pensjonaty w okolicach trójmiasta

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 grudnia 2014 21:43
😂
mamy w tej chwili 3 ( w sumie 4,ale tylko na chwile) i dostaliśmy jedną wjazdówkę dla samochodu więcej  🏇 😁
Ktoś szaleństwo  😂 ok, dziękuję  :kwiatek:
Marino, w Owczarni są wolne miejsca. Cena to 750 + hala (100zł) jeśli chce się korzystać.
Marino Stajnia Koń-ak jest w Niestępowie i kasują 800-1000zł w zależności od wyboru wielkości bosku. Za te pieniądze to nie polecam. W Otominie masz stajnie Swojak (700zł jeśli się nie zmieniło) i Tabun (chyba 1000zł).
Sulmin jeszcze 750 chyba 😉
Polecam stajnię w Sulminie u Richerta, hala, maneż, latem pastwiska , brak szkółki, miła atmosfera 😉
W Sulminie kasują 700zł, ale ciężko tam o wolny boks :/
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
02 grudnia 2014 17:29
poszukuje stajni w Słupsku lub okolicy z HALĄ. ktoś coś?  :kwiatek: :kwiatek:
ogłoszenie o szukaniu pensjonatu może jeszcze by przeszło. ale dwa w jednym to już nie.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenia w niewłaściwym miejscu
[s]Czy ktoś orientuje się może jaka stajnia znajduje się w Nowym Dworze Wejherowskim?

Bardzo pilne, będę wdzięczna za odpowiedź[/s]

nieaktualne
Szukam stajni na wyźrebienie dla mojej 17-letniej kobyłki. Będzie to jej pierwszy poród, więc chcę zapewnić jej całodobową opiekę, boks porodowy / biegalnia z monitoringiem i stały dostęp do padoku.

Czy znacie jakąś stajnię / hodowcę z odpowiedzialną, rzetelną obsługą gdzie mogłabym ją umieścić?

Pisałam też na wątku całego województwa pomorskiego, ale jako że mieszkać będę w Gdańsku, konie chciałabym mieć w miarę blisko.

PS. Już nie mogę doczekać się źrebaczka  😍
Oj, mam wrażenie, że takiej stajni to nie znajdziesz: monitoring, biegalnia dla źrebaków? Marzenie. 😕 W okolicach Gdańska to pensjonatów z halą jest jak na lekarstwo.
Czy można w Trójmieście gdzieś naostrzyć noże do maszynki do golenia? Chyba było takie miejsce.
Sajan - może byc bez biegalni 🤣 ale boks porodowy z monitoringiem to mus...no i padoki trawiaste z wiatą.
Czyli co..nici? Żadnych kameralnych hodowli w pomorskim nie znacie? 🙁

Arwena  - w Gdańsku naostrzyć maszynkę (ostrza do maszynki) można w sklepie fryzjerskim w Oliwie -> Emporium (Bitwy Oliwskiej 27, 80-339 Gdańsk).
Zostawiasz tam ostrze z maszynką i za kilka dni można odebrać. Około 40-50 zł kosztuje. Korzystałam  - polecam.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 stycznia 2015 11:32
k2arola - bez monitoringu co prawda, ale jeśli jesteście przed wyźrebieniem to polecam Stajnie Czerniec, tj jakieś 20 km od Gdańska. To jest stajnia hodowlana generalnie, ale mają pensjonat. Puściłam Ci PW z przekierowaniem do nich 😉
k2arola spróbuj u Iwony Chamskiej w Czerńcu - co prawda monitoringu tam nie ma ale opieka jest dobra i powinno być towarzystwo innych źrebaków

pisałam z Aleksa w tym samym czasie  😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 stycznia 2015 15:12
Popieram Aleks i Louisę  😉 Również polecam tą stajnię na wyźrebienie i odchów źrebaka.
Dzięki dziewczyny - najwyżej monitoring sama założę😉
Czuwałam bez tego przy kilku porodach i męczące jest wstawanie i latanie do boksu co jakiś czas. A i ten "co jakiś czas" okazuje się zwykle za długi i można na sam poród nie zdążyć.

O ile w przypadku doświadczonych i młodych kobył ryzyko niepowodzenia jest minimalne, tak u 17'letniej pierwiastki chce wszystko dopiąć na ostatni guzik🙂
Wiecie może jaki weterynarz obsługuje tą stajnię w Czerńcu?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 stycznia 2015 17:03
Porodowo zdaje się, że dr. Anna Woźniak, ale najlepiej dopytaj Iwony. Nr telefonu wysłałam w pw 🙂.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 stycznia 2015 17:07
k2arola To zależy do czego, do kulawizn najcześciej przyjeżdża Kacprzyński, do rozrodowych spraw najczęściej jednak Anna Woźniak, poza tym kilku innych weterynarzy, wszystko zależy co się aktualnie dzieje, to taki specjalista jest wzywany. Wiadomo, że w nagłych wypadkach wzywany jest ten kto akurat może. Właścicielka stajni wstaje właśnie i "biega" do stajni w okresie wyźrebienia więc jeśli chciałabyś zamontować monitoring to się na pewno ucieszy  😁 Boksy tam masz takie 4,5x5 albo zbliżone, nie pamiętam dokładnie. Generalnie to stajnia skierowana na hodowlę więc jeśli chodzi o porody i odchów to doświadczenie i zaplecze jest.
Jesli chodzi o porody i odchow zrebakow to moze jeszcze tutaj:
http://www.namarynku.pl/uslugi
Z tym, ze z Gdanska to jednak spory kawalek drogi.
Drodzy trójmieszczanie! 😀

Proszę o pomoc.

Pilnie poszukuję osoby posiadającej siodło australijskie, która zgodziłaby się je na 1-2 dni wypożyczyć.



(Proszę nie traktować tego jak ogłoszenia komercyjnego. :kwiatek: Próbuję pomóc mojej niepełnosprawnej znajomej w zmianie siodła na odpowiednie dla niej.)
Sorry za post pod postem, ale bardzo dziękuję kilkunastu osobom, które zainteresowały się sprawą i napisały do mnie na PW.
Dzięki temu już jesteśmy umówione na przymiarkę siodła australijskiego.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Re-volta ma moc!!!  😍

Rozglądam się za pensjonatem dla konia w pobliżu Gdańska, może ktoś zechciałby odpowiedzieć na moje pytania. Są wolne boksy w Owczarni? Ile kosztuje pensjonat w Koń-aku i w Otominie? I czy są tam wolne miejsca?
z góry dziękuje życzliwej duszy  :kwiatek:




w Otominie 1100zl i brak wolnych miejsc 🙂 + duuze listy rezerwowe 🙁
przynajmniej w Tabunie niewiem jak w Swojaku
Czy jest w tym watku ktos z okolic Slupska, dokladniej Debnicy Kaszubskiej?
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
05 lutego 2015 08:53
Ja jestem 🙂 Pisz PW, chętnie pomogę  :kwiatek:
Łąki w okolicach Gdańska, gdzie przyjmą starego 31 letniego kucyka i konia po kontuzji ? Dobra opieka i osobna kwaterka. Pilna sprawa, ktoś coś się orientuje ? Pozdrawiam
Mam pytanie nie dotyczące co prawda pensjonatu, ale hipoterapii w Trójmieście i okolicach. Czy jest coś oprócz Kolibek? Dość pilna sprawa, byłabym wdzięczna za każdą informację - czy coś może wiecie na ten temat i co polecacie :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2015 15:56
harja, hipodrom
Klaudia - Dąbrówka u ponii
Strzyga, dziękuję! :kwiatek: Czy to chodzi o "Hipoterapia - Agnieszka Jaszewska"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się