HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
10 listopada 2014 17:01
Oczy Julii - spodziewałam się czegoś lepszego, momentami się strasznie wlókł.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2014 18:36
"Oczy Julii" średnie na jeża, trochę jak popłuczyny po "Sierocińcu".

My ostatnio dwa falstarty, "Krzesło diabła" i "Strych". Żadnego nie zdzierżyliśmy powyżej 10 minut :P
dzisiaj obejrzałam Zagadke willi Rose - niewiele informacji jest w internecie na temat tego filmu. Generalnie okej, nie jakiś wybitny, ale też nie chała. Dobrze się oglądało 🙂

Ostatnio zaliczyłam też Babadook - też ciekawy, momentami mocno niepokojący.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 listopada 2014 19:50
Kolebka zakończenie było dobre, nie? 😀 Ja się obśmiałam, spodziewałam się zupełnie czego innego 😀
CzarownicaSa Końcówka babadooka była zabawna, tez sie uśmiałam z tej sceny  😁  Ale ogólnie niezły film, urocza patologiczna relacja z synem do tego  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 listopada 2014 19:58
Oj tak! Mnie bardziej to dziecko przerażało niż ten Babadook 😲
Oglądałam go zaraz po recenzji Czarownicy. Mężowi się podobał.  W moj gust nijak nie trafił. Jakiś taki... niemrawy.

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 listopada 2014 23:54
Bo ten film jest generalnie... dziwny. Ma swoj urok, ale nie kazdemu sie spodoba. Konrad to sie na nim zanudzil 😉
Widzieliście ten? Właśnie pobieram



a ten zapowiada się mega! Amitiville nowa część  2015r


zapowiedzi na 2015
Kobieta w czerni 2




kolejne o opętaniu






widzial ktoś "Klątwa Jessabelle" ?

Cierp1enie, oglądałaś ten pierwszy? Jakie wrażenia? Zastanawiam się nad nim.
Byłam w grupie osób, które mówiły ze prawdziwych horrorów juz nie ma,ze film typu "Obecność" jest fajny lekko straszny momentami.Gdy włączyłam ten film z mężem przysięgam myslalam ze się popłaczę ze strachu trafil w 100% w mój gust horrorowy.....minęło kilka miesięcy a mnie nadal trzyma.Oglądałam 2razy, za drugim chcialam go obejrzeć bo niestety za pierwszym 2\3filmu spędziłam wtulona w męża kląc w duchu ze uczyłam sie angielskiego i rozumiem co oni mówią...JEDYNE ale miałabym Ew.do końcówki ale to juz norma w filmach.

The possession of Michael king
korysindex4 ja ogladalam, fajny aczkolwiek oczekiwalam czegos lepszego,
Natomiast mojemu M bardzo sie podobal 🙂
Dworcika zalukalam pare dni temu, podobal mi sie. Myslalam, ze wszystko co najlepsze jest w zapowiedzi a tu niespodzianka 😉

To brzmi dobrze 🙂
Obejrzalam wczoraj Babadooka, no niezbyt to horror w sumie 😉
Raczej metafora odnosnie stanu ludzkiego umyslu, ale calkiem fajna metafora, klimat niezly 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2014 23:48
Obejrzałam wczoraj "Jako w niebie, tak i na ziemi". Czy to horror... w sumie nie wiem 😉 Ale mi się podobał, bo generalnie jestem wielką fanką filmów found footage 😍
Film sam w sobie całkiem spoko, kręcony trochę jak "Tunel". Można trochę ze śmiechem do niego podejść ze względu na główny motyw- poszukiwanie Kamienia Filozoficznego 😉 Niemniej jeśli ktoś lubi klimaty kręcenia z ręki, katakumb i schiz umysłowych to polecam 😀

Teraz zabieram się albo za Exist(spróbuję w oryginale), albo Extraterrestial.

Powiem Wam, że co jak co- mogę najróżniejsze horrory oglądać, ale na tych z udziałem obcych(takich "prawdziwych", nie tych w stylu Predatora 😉 ) prawie zawsze siedzę jak na szpilkach i autentycznie się boję 😲
Czyli jakich "prawdziwych"? :P
http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopień-2009-482468

Mnie ten film rozwalił! Bałam się po nim jak diabli!

(nie wiem dlaczego link nie działa, trzeba przekopiować, kilka razy próbowałam, nie wiem, co jest nie tak)...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 grudnia 2014 12:02
Dworcika czyli takich "realnych", nie potworów z kosmosu 😁

Pokemon o tak! Na tym to ja prawie się wtopiłam w kanapę 😲
pokemon, edytujesz linka ? Bo nie moge wjeść 🙂
Edytowałam pierdyliard razy, nie wiem, co jest - zresztą napomknęłam o tym.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 14:28
Zaliczyłam wczoraj The Bay, Exist i ten "osławiony" Cannibal Holocaust(pierwszy film w konwencji Found Footage).

The Bay całkiem niezłe, muszę przyznać że bardzo ciekawy i względnie "realistyczny" pomysł na ten film znaleźli 😉 Bałam się tylko trochę- ale to raczej ze względu na swój strach przez akwenami wodnymi niż przed filmem. Aczkolwiek oglądałam go z zaciekawieniem, bo mnie wkręcił.

Exist mi się podobał, lubię takie filmy 😀 Nie zachwyci anty-fanów kryptozoologii, ale jako film moim zdaniem całkiem niezły 😉 Jak ktoś lubi Wielką Stopę to może sobie obejrzeć 🙂

Cannibal Holocaust- totalnie nie rozumiałam zachowania głównych bohaterów, którzy byli po prostu straszni... ale z drugiej strony wiem, że tak miało być, bo założeniem filmu było pokazanie wypaczonej "złej" strony człowieka. Niby sceny morderstw miały być niesamowicie realistyczne, ale na mnie- dziecku wychowanemu na efektach specjalnych 😉 - specjalnego wrażenia nie zrobiły, choć na lata '80-te muszę przyznać, że są naprawdę dobre!
SPOILER: Bardziej mnie przerażały sceny z udziałem zwierząt wiedząc, że ginęły one naprawdę... :/


Exist mi się podobał, lubię takie filmy 😀 Nie zachwyci anty-fanów kryptozoologii, ale jako film moim zdaniem całkiem niezły 😉 Jak ktoś lubi Wielką Stopę to może sobie obejrzeć 🙂



ten z tą małpą ? dobrze kojarzę ? Jeśli tak to był całkiem przyzwoity w moim odczuciu  😉 mimo, że nie przepadam za takimi typami filmów
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2014 17:24
Dokladnie 😀 osobiscie lubie filmy o roznych zwierzecych stworkach i potworkach, a i podskoczylam pare razy 😉
Dla miłośników "stworków" i lasu polecam film Animal a dla tych co lubią typu Paranormal super mi się oglądało Emergo   😉
Oglądał ktoś Annabelle? Jak wypada w porównaniu z  Obecnością?
Slabiej 🙂
Zakonczenie zdupione, reszta no taka sobie w kierunku przyzwoita 🙂
Ogladaliśmy kilka dni temu [url=[[a]]http://www.filmweb.pl/film/Kl%C4%85twa[[a]]+Jessabelle-2014-652536]Jassabelle[/url]. Klimaty Voodoo itd. Całkiem dobrze się ogląda.
ktoś widział The Atticus Institute ?
Ja. Bardzo fajny, ale spac po nim nie mogłam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się