Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

A jaki masz projekt? Ja mam kolejne dwa małe, jeden może być idealnie przerysowany z mojego rysunku, a drugi kwiatowy... czyli chyba znów uśmiechnę się do królink.
Magiczne rozbite szkło w stylu watercolor a z niego ujawniający się pysk wilka z tego szkicu. Zimne kolory.
ed. Po prostu zaczynam sie zastanawiać czy tego szkła nie zrobiłby lepiej ktoś kto tak bawi się kolorami
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 stycznia 2015 19:29
Alabamka, w stylu takim jak ten drugi Bam by chyba zrobił.
http://lifeisgoodatelier.com/
albo Szymon Gdowicz z Kult tattoo w Krakowie🙂
Fajne te prace Szymona. Chyba po prostu najpierw napiszę do Karoliny w sprawie kolorów i jak widziałaby "rozbicie", może uda sie dogadać.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 stycznia 2015 21:15
Melduje, iz:
24ego ide na poprawe stopy i maly tatuaz
9ego dziabie kota na roni

A wczoraj wplacilam zaliczke na REKAW Miskaczowi, ktory bedziemy dziabac w okolicach lipca  😜

Wsiaklam.
Jak wspominacie gojenie waszych industriali? Ile wam się goiły, miałyście jakieś komplikacje typu ziarniny? Zastanawiam się właśnie czy nie zrobić sobie industriala. 😉
yga, super!!🙂

ja też się pochwalę - wstępnie na marzec jestem umówiona na powiększanie ręki🙂😉 na razie ciągnę na ramię i chyba tak już zostanie... za to po ręce bioderko i bok uda😀😀😀 mniej więcej motyw mam tylko musze znaleźć kogoś kto mi to ładnie zaprojektuje😉
Czy to któraś z użytkowniczek rv zrobiła sobie konika na plecach u Futra z SzeryTattoo i się nie pochwaliła?  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2015 13:40
Trochę koszmarek z tego konia..


Edit: w końcu się zebrałam i napisałam maila do Martyny Popiel  😁 Zabierałam się do tego od miesięcy i jakoś nigdy nie było czasu, a teraz sesja, trzeba się uczyć, to czas jest 😂
Edit: w końcu się zebrałam i napisałam maila do Martyny Popiel  😁


Chyba muszę ustalić z Magdą Bujak i Martyną jakieś zniżki dla siebie za rozpropagowanie ich prac w gronie re-volty  🤣


A ten kon z Szerytattoo rzeczywiscie koszmarek  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2015 16:26
I teraz zaczynam się zastanawiać, czy znałam prace Martyny zanim Ty o nich napisałaś czy też nie.. Bo Magdy Bujak na pewno nie, ale tu po prostu nie pamiętam, czarna dziura w głowie  😵  😂


Ciekawa jestem, czy ten konik miał taki być, czy to jakaś pomyłka.. całość nie byłaby taka zła, gdyby nie te maleńkie przednie nóżki, strasznie zaburzają cały efekt moim zdaniem  😉
W poniedziałek sesja u Dżo Lamy z redberry  😜
Łaaa, zazdroszczę!!  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2015 20:23
hanoverka pochwal się zdjęciem po!

Ja mam termin - 28 lutego, nie spodziewałam się tak szybkiego  😜 I tylko 500km do pokonania, co ciekawego można robić w Katowicach skoro już tam będę?  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 stycznia 2015 21:47
Ło matko bosko, Katowice... Byłam tam kilkanaście godzin, a zgorszyłam się do tego miasta jak do żadnego innego. Tyle "ciekawych" ludzi co ja tam spotkałam.. Może byłam na dziwnej dzielni  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2015 21:50
Ja byłam tylko raz, przez chwilkę, o 7 rano czekając na autobus, lata temu kiedy jechałam na kurs instruktorski. Też nie mam pozytywnych wspomnień.. ale cóż, czego się nie robi dla dobrej dziary  😁
Wiem, że było już jakiś czas temu podobne pytanie, ale może komuś coś się dodało, ktoś się pojawił.
Kto robi dobre watercolor w Polsce?

Przekopałam się przez galerie tak wielu artystów, że już głupieję. Prawie się zdecydowałam na Yadou, gdy ostatnio robiła zapisy, ale jednak coś mi nie pasuje. A jak nie pasuje, to za poważna sprawa, żeby ryzykować.  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 stycznia 2015 22:35
Ja mam termin - 28 lutego, nie spodziewałam się tak szybkiego  😜 I tylko 500km do pokonania, co ciekawego można robić w Katowicach skoro już tam będę?  😉

kino, muzeum, w sumie nie wiem co jeszcze. zalec w knajpie najlepiej :P

Katowice nie są takie złe, ej!
Ja już mam za dwa tygodnie. Nie mogę się doczekać  🏇
Ja mam same dobre wspomnienia z Katowicami, nigdy nic złego mnie tam nie spotkało  😉 Aczkolwiek żeby coś polecić to nie wiem, zawsze jechałam w konkretnym celu.
Katowice są świetne! 🙂 Z atrakcji polecam porwać madmaddie na kawe, o ile nadal tam przebywa.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 stycznia 2015 12:30
przebywam i na kawe chetnie wyjde zawsze 🙂
Potrzebuje kogos z Glogowa , Lubina zeby ktos przygarnal mnie mojego chlopaka , na pare godzin na czas robienia tatuazu  :kwiatek: obiecuje rewanz w postaci obiadu , jazdy konnej we Wro , fryzury (jestem fryzjerka)
Aprilla, watercolor to Yadou, SOL z POC, Szymon z Kultu, Dżo Lama z Redberry i może Giena Todryk- nie jestem pewna czy nadal w 9th Circle.


smarcik, moim zdaniem konik fajny, chociaż więcej koloru mogłoby być 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2015 18:45
rosek0, to, aż do Głogowa was niesie? 🙂
Aprilla, watercolor to Yadou, SOL z POC, Szymon z Kultu, Dżo Lama z Redberry i może Giena Todryk- nie jestem pewna czy nadal w 9th Circle.


Dzięki, ich prace znam (oprócz Gieni Todryk, której album właśnie przeglądam). 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 stycznia 2015 19:46
rosek0 priv 😀

robicie tatoo w SORTISie ? Jesli tak to ogromnie polecam prace Leszka. Facet jest niesamowity  😀
[quote author=lotka13 link=topic=110.msg2274499#msg2274499 date=1422037060]
Aprilla, watercolor to Yadou, SOL z POC, Szymon z Kultu, Dżo Lama z Redberry i może Giena Todryk- nie jestem pewna czy nadal w 9th Circle.


Dzięki, ich prace znam (oprócz Gieni Todryk, której album właśnie przeglądam). 😉
[/quote]

To on  😁 W lutym ma być w RedBerry we Wrocławiu 😉
Widać, że nie znam.  😂
A tam, płeć nieważna, na portfolio się gapię.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się