Cavaliada Lublin- wszystko o

Ruszyła przedsprzedaż biletów.
http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/bilety/
Będę!🙂😉))
Jednorazowy bilet na Cavaliadę np. na sobotę umożliwia mi wejście na targi? 😉
Tak 😉 Bo albo kupujesz na sport+targi albo same targi.

Ktoś się wybiera na wolontariat i chciałby ogarnąć wspólny nocleg  👀 ?
Zuz.   Ujeżdżenie na kołach ;)
08 stycznia 2015 19:15
Czy ktoś może jest w posiadaniu zdjęć z pokazów PZHK z Cavaliady 2014? Byłabym przewdzięczna  :kwiatek:
Hej 🙂 Rowniez wybieram sie na Cava w Lbl i prawdopodobnie bede mogla kogos przenocowac, jesli zaistnieje taka koniecznosc 🙂
Ja też planuję być🙂 Zobaczę jeszcze, w którym dzień ale pewnie piatek-sobota.
Ja w tym roku prawdopodobnie też się wybieram (jako fotograf), więc jakby ktoś szukał towarzystwa przy robieniu zdjęć to się polecam 😀
Też będę, jeszcze nikogo stąd nie znam w rzeczywistości, ale chętnie poznam i też będzie można mnie spotkać z aparatem 🙂
Również będę  🙂
mam nadzieję, że po drugiej stronie 🙂 ( czyli wolontariat lub luzakowanie)
A jeśli się nie uda to pewnie wieczorami wpadnę na chwilę z aparatem.
też dojadę, chociaż po bilety wciąż się nie mogę wybrać.  🤔wirek: planuję być minimum na jeden dzień weekendowy, a najprawdopodobniej będzie to i sobota i niedziela.
fajnie byłoby się poznać. 😉
kto jeszcze będzie z aparatem?
Ja będę, również z aparatem (ale nie jako fotograf profi).
no ładnie, cały wątek o tym kto ma aparat. Może nie na to forum trafiłem.
LSW chyba nie zrozumiałeś, nikt nie wspomina jaki ma aparat.  Sam stworzyłeś złośliwą sytuację. Gdybym Cię nie znała osobiście, uznałabym to za zniewagę.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2015 19:40
Właśnie wyświetliło mi się na facebooku, że dziś ostatni dzień zgłoszeń na wolontariat, pomyślałam, że to akurat tydzień, kiedy jadę do Polski i zamierzam być u rodziców w Lublinie, a że i tak nie mam nic innego do roboty to wysłałam zgłoszenie na wolontariat. Ciężko się dostać?  😉 Trzeba spełniać jakieś ogromne wymagania?  🙂
smarcik Czy ciężko, trudno to stwierdzic. Z roku na rok chyba coraz ciężej.
Wymagan raczej jakichś szczególnych nie maja, oprócz tych oczywistych. Czyli dyspozycyjność jak największą i jakieś doświadczenie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2015 21:23
Czyli to raczej na zasadzie losowania? Szkoda, już się nastawiłam  😉
Czy ja wiem czy losowania :-) napewno czytają wszystkie zgłoszenia, ale są w większości bardzo podobne do siebie.

Również mam nadzieję się dostac.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2015 08:48
Mam nadzieję że przekonają ich studia po angielsku  😁 (i papier instruktora, choć to pewnie norma). Mogłabym siedzieć w biurze zawodów czy coś.. w sumie to mogłabym robić cokolwiek bo szykuje mi się tydzień obijania u rodziców*

Ale bądźmy dobrej myśli, dostaniemy się obie  😅 Co chcesz robić?  :kwiatek:


*Tak to jest jak jest się biednym studentem a Unia się nie spieszy z wypłatą  👀
Jeśli zaznaczylas wiekszosc opcji to powinni cie przyjac 🙂
Ja instruktora nie mam 😉
Zaznaczylam stajnie lub rozprezalnie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2015 09:17
Zaznaczyłam, że mogę robić wszystko..  😉 No nic, czekamy na wyniki i mam nadzieję do zobaczenia!  😀

A jak się nie uda to wpadnę pooglądać zawody któregoś dnia  😉
Do zobaczenia 🙂
Jeśli się odnajdziemy w tym tłumie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2015 13:35
Uuuu dostałam maila!  😅 Przepraszam, że zaśmiecam wątek, ale mało ostatnio u mnie pozytywów, więc cieszę się jak dziecko  😉
Kurczę, przyjechałabym chociaż raz na tą lubelską Cavaliadę z aparatem, ale chyba wolę posiedzieć dłużej w domu. Zobaczę jeszcze. 😉
smarcik Jak ty się teraz cieszysz tak z maila którego dostają wszyscy i w sumie niewiele oznacza to ja się boję co będzie jeśli dostaniesz wynik pozytywny  🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2015 14:29
Dostałam maila czy mogłabym być w innych godzinach dyspozycyjna bo widzą mnie jako lidera grupy na parkurze, czy może wolę robić coś innego. Niestety nie mogę być wtedy dyspozycyjna bo wyjeżdżam, ale mam nadzieję, że znajdą dla mnie jakąś inną fuchę i nie przekreślą mnie z tego powodu  😉 Jak dostanę wynik pozytywny to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, tak mało dobrego się u mnie dzieje ostatnio, że każda rzecz jest na wagę złota  😜



edit: i robię wielkiego off-topa, powinnam mieć swój własny wątek do wypisywania głupot, wybaczcie  😉
smarcik a ok, źle zrozumiałam :-)
Czyli tak faktycznie jak dla mnie to już możesz być pewna że się dostalas
wiadomo kiedy będzie podany program??
wiadomo kiedy będzie podany program??


już jest:
http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/dla_publicznosci/program/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się