli będziesz w Lublinie w weekend 30-1 to bardzo chętnie umówiłabym się na sesję z psem 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2015 18:29
flygirl, jeśli będziesz w Lublinie w weekend 30-1 to bardzo chętnie umówiłabym się na sesję z psem 😜


To może połączymy to z re-voltowym spotkaniem?  😉  😅
fin pewnie, że będę, pierwszy egzamin w sesji mam 2, więc dajesz mi idealną wymówkę. 😀 😁
smarcik, yga piszę się na sesje z wami 😀

A na tą niedzielę nikt? 🙁
To może połączymy to z re-voltowym spotkaniem?  😉  😅

Pewnie, zapraszam do mnie, pomieścimy się 😉
.
Mogą. 😉
To co z tym spotkaniem? 🙂

edit. post pod postem po ponad 2 tygodniach chyba będzie wybaczony? 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2015 16:04
O właśnie!  :kwiatek: Ja od wczoraj jestem w Lublinie (znaczy w Świdniku 😉 ) i w sumie pasuje mi każdy termin. Na tygodniu? W weekend?  😉
Może piątek?
Po 19?  :kwiatek:
Jestem za. 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2015 11:05
Ja też 🙂 Zatem piątek, 19, gdzie?  😉 (od wieków nie byłam towarzysko w Lublinie, nie mam pojęcia, gdzie teraz się chodzi  😡 ).
Idźmy tam, gdzie jest tanio, bo mój budżet nie ogarnie.  😁
Ja niestety odpadam, bo wracam do domu dopiero w lutym, po sesji 🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2015 12:09
fly mi pasuje  😁 Tylko gdzie?


fin szkoda  🙁 Ale w lutym można zrobić kolejną edycję  😉
Ja w piątek też odpadam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2015 20:58
Eh, coś mi się widzi, że nic z tego nie wyjdzie w piątek  🙁 Może jakiś inny termin pasujący większej liczbie osób?
ja też w piątek odpadam  🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 lutego 2015 00:01
Lublin! Tanie noclegi, gdzie? Szukam pokoiku dla 2 osób na 2 noce. Najlepiej jakby była własna łazienka i dostęp do kuchni 🙂
Lublin! Tanie noclegi, gdzie? Szukam pokoiku dla 2 osób na 2 noce. Najlepiej jakby była własna łazienka i dostęp do kuchni 🙂



Pozwolę sobie polecić noclegi mej babuni 🙂
http://noclegiwzgorze.ehost.pl/

w każdym pokoiku własna łazienka i ogólnodostępny aneks kuchenny 😉 Dodatkowo wspierasz polskie jeździectwo  🏇
Ktoś będzie na ZooParku? 🙂
ja miałam być, ale potem nie poszłam, nie zdążyłam.
Prała któraś rzeczy w Cafe Frania? Ewnetualnie może macie jakąś sprawdzoną tanią pralnię taką z pralkami, a nie chemiczną? 🙂
Dziewczyny z Lublina - polecicie jakąś trasę/miejsce gdzie można spokojnie pojeździć na rolkach ? 🙂 Byłam ostatnio rowerem się przejechać po trasie nad zalew Zemborzycki, ale sporo tam odcinków z płytek, po których kiepsko się jedzie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 kwietnia 2015 17:42
Ja jeżdżę nad Firlejem albo w okolicach Kozłówki (przy drodze na Lubartów jest taki mega ostry zakręt pod wiaduktem i przed nim po lewej parking na którym zaczynam). To moje ulubione trasy, za jazdą nad zalewem nie przepadam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się