Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

yga niestety podróbki 😉
roxy te z yessport sa oryginalne tylko, że to model młodzieżowy i je mozna spokojnie dorwac w granicach 400 zł 😉
Patrzcie uważnie na długość wkładki timberlandów, ja normalnie buty nosze roz. 40 a timberlandy mam... 42 😉
a ja noszę normalnie 40,5-41, a timberlandy mam 40  😉

Te z yesssport to na pewno młodzieżowy? Bo z tego, co pamiętam młodziezowe miały rozmiary do 39. Lepiej poczekaj na jakąś promocję na answear/mivo. Ja swoje kupiłam -20%.
tak tak, bankowo młodzieżowe 😉 ja najpierw zamowiłam z yessport i wzielam wtedy 39 bo myślałam, że jak mlodzieżowe to moga wypadać małe (najpierw się ich dopytałam czy to młodziezówki czy damskie i okazało się, ze te pierwsze) a okazło się, że są mega duże, musiałam je odsylać i w końcu zamówiłam 37,5 i sa idealne 😉
no i finalnie kupiłam w tym sklepie 😉
https://www.eastend.pl/buty-timberland-6-in-prem-909
i różowe też były tylko wtedy mi się nie podobały  😵 a teraz została im tylko 40-stka 🙁
aha! sklep z linku, ktory wstawiłam jest super! Za samo zarejestrowanie się u nich dostaje się punkty rabatowe i ja swoje timberki wyrwałam za jakoś 370 zł  💃 to korzystajcie jak pozostałe rozmiary Wam odpowiadają 😉
maracuja, ja bym brała
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 stycznia 2015 06:20
Ja też!  💘
maracuja, brać 🙂
kliknięte, dzięki!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2015 15:09
maracuja zdradzisz skąd te buciki?
Zara, z wyprzedaży 🙂 KLIK
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2015 15:26
Dzięki  :kwiatek: I jaka przyjazna cena, dobrze, że u mnie nie ma sklepu internetowego Zary bo już bym klikała, chociaż kompletnie nie potrzebuję  🤔wirek:  😁 Chociaż.. może przejdę się do stacjonarnego..  😁
Są naprawdę super wykonane, skóra pierwszej klasy i baaardzo wygodne. Kupiłam je stacjonarnie z 2 miesiące temu, 3 tygodnie się nad nimi zastanawiałam, ale w końcu oddałam bo nie byłam do końca przekonana. Wczoraj przeglądając Zarę znów na nie trafiłam, dwie stówki taniej i został akurat mój rozmiar. Stwierdziłam że to chyba przeznaczenie i robię do nich drugie podejście 😂
Pursat   Абсолют чистой крови
10 stycznia 2015 18:03
Możesz wrzucić zdjęcie w nich? :kwiatek:
Zamawiałam je online, więc będę je miała w domu pewnie dopiero za tydzień. Za pierwszym razem niestety nie zrobiłam zdjęć 🙁
Hanexxx ja je kupiłam w tamtym roku w sklepie firmowym i powiem Wam tylko że 99% różowych Timberlandów na Allegro to podróbki, można je kupić na Aliexpress za 80 zł ? ( w przeliczeniu) i nawet na allegro maja te same zdjecia na aukcjach.
ciska ja swoje też brałam ze sklepu i jak będę kupowała różowe to również tylko w sklepie 😉 timberlandy na allegro w większości przypadków wyglądają podejrzanie 😉
jeszcze jedno pytanie 😉
ma ktoś te króciutkie Emu stinger micro? Jak one się sprawują, nie zimno w nich, bo patrzę, że maja ok. 13 cm wysokości

[img]http://demandware.edgesuite.net/sits_pod19/dw/image/v2/AAMI_PRD/on/demandware.static/Sites-emuEU-Site/Sites-emu-master-catalog/en/v1419295561989/images/W10937/W10937_CHAB_1.jpg?sw=652&sh=652&sm=fit[/img]
Ja je mam, od paru już lat. Są ciepłe, wytrzymałe, łatwo nie przemakają. Ale ja w nich chodzę naprawdę rzadko, jeżeli będą to twoje jedne z podstawowych zimowych butów, to się nie sugeruj. 🙂
nie nie, będą jednymi z wielu 😉 wlasnie nigdy nie miałam aż takich krótkich emu i się zastanawiam jak to z nimi jest 🙂 a masz własnie w tym kolorze? Bo w necie wygląda jakby wpadał w jakiś taki niebieski
Moje są wręcz granatowe. 😉
nosiłybyście takie Pumy na koturnie? Chciałam jakies sportowe buty na koturnie, Nike i Reeboki jakoś mi się nie podobają, fajne wg mnie ma a raczej miał adidas ale w tym kolorze co chciałam już nie ma i w sumie te pumy są do nich podobne, ale kurcze, nie pamiętam kiedy ostatnio kogoś widziłam w pumach, je się jeszcze nosi? 😉

Jak mi się nie podobają sportowe buty na koturnie, tak te są mega. 😀
estena   Wariat nad wariaty.
13 stycznia 2015 10:56
Fajne aczkolwiek ze względu na firmę nawet za darmo bym ich nie wzięła,  zraziłam się do pumy na zawsze.
ja tylko raz miałam pumy i to były buty bokserskie  😀 dorwałam je bardzo tanio jakims sklepie wyprzedażowym i wszyscy pytali sie skąd mam takie fajne, niespotykane buty 😉 naprawdę były fajne 🙂 jednak to było z 6-7 lat temu 😉 ale poważnie, teraz nikogo nie widzi się w pumach, albo prawie nikogo. wszyscy nosza Nike, NB, Reebok, Adidas. Kurde, Puma jest juz passe? Powiedzie mi bo nie mam pojęcia? 😉
hanexxx, ja i mój brat nosimy Pumy 🙂.
Moje emu stringer  sa moimi pierwszymi i ostatnimi oryginalnymi emu jakie kupiłam. Gdy jest sucho wszystko jest ok, ale wystarczy przejść się po niewielkich kałużach i przemakają tak jakby od podeszwy przy palcach, co z tego, że wierzch zaimpregnowany 🤔  Jak będę chciała takie zimowe 'kapcie' to kupię szmaciaki za 40zl, które po jednym sezonie bez wyrzutów sumienia wywalę do kosza 😉 Mam te buty od 3 lat i chyba długo bałam sie przyznać przed samą sobą, że wydałam tyle pieniędzy, a spotkało mnie takie rozczarowanie 😁
hanexxx jeśli miałabym patrzeć na to co jest passe a co nie, to chyba nigdy na siebie bym nic nie ubrała  😁 co do pum, ja mam 3 pary a kolekcja powiększy się niebawem o dwie pary 😀 mój ukochany też ukochał sobie pumy i obydwoje bez żenuły pomykamy w pumkach... co prawda w jednym i tym samym modelu ale 😀  😁
Nie rzuciły wam się może w oczy burgundowe zamszowe szpilki ?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2015 19:24
Rzuciły, na wyprzedaży w Realu za 21 zł  😀iabeł: szkoda, że mój rozmiar wyszedł  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się