Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

I paraliż na drogach, bo pogoda sie zepsuła  👿
[quote author=Murat-Gazon link=topic=751.msg2230377#msg2230377 date=1416898253]
Jaki śnieg, deszcz pada od rana... 😕
[/quote]
Około północy sypało wielkimi płatkami.  🙁
Kami   kasztan z gwiazdką
25 listopada 2014 07:54
Potwierdzam, o północy miałam dobre 2cm białego puchu na tarasie  😁
U mnie słonce świeci 😉
I paraliż na drogach, bo pogoda sie zepsuła  👿


Jak co roku, zima zaskoczyła kierowców...  😎
Bronowice już schną w słońcu 🙂
U mnie nie pada i się rozchmurza. Oby tak dalej.  🙂
I nad Osiedlem Oficerskim słonko.
Za to Prądnik...
😲 Co za buraki piszą komentarze pod tym tekstem...
Kami   kasztan z gwiazdką
26 listopada 2014 12:55
Dziewczyny nie wiecie przypadkiem, gdzie w Krakowie będzie jakiś Św.Mikołaj któremu będzie można podrzucić prezent dla dziecka i posadzić mu je na kolanach (bez podtekstów  😉 ) - jakiś Smyk, galeria handlowa, rynek  👀
Pisze tutaj a nie w osobnych tematach bo sprawa dotyczy Krakowa. Czy ma któraś z Was pożyczyć (za opłatą) na jeden teren kamerkę GoPro? I pyt 2. Czy ktoś ma obroże, urządzenie emitujące "ultradźwięki" w momencie gdy pies zaczyna szczekać.
Graba.   je ne sais pas
10 grudnia 2014 13:39
Gdzie w krakowie (najlepiej okolice rynku) mozna zagrac w planszowki z przyjaciolmi? :kwiatek:
Kojarze tylko knajpe Hex, nie przy samym rynku dalej w centrum
Gdzie w krakowie (najlepiej okolice rynku) mozna zagrac w planszowki z przyjaciolmi? :kwiatek:

Na Gołębiej 😉 https://www.facebook.com/wanilia.lunch.bar?fref=ts
Gdzie w Krakowie mógłbym użyć i podłączyć do mojego laptopa czytnik kart? (Taki jak w sklepie, żeby odczytał moje belgijskie ID)
Krakowianie, szukam dobrego radcy prawnego w mieście, ktoś, coś? 👀 Niestety nikt z moich znajomych czy rodziny nie był zadowolony ze swoich prawników, więc nie mogą mi nikogo polecić. Google wypluwa całą masę nazwisk, ale nie chciałabym pójść do pierwszego lepszego, który mnie skasuje za poradę, która w niczym mi nie pomoże. Jeśli ktoś może mi polecić kogoś konkretnego, to proszę o cynk, może być na pw 😉
Gdzie w krakowie (najlepiej okolice rynku) mozna zagrac w planszowki z przyjaciolmi? :kwiatek:


Jeszcze w Domówce na Miodowej.
Graba.   je ne sais pas
16 grudnia 2014 09:02
Elbus, Nav, DeJotka, dzięki wielkie za odpowiedzi! :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
16 grudnia 2014 15:46
Gllosia kolega mojego męża jest dobrym radcą - Marcin Kościelniak. Poza tym Agnieszka Swaczyna, ale to już adwokat - za to dobry i też koniara  😉
Kami, dziękuję bardzo :kwiatek:

i też koniara  😉


To się nawet mogłoby przydać 😀iabeł:
Gdzie w Krakowie do fryzjera? na  dobrze zrobione
'' ala emo'' ?
Kami   kasztan z gwiazdką
04 stycznia 2015 18:41
Z tego co pamiętam ktoś z "nas" pracuje/pracował na lotnisku w Balicach - potrzebuję się dowiedzieć ile mniej więcej będzie wynosił czynsz w tamtejszych lokalach  👀 i czy w nowobudowanym terminalu są jeszcze jakieś wolne lokale, ale to sprawa drugorzędna  😉
Krakusy, szukam transportu dla kota do USA. Ktos moze pomoc?
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
13 stycznia 2015 22:37
Witam wszystkich, mam nadzieję, że mnie nie pogonicie  🤣  pisze tutaj bo wsparcie potrzebne na Waszym terenie
Pomagam znaleźć DT bądź DS dla młodego psiaka w typie asta, miałam go zamiar zabrać do siebie ale ponieważ Fado źle znosi podróże samochodem a ja mieszkam na Mazurach, więc postanowiłam póki co poszukać mu  DT a najlepiej DS w okolicy miejsca pobytu.

Proszę poudostępniajcie wśród znajomych, może ktoś go wypatrzy 🙂

https://www.facebook.com/events/690300381088315/?fref=ts
Orientuje się ktoś ile aktualnie p. Piotr z Hidalgo bierze za dopasowanie siodła? 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
10 lutego 2015 18:13
Tak na szybko potrzebuję jakiegoś taniego noclegu w Krakowie, już na piątek, a w necie te hostele nawet mają jakieś szalone ceny... Ktoś, coś?
Lov, na ile nocy?

Na booking.com są już od 74zł/noc (za 2 os)
Lov   all my life is changin' every day.
10 lutego 2015 22:40
Na dwie. Na razie znalazłam Hotel Biała Gwiazda, wygląda w miarę spoko, 100 zł za pokój dla dwójki 😉 Tylko już widzę, jak tam trafię z dworca na ul. Reymonta 😁
MS AGH? dwójki chyba 95 zł/doba
Łatwy dojazd z dworca, wsiadasz w 208 albo 501
Lov   all my life is changin' every day.
10 lutego 2015 22:51
Już nie mają miejsc :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się