Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

czekam który pierwszy sklep rzuci na eskadrona minus 30 %  😀iabeł:
w moim decathlonie, poinformowali mnie że derki są tylko na zamówienie, co jest bardzo wygodną opcją bo przez internet dostawa jest gratis a wymiana i zwrot jest możliwa w dowolnym sklepie 🙂
Livia we Wrocławiu na bielanach była jedna ta muchowa 155 ale w normalnej cenie. Tzn normalna biała cenowka była naklejona na dwie inne pomarańczowe (więc pewnie jakieś niższe) także nie wiem o co chodzi..
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2015 12:18
alnama, dzięki za cynk 🙂 Zadzwonię tam i się dopytam.
Nasturcja-Renata, Piaseczno. Jak na największy dział jeździecki w okolicach Warszawy to spodziewałam się większego szału. 🙄
Livia, przepraszam. 😉 I tak nie sądzę, żeby ktoś z niej zrezygnował niestety...

Z polarówką przemyślałam temat i jednak wezmę Jarpola. W sumie z Jarpolowych rzeczy nic nie brałam jeszcze, ale mam nadzieję, że mają podobny polar, co Caball (zresztą gramatura o wiele większa, niż w tej z Fouganzy). Nie orientuje się ktoś, czy z zakupami stacjonarnymi jest tak samo, jak przez internet, i zwrotu można dokonać w dowolnym Deca? :kwiatek: Akurat do Piaseczna mam niekoniecznie najbliżej...
darmowa wysyłka w galloperze od 100 zł 🙂
jakieś przeceny na derki polarowe?? najlepiej bez pasów.  👀
Zmówili się z tymi 20% czy co? ; p patrząc na to, że ostatnio było bardzo dużo promocji (20% też) to teraz nie nazwałbym tego wyprzedażą, a gdzieś widziałam takie hasło.  Czyli nie ma co liczyć na 40% w equi co? 🙂


widziałam niektore rzeczy z pikeura w equi -40%…tylko trzeba pogrzebac 🙂 napewno jest kilka bluz 🙂
Kaloszki Eskadron NICI DOTS jesień-zima 2014
szukam w dobrej cenie
i od razu jakiś wkład likit jak najtaniej może być na kodach!!!!!!
z góry dziekuje =)
Precelek jak będą mogli to wrzucą -30% jak na razie mają ograniczenie do 20%  😉
Czy spotkałyście się gdzieś z promocją na męskie bryczesy?
Ale te derki maja pasy 🙂
Czy gdzieś jeszcze oprócz animalii są pasze/ sieczki z wysyłką gratis i szybką realizacją zamówienia ?  👀
Alaska, w Galopadzie, ale tylko Eggersman.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 stycznia 2015 12:25
Ponawiam pytanie o przeceny/promocje MĘSKICH bryczesów! Ktoś coś  👀  ❓
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 stycznia 2015 14:27
Męskie bryczesy dzisiaj widziałam w Bergo od 159 zł do 300, ale nie skupiałam się nad firmą i rozmiarówką.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
18 stycznia 2015 15:34
Donia Aleksandra i Aleks a jaki rozmiar Was interesuje i jaka firma? Możliwe, że będę mogła pomóc 😀
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 stycznia 2015 17:10
SIWA FOLBLUTKA - dzięki  :kwiatek:, ale ja na razie tak niezobowiązująco. Szukam jakiś dla męża, on sam na ten moment wie tylko, że chce, ale jakie to już nie bardzo. Ja się nigdy nie interesowałam męskimi, teraz jest okres promocji chciałam mu móc jakieś zaproponować.

Constantia  :kwiatek:
widział ktoś może jakieś przeceny na witaminy dla starszych koni ??
Ma ktoś moze kod rabatowy do gnl?  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 stycznia 2015 19:33
Ja mam jakis kupon do gnl. 9%.
czy do konika są jeszcze jakieś hasła rabatowe?
ash   Sukces jest koloru blond....
18 stycznia 2015 20:21
SIWA FOLBLUTKA, mnie interesują męskie euro stary, pikeur i KL. Najchętniej granatowe/szare/brązowe.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 stycznia 2015 05:51
jakieś przeceny na derki polarowe?? najlepiej bez pasów.  👀


http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Derka-polarowa-Colour-petrol-rozm.-155-cm/8786

Jest jeszcze w rozmiarze 115 i 125
dziekuję  :kwiatek:
19-21 stycznia w  GNLu -10% na wszystko  😉
Przyszłam powiedzieć, ze jestem Ambasadorem marki Pro-linen, mam zniżkę narazie 5 % i różne ulotki informacyjne jakby ktoś chciał poczytać 😉
Także odzywać się przy zamówieniach, bo normalnie promocje sie nie łączą, ale na moim koncie już tak, wiec można bedzie korzystać do woli
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 stycznia 2015 19:04
Jestem zła, bo w Grene nie ma już zimowych derek 155 cm, a były po 65 zł  👿 🍴

Potrzebuję na gwałt jakichś bardzo tanich, padokowych derek 300-400 g, rozm. jak wyżej, kolor każdy, może nie różowy  😁, ktoś coś? Ja co sklep to widzę, że każda po 280, 290 zł, nawet te z przecen :/
malinowa ,a kiedy były ?  😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 stycznia 2015 19:49
Kiedy nie potrzebowałam- bodajże w listopadzie tamtego roku  😁


EDIT: Ale to tak na samym początku, koniec października/początek listopada były bodajże ostatnie 5-6 szt 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się