Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

tulipan, słabo się starasz 😀 piękne dzieciaki, aż się twarz cieszy 🙂 btw- co to za bryczki?
Nirv  co się stało, że Dukat pojawił się znów w ogłoszeniach? nie przeszedł badań?
Donia Aleksandra, nie był badany. Spodobał się oglądającej bardzo i mamy się zdzwaniać w tygodniu, wtedy przyjedzie z wetem, dzisiaj trochę za późno dojechały i się ściemniło szybko. A wystawiłam, bo ogłoszenie spadło daleko, a chce mieć różne opcje 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 stycznia 2015 20:40
tulipan, uwielbiam patrzec na Twoje koniska i od razu uprzedzam, ze jak bede we Wrocku to koniecznie wpadam z aparatem :kwiatek:

Ja dzieki Wam dziewczyny coraz lepiej sobie ze wszystkim radze i coraz wiecej rozumiem. Jednak KR dziala cuda 🙂
Burza postaram się częściej zabierać fotografa do stajni  🙂 Bryczesy to Pikeury z pełnym lejem, ale modelu nie pamiętam  😡

Hermes jak będziesz w okolicy to wpadnij koniecznie! Zapraszam  🙂
tulipan piękne są te Twoje kopytne... błyszczące maszynki 💘


Na szczęście udało mi się zarezerwować boks w nowej stajni, a nie było łatwo, bo nagle (może za sprawą postów jednej z revoltowiczek;p) wzrosło tam zainteresowanie. Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że może tym razem uda nam się 'zadomowić' na dłuższy czas...
Ramires  :kwiatek: gdzie się przenosisz?
Jak znam życie to wszystkie skończycie w jednej stajni :P

[size=7pt]
Ramires ja sobie wypraszam, że to wszystko moja wina  😁
Powinnaś mieć kilka miesięcy pensjonatu gratis  😁
epka forum rozjechałaś!  😁
tulipan, no dokladnie, taką im reklamę nakręcam  🤣
No ufff, już naprawiłam, w trzeciej przeglądarce. Soorki  😀iabeł:

tulipan Krzyżanki 💃
Hermes trzymaj się!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 stycznia 2015 14:22
Teraz musicie trzymać kciuki za mnie żebym nóg ze stresu nie połamała na studniówce, bo po ostatnich wrażeniach jestem baaardzo bez sił..
Ramires, lol do tej stajni to chyba pół volty ruszyło ostatnio co? 😀 powodzenia 🙂
tulipan Piękne te Twoje koniska!
Hermes trzymaj się mocno, mam nadzieje, że studniówka chociaż w niewielkim stopniu poprawi Ci humor.

Ja za to przedstawiam Pana Misjonarza 😉 Zdjęcia dzisiejsze.
Hermes, baw sie dobrze! :kwiatek:
Burza dzieki 😉 ale pol volty to niee... Tylko ententa tam stoi w tej chwili  🤣 
I ja od lutego, czyli będzie nas trzy. To nie tak dużo  🙂
tulipan, zazdroszczę, fajnie to wszystko u ciebie wygląda 🙂

A ja chciałam napisać, że jestem podjarana na maksa, jeździłam Millie, w końcu udało mi się poprawić problem, z którym borykałam się od pewnego czasu (jeszcze raz dzięki, Julie  :kwiatek🙂 no i tak jej zadzicho w niektórych momentach pracowało, a taki miała fajny rytm 😀 No, nie byłoby wstydu na czworoboku 😀 Tak mnie to podbudowało, bo ostatnio tak trochę brakowało nam ostatnio motywacji, normalnie od dawna nie czułam takiej ekscytacji 😀 Szczególnie, że pogoda jest masakryczna, tylko błoto i błoto. Raz nawet spadł śnieg, ale szybko się roztopił, tworząc jeszcze więcej błota:



Nie wiem, czy widać na zdjęciu, ale mina Mille wyglądała na mocno skonsternowaną całym tym śniegiem 😁 No nic, będę teraz czekała na jakiś fajny, suchy dzień i trzeba będzie mojego męża molestować o kolejną sesję i o to, żeby następnym razem mocniej się do tego przyłożył 😁


A tak w ogóle, to chciałam się pochwalić - ostatnio kierowaną jedną z facebookowych zabaw, wykopałam jakieś stare zdjęcia, których wiek szacuję na jakieś milion lat i znalazłam to:



Uwaga, uwaga, ikarina bawiła się w natural 😁 A tak naprawdę, to po prostu - wieki temu lubiłam tego typu zabawy pt. jeżdżenie na samym kantarze, samej lince - a klacz na zdjęciu jest jedną z pierwszych, jakie ujeździłam 😀 Ciekawe, co u niej, z tego, co wiem, to cały czas jest u tego samego właściciela i nie ma zbyt trudnego życia  😉

To i my się przypominamy w kąciku 🙂 Młoda dzisiaj na lonży poczuła chyba wiosnę, bo na byle hałas na początku były bryki i podskoki 🤣 Jak już spuściła pary to było nawet nieźle. Nadal pracujemy głównie nad tempem.
Wstawiam zdjęcia młodej i swojej niewyjściowej buzi 😁





Pozdrawiamy!
Xymena troche OT, ale masz genialne włosy! Zazdroszczę 🙂
A z koniska niezły futrzak 😉

xymena, to samo chciałam powiedzieć o włosach 😀 A koniu bardzo sympatyczną i niepozorną mordkę ma
tulipan, oj tam to już niezłe przedstawicielstwo 🙂

klieen, gdzie taka skarpa w Wawie? Siodło Ci leci na łopatki na zdjęciach.
Libella, vanille dziękuję 😀 no ona ofutrzona jak mamut, cała ręka się zapada. Z mordki to faktycznie taki osiołek-kucorek ale swoje trzy grosze wtrącić bardzo lubi  😉.
ikarina piękne to twoje nowe konisko  🙂
xymena masz obłędny kolor włosów  😜 i pięknie razem wyglądacie
Hermes wyrazy współczucia, wyobrażam sobie co czułaś..to straszny czas
tulipan pięknie wyglądacie. Ile wzrostu ma Szymon? Wydaje się mega wielki! Ma nogi do nieba  🙂
Precelek ja mam około 172cm, a on jest trochę wyższy. Ma ze 175, ale faktycznie większość to nogi  🙂 Kasia za to ma około 180cm, ale zupełnie tego pod siodłem nie widać  😁
Ja za to przedstawiam Pana Misjonarza 😉 Zdjęcia dzisiejsze.


Czy to Misjonarz z Walewic?
Potrzebujemy jutro od rana re-voltowych kciuków za dobry wynik badań wet... I drugich za to, żeby fotki wyszły ostre, bo jakkolwiek koń pewnie będzie stał, to obawiam się, że próbując wymiędlić w tym czasie mój rękaw czy cokolwiek innego będzie się gibał. 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się