hucuły.

Ostatnio miałam przyjemność założyć tą derkę z Lidla i powiem, że jest ciasnawa w klacie, choć moja klaty rozrośnietej raczej nie ma..Tyle, że jest długa.
Chomąto też moim zdaniem dziwnie na niej leży.
Hucuł najlepszą podgrzewaną kanapą  🤣

A w kwestii derek to "moja" Parana ma 135 🙂 Ciut jest przydługawa ale na grzbiecie i klacie jak dla mnie leży w sam raz.
A bo te hucuły to takie niewymiarowe kunie  😁

Ja dziś wsiadłam na Pampka... i skończyło się lekkim truptaniem, bo wszędzie twardo.
pampera ta ich nie wymiarowość dobija. Nie wiem jakim cudem ogłowie cob mam zapięte najciaśniej a kantary też cob najluźniej. Ochraniacze pony, derka 135 (przy wzroście 140cm), maska na owady cob. Idzie się pogubić  🤔
Ja dziś z braku podłoża biegałam z Panamą po asfalcie. Jedyny dostępny ruch w tych warunkach.
Rolia, u nas identyko! Tylko maska na owady w rozmiarze full  😁  Chyba zima zawitała i do nas. Do popołudnia wszystko było jedną wielką grudą, liczę na to, że padający teraz śnieg da nam chociaż postępować jutro.
Zelmutek full?! no to hucyk poszalał  🤣
full!  😂 Taka elastyczna, wciągana. Mieliśmy mniejszą to na szwie się rozłaziła.
Parana ma łeb jak sklep ale full za duże 😀
To ja nie wiem, jak to możliwe, że mój koń jest nie dość, że wielki i ma nie proporcjonalnie duży łeb w stosunku do siebie to mimo wszystko mieści się w różne kantary i ogłowia cob, a w siatce na muchy full tonie
U nas wypada full, w masce York Anika? jakoś tak. Fakt, jak by się postarał to raczej by sobie bez problemu zdjął z głowy ale w cobie pękła w miejscu przeszycia 😉
Grubas z ostatniej jazdy, zdjęcie było już w KR  :kwiatek:

A my jakiś czas temu mieliśmy masazyste u siebie w stajni. P. Maria wymasowala Romka i powiedziala, ze chłopak ma strasznie słabą lewa strone i wszystko nadrabia prawa - przez co moze znaczyć. Mial bolesności w okolicy krzyżowo - biodrowej. Po masażu chodzi o wiele lepiej. Juz nie mialam nadzieji, ze kiedys będzie z nim lepiej, a jednak.

My nadal brak śniegu, jedynie zimno i gruda !
Smoczyca z wtorkowej końcówki jazdy  😍
U Nas w koncu da sie cos porobic z konmi 😉

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
14 stycznia 2015 22:04
Huculska Ostoja Gratulacje! 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 stycznia 2015 17:10
Huculska gratulacje  😅
A u nas w stajni w ciągu kilku dni oźrebi się klaczka!!! ^^ - Gardenia
Huculska ostoja, mój miał miec na imie  Wicher 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 stycznia 2015 14:10
Kinia16322, Romek bardzo wydoroślał. Podoba mi się teraz. 🙂
Huculska Ostoja, gratuluję!
Kurczak, to jest Kenia 😉 z Romkiem nie doszlam jeszcze do takiego rozluźnienia 😉

Bardzo fajny maluszek ! 😉
Gratulacje dla mam źrebaczków i hodowczyni !

Dziś w końcu pojeżdżone, ale jakoś tak do d....
Gratulacje dla mam  😉 i właścicieli maluszków, niech zdrowo rosną  🏇

Kinia pamiętam jak jeszcze niedawno nie bardzo to lonżowanie wychodziło, a tu patrz tak fajnie chodzi dziewucha! Praca popłaca  🙂

A tu mój synek ze swoją ulubienicą i "podopieczną"  🤣

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10922594_852567911433344_6961793004589326051_n.jpg?oh=7129d1d909ef23f552e5c704fee7894e&oe=556F262C[/img]

[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10931490_852568284766640_2296852639888899017_n.jpg?oh=37c22de56058e66dd082a60684d597c2&oe=552490E2[/img]

Czwartkowe foteczki grubaska 🙂 Jakie jej szyjsko wyszło  🤔
Aneta, nie wychodziło ale o dziwo po przerwie sie wszystko poprawiło, nawet bez patentów chodzi z glowa przy ziemi 😉 z galopem mamy problem bo dziewczyna równowagi nie ma, ale wszystko da sie ogarnąć 😉

Aneta, fajne konisko ! 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 stycznia 2015 10:17
Kinia16322, o rany, byłam pewna, że to Romek tak fajnie się zmienił 🙂 Ale i tak gratulacje, bo u Kenii też widać ogromny postęp. A co z tym Romka choróbskiem? Już wiadomo co mu jest/było?
Romek znaczył na przemian na tył, najbardziej po zmianie kierunku przez kilka kroków, byl wet - juz któryś raz. Pozniej sciagnelam masazyste i pomogło, okazało sie, ze mial bolesności w okolicy biodrowo-krzyzowej, został wymasowany i teraz smiga bez zadnych objawów kulawizny 😉

Romek jest kary, ze skarpetkami. No i jest nieco grubszy 😉
Panama odkryla swoje powolanie. Szkoda tylko, ze znow snieg stopnial.
Marysia, długo zajęło Ci nauczenie jej tego 😉?
Tez bym chciala kiedys spróbować, ale nie wiem czy któryś z moich hc by sie nadawał :P

To my sie pokażemy, Romek po masażu i drugi raz na pessoa, w koncu
zaczyna sie rozluzniac 😉


Kinia- ona dopiero się uczy. Wczoraj jeździliśmy nią piąty raz dopiero 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się