Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy ma ktoś moze użyczyć jakikolwiek rabat do konika?  :kwiatek:
Może ktoś, całkiem przypadkiem, wie o zbliżającej się promocji na eskadrona w koniku?  🤣
Przyszłam powiedzieć, ze jestem Ambasadorem marki Pro-linen, mam zniżkę narazie 5 % i różne ulotki informacyjne jakby ktoś chciał poczytać 😉
Także odzywać się przy zamówieniach, bo normalnie promocje sie nie łączą, ale na moim koncie już tak, wiec można bedzie korzystać do woli


e tam, jak rozmawiałam to normalnie kupon otrzymany od ambasadora łączy się ze wszystkimi promocjami, trzeba tylko podać w zamówieniu/mailu nazwisko ambasadora, od którego się ma kod. 😉
Kahlan, dokładnie tak. Otrzymujesz od ambasadora jego kod, który wpisujesz czy podajesz przy zamówieniu i dołączana jest extra zniżka. Też mam tę zniżkę, więc tez zapraszam na priv. 🙂. A marka dobra, testuję z powodzeniem.
dziękuję, ale też jestem ambasadorem, więc nie potrzebuję. 😉
witaj w klubie, zatem 🙂. Mnie cieszy, że polska firma robi bardzo dobre żarełko dla koni.
to do pro line takim sposobem jest 5% procent rabatu ?
tak. jeżeli otrzymasz od Ambasadora jego kod, albo sama przystąpisz do programu. 😉
Dziewczyny,poszukuje derki polarowej z pasami pod brzuch, rozmiar 135 dobrze gdyby to był dobrej jakości polar i oczywiście w dobrej cenie.  ktoś, coś widział ?  👀
Dziewczyny,poszukuje derki polarowej z pasami pod brzuch, rozmiar 135 dobrze gdyby to był dobrej jakości polar i oczywiście w dobrej cenie.   ktoś, coś widział ?  👀



http://sklep.bergo.pl/twins-derka-dla-koni-villahorse
osobiście polecam, mam tą derkę i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2015 13:21
w GNL
- 30% na KL
- 20% na Eskadrona i Pikeura
[quote author=alexiss link=topic=15196.msg2271740#msg2271740 date=1421749416]
Dziewczyny,poszukuje derki polarowej z pasami pod brzuch, rozmiar 135 dobrze gdyby to był dobrej jakości polar i oczywiście w dobrej cenie.   ktoś, coś widział ?  👀



http://sklep.bergo.pl/twins-derka-dla-koni-villahorse
osobiście polecam, mam tą derkę i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂
[/quote]


polowałam jak była w greene, ale 135 juz nie mają a tu kosztuje dwa razy tyle :P a jak jakosciowo polarek? mechaci się?
[quote author=RatiNa link=topic=15196.msg2271832#msg2271832 date=1421754306]
[quote author=alexiss link=topic=15196.msg2271740#msg2271740 date=1421749416]
Dziewczyny,poszukuje derki polarowej z pasami pod brzuch, rozmiar 135 dobrze gdyby to był dobrej jakości polar i oczywiście w dobrej cenie.   ktoś, coś widział ?  👀



http://sklep.bergo.pl/twins-derka-dla-koni-villahorse
osobiście polecam, mam tą derkę i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂
[/quote]


polowałam jak była w greene, ale 135 juz nie mają a tu kosztuje dwa razy tyle :P a jak jakosciowo polarek? mechaci się?
[/quote]


nic się nie mechaci, błyskawicznie zbiera pod z konia. Przyjemny polarek 😉 mam ją od roku, i pomimo częstego używania ma się świetnie 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 stycznia 2015 15:59
Potrzebuję na gwałt jakichś bardzo tanich, padokowych derek 300-400 g, rozm. jak wyżej, kolor każdy, może nie różowy  😁, ktoś coś? Ja co sklep to widzę, że każda po 280, 290 zł, nawet te z przecen :/


Nadal szukam 👀
Szukam w przecenie eskadrona cotton iceblue najchętniej poniżej 100zł, ewentualnie brillant - mniej chętnie. 😁 Profil sr, vs, vss ... 🙇
srokate, w arcus-konie widziałam za równo 100 zł ostatnie Eskadrony 😉
W GNL z promocją -20% też chyba coś około tego wyjdzie.
srokate, w arcus-konie widziałam za równo 100 zł ostatnie Eskadrony 😉
W GNL z promocją -20% też chyba coś około tego wyjdzie.


dziekuje kochana! 🙇
Nie widział ktoś gdzieś brillanta banana VSS na przecenie najlepiej z owijkami full?  👀
Derka z VH jest rewelacyjna mam ją już 2lata polar rewelka lepszy niż z Eskadrona, milusi, odprowadza pot błyskawicznie, polecam wszystkim  :kwiatek:

gryglodor banana nie widziałam, ale jak stracisz nadzieję, a będziesz chciała żółty, to w koniku jest brillant yellow 🙂
(edit: pogrubiłam przypadkiem całą treść  😡 )
[quote author=malinowaa link=topic=15196.msg2271161#msg2271161 date=1421694296]
Potrzebuję na gwałt jakichś bardzo tanich, padokowych derek 300-400 g, rozm. jak wyżej, kolor każdy, może nie różowy  😁, ktoś coś? Ja co sklep to widzę, że każda po 280, 290 zł, nawet te z przecen :/


Nadal szukam 👀
[/quote]

Polecam 🙂
http://yard-equites.pl/27-zimowe

Duży wybór dereczek
Promocja w gln jest do 21, wiec do godziny 00😲0 mam czas na złożenie zamówienia jeśli chce dostać coś w zniżce, tak ? 🙂
W grene znów pojawiły się chyba niektóre rzeczy na stanie z VH . M.in derki Tak jakby co 🙂
Ulalala tylko to co jest na stronie ma sie trochę nijak do tego co mają w magazynie  😉 Testowane w zeszłym tyg  😉
Aaa to przepraszam 🙂
Ja na tym dobrze wyszłam, bo po telefonie z Grene że jednak nie mają derki 145 cm (która dalej wisi na stronie jako dostępna) zmieniłam na 155 i jest idealna na moją klacz. W 145 mogłaby się nie zmieścić 😉
Nie wiem czy było, ale 20% zniżki na produkty Horze w sklepie internetowym 3 foule i w górę.
Są dwie sztuki derek Fouganzy, Stable 400 - rozmiar 125. Cena 279,99 😉

Allweather jeszcze nie ma.

Bergo B VERTIGO przecena
w Łodzi w Decathlonie czapraki 50zł 🙂
ponawiam pytanie szukam zniżek promocji na pasze? głównie interesuję mnie sieczka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się