iberyjskie klimaty - konie PRE, andaluzy

tak, dwa lata ma skończone - ale niestety ostatnie zdjęcia przedstawiają go w opłakanym stanie, bo go egzema letnia dopadła.. nie wiem czy to kwestia jego "siwości", czy ten typ tak ma, ale z ostatnich zdjęć nie wyglądał szałowo.. błogosławię, że już jesienne przymrozki i lato się skończyło.. muszę trochę poczekać na robienie zdjęć "reklamowych"  😉
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
09 stycznia 2015 11:41
a my znów wybieramy się po andaluzy do Hiszpanii, jeżeli ktoś chce się z nami zabrać zapraszam ;-) mamy jeszcze 3 wolne miejsca w koniowozie. Bliższe info na temat całej akcji na stronie  https://www.facebook.com/pages/AndaluzyPRE/371444349693715

jest to już nasz kolejny transport, poprzednie 5 koni już w polsce się zaklimatyzowało bez najmniejszych problemów ;-) Jeżeli ktoś chce to zapraszam.
Dodam iż nie jest to ogłoszenie, ja nic z tego nie mam, jedynie dzielimy koszta transportu z hiszpanii do polski, cene na chwilę obecna od konia mam wynegocjowana na 3.300 zl od konia - więc cena minimalna 🙂
mamuteq, wszystko ok z tym linkiem? Bo u mnie nie działa
Mi też błąd wyskakuje...
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
09 stycznia 2015 11:51
podrzucam artykuł w iberyjskich klimatach  😉
[url=http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,17278176,Monica_Serrano__konna_toreadorka__Kazdego_popoludnia.html#TRwknd] Monica Serrano, konna toreadorka [/url]
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
16 marca 2015 08:56
kolejny transport koni andaluzyjskich z hiszpanii już w komplecie , wkrótce fotorelacje na www.polskieandaluzy.com.pl
;-)
chcesz być na bieząco z naszymi transportami - zapraszam do skorzystania z opcji Newsletter - zapisz się. Zapraszamy.
Czy ktoś może mi polecić jakąś stajnie z końmi PRE w okolicAch Barcelony gdzie można wykupić sobie jazdę na tych koniach? A jeśli nawet nie jeździć to chociaż sobie popodziwiać🙂
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie na forum
od kogo konkretnie?
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
24 kwietnia 2015 11:32
Czy ktos z was wybiera sie koniowozem w okolice Hiszpanii? jedynie transport łączony wchodzi w gre . Jezeli tak zapraszam na priv
kalaarepa, podczas wędrówek po Barcelonie natknęłam sie na tą stajnię http://hipicalafoixarda.es/ Nic o niej nie wiem, tylko chwilę w niej byłam 🙂
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
29 kwietnia 2015 14:02
hodowla andaluzów w Polsce
www.polskieandaluzy.com.pl
rybka   Różowe okulary..
02 października 2015 06:52
Na Węgrzech z powodu plajty likwidują hodowlę lipicanerów, sprzedają konie na kilogramy, byle do Włoch na salami nie poszły.
400forintów za kg to 6pln za kg, jak wazy 700kg to cena 4200pln za lipicanera.... Jest 20 sztuk ogierów i klaczy do sprzedania. Może ktoś jest zainteresowany.
Nie znam szczegółów, ale zrobiło mi się tak przykro...


http://www.uzletiajanlatok.hu/index.php?f=5&ua=134733
Ktoś wie coś więcej  o tych lipicanach???
edit :
temat umarł.
Ej bo ja sie zbieram zeby Ci kiedys odpiac! 😀
to ja wam przedstawiam miłego przedstawiciela rasy PRE, którego ostatnio miałam okazje dosiadać. Koleżanka przywiozła go z Hiszpanii. Ma bardzo fajny ruch i  dopiero od niedawna rozpoczął regularna prace pod siodłem. Myślę, że latem muskulatura mu się mocno rozwinie jeszcze 🙂(i mam nadzieje ze załape się na kolejne foto)  i liczę obudzić ten wątek
Oj dziewczyny ja to bym sie chciala w tym watku poudzielac ale nie mam kontaktu  konmi pre, nad czym ubolewam.

Konik chyba niewysoki, co?
155 cos ok 🙂
Oj dziewczyny ja to bym sie chciala w tym watku poudzielac ale nie mam kontaktu  konmi pre, nad czym ubolewam.



nie dziwię się, że ubolewasz... to cudne konie są  😍

mam trzy najprawdziwsze PRE - same klacze. Różnią się między sobą charakterem, temperamentem, osobowością, ale wszystkie mają to 'coś' - wielką wolę współpracy z człowiekiem, ogromną delikatność, wielką wrażliwość i odwagę. Żadna z nich nie ma absolutnie żadnych pomysłów na gryzienie, kopanie itd.

To są cechy które koń albo ma, albo nie ma. I jak nie ma...to nie będzie miał.

Przy nich niemieckie konie mają 'lekkość' buldożera  😁


Wszystkie moje mają bardzo suchą tkankę. Bardzo ! Ścięgna jak ze stali, suchusieńkie stawy.


A+A dawaj focie!!!!! koniecznie . Ja mam nadzieje, że namówię dziewczyny na wsiadanie.  Moje pierwsze odczucie po jeździe na nim było takie .....ooooo mamo a gdzie reszta konia z przodu i z tył takie są krótkie !
a mój fryziak nie należny do najdłuższych koni a jest go znacznie wiecej
Do osób które przywoziły konie z południa Hiszpanii: w ilu mniej więcej zamykają się koszty?
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
19 lutego 2016 12:36
Carmina jak się miewa Twój zwierz?  😀

reklama
reklama

 Wielkość zdjęć i reklama
Carmina jak się miewa Twój zwierz?  😀




Carmina zwierza w zeszłym roku sprzedała...
a to mój złoty ogier Pre kryjący Danzante
mój ogier neptuno yr reproduktor pre
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] reklama w postach, za duże zdjęcia
14 dni modrowanej.
[/center]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się