Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

Jestem tego serio pewna, a raczej nie ja, tylko wet 😉 Słyszałam o tym wcześniej i jak zauważyłam to pytałam o to weta.

Jeśli wet stwierdził to bez badań włosa/kopyt/siana, to ja nie mam więcej pytań. 😎
sumire, wysłałam pw :kwiatek:
O! Jeszcze tym roku z Chrupkiem tu nie byliśmy  🏇 😜
My się obijamy niestety, tylko ćwiczenia rozciągające z ziemi po masażu

Dziewczyny, spóźnione " Szczęśliwego Nowego Roku" - oby jak najmniej konie chorowały, a jak najwięcej współpracowały oraz dużo, dużo sukcesów i dobrze przejechanych parkurów 🙂  :kwiatek:




[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10923209_1593889690827352_7250007009185757380_n.jpg?oh=d31c05cde7eb733297361cc8662e0852&oe=552AC71A[/img]
Time, mistrz selfie z koniem! 👍
Mam jeszcze lepsze  😜 😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 stycznia 2015 14:10
Pokaż!  😜
Libeerte sprawdź niedobory  😉

Mój kary nie rudzieje od słońca
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 stycznia 2015 19:10
Patid to jeszcze jedno Siwego
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
07 stycznia 2015 20:27
Time- You are the best! 😀

Moje kluchy! 😀

Wojenka - nie wiem czy chcesz to widzieć  😁
MiLLi - Chrupek jest the best, zawsze wie kiedy się uśmiechnąć  😜
przeuroczy kuculinek  😍
Muszę wstawić  😜 pierwsze zdjęcie Pupy, która wczoraj zameldowała się u mnie  😍 Myśl hodowlana całkiem przednia, ale serce wybrało  🤔wirek:
kitty ale śliczna mordka  😍
kitty w całej okazałości prosimy  🙂
kitty, myśl hodowlana powstała na bank w jakimś pijanym zwidzie zaprawionym różowo-zielonymi tabletkami ale kobyła o dziwo całkiem miła 😉
Libeerte sprawdź niedobory  😉

Mój kary nie rudzieje od słońca.




A stoi cały dzień na dworze? Moja rudzieje w lecie na ogonie, jest skarogniada. Akcja z niedoborem też była i wygladalo to nieco inaczej - było widać na futrze również. Sama grzywa czy ogon to niekoniecznie niedobór 😉
kitty, myśl hodowlana powstała na bank w jakimś pijanym zwidzie zaprawionym różowo-zielonymi tabletkami ale kobyła o dziwo całkiem miła 😉

Tak tajemniczo piszecie, że aż ciekawość zżera!
To jaka ta 'przednia' myśl hodowlana z tej pani? Na marginesie, bardzo ładnej z pyska.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
12 stycznia 2015 14:49
Wojenka, jak zwykle pełen uroku 🙂
Wojenka, piękny ten Twój Minio
to dla kontrastu z pięknym zdjęciem Wojenki wrzucę Wam Pyśka- najbardziej przerażony własnego cienia koń z jakim mam okazję pracować  😁
[img]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10888697_905434612823723_7085243649777458640_n.jpg?oh=3060efeebc7f2bb166a38ad0e068c77a&oe=553D6F2A[/img]
kitty, jak wisiała w ogłoszeniach, to też mnie jakoś ujęła.
escada, jest skarogniada, rudzieje jej na końcówkach grzywa i ogon, w sezonie jest cały dzień na dworze 😉 Na sierści nie ma żadnych zmian (jak już zmieni sierść to ma taką cały czas, od słońca się nic nie dzieje). Nie widać tego mocno, przynajmniej na zdjęciach jakie mam. Przy najbliższej okazji sprawdzę to dokładniej i jeszcze raz spytam weta, żeby się upewnić.
Przypominam sie z szarym kucem 😉 jedno z roboty i jedno prawie jak selfie  😁
W końcu mam nowe zdjęcia. Na razie tylko dwa  😉

Kasia


Szymon

Carunia, śnieżny koń, super 😀
tulipan, jakie pączusie  😍
Time boskie selfie, Chrupencjusz uroczy niezmiennie 🙂
Wojenka cudo z Niego!
faith bardzo lubię tą Twoją klaczynkę 🙂
tulipan świetne zdjęcia!!!

Nas dawno nie było, więc się z Hameciskiem przypominamy 🙂
Nam wczoraj stuknęły wspólne trzy lata.  😜 😍
tulipan, Masz super fotografa, piękne fotki!
Nocte, Ale przystojniak. 😀 Piękną ma odmiane 😉
faith, Dziewczynka jak zwykle cudna i bardzo do pyska jej w tym kolorze🙂
Carunia, Ale szron😀

Nexus przed robotą , niewiarygodne że ustał 10 sekund z dala ode mnie 😀 Zawsze idzie krok w krok przez co nie mogę cyknąć żadnej fotki;p


I moje nieudolne próby zrobienia jakiejś fryzury , nudziłam się;p 😁 
Zuz.   Ujeżdżenie na kołach ;)
15 stycznia 2015 14:31
Śniegu już nie ma, ale miło popatrzeć  😉
Dublet śl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się